Туба Бюйюкюстюн,"Запленяваща сърцето" и проектите и преди и след това - Тема 194

  • 43 955
  • 737
  •   1
Отговори
# 1
  • Мнения: 9 994
Здравейте и тук!  Hug

Ринка  Hug благодаря за темата!   bouquet
Честита ни тема, честит ни сериал!  Hug

Толкова неочаквано ни се струпа този сериал, но това е супер!  Hug



Коя е тази мацка с Туба?  newsm78

# 2
  • Русе
  • Мнения: 6 503
Привет и от мен в новата тема!  Hug

Ринка  Hug чудесно украсена, като за Свети Валентин тема   bouquet

Линка  Hug права си, изненадаха ни с този нов сериал, ама... пък хубава изненада  Simple Smile

...

Толкова неочаквано ни се струпа този сериал, но това е супер!  Hug



Коя е тази мацка с Туба?  newsm78

А това сигурно е някое от момичетата, които също ще играят във филма, ама...  Wink нали още не сме ги опознали, та...  Peace

# 3
  • Русе
  • Мнения: 6 503
И пак съм аз, но понеже днес имах натоварен, пък уж почивен ден и влизайки в старата тема видях интересни неща, та...

Здравейте момичета!  Hug
Днес се преместих по на юг и е доста по-топло!  Laughing



Арабският актьор незабавно беше отсвирен...от арабките Joy Joy

Иначе не е новост вече да се излъчват сериали по едно и също време. Направиха го с трети сезон на Шерлок Холмс англичаните и други страни през януари. В Русия го излъчиха с разлика от 10 минути, и то по Първи канал.  Руснаците не си падат много да купуват  турски сериали. Те достатъчно много произвеждат, за да пазаруват чужди. Понеже им следя програмите и виждам това.По бившите републики, сигурно купуват. Thinking

Тая снимка от къде се появи?  newsm78
Това не е ли рокля от ПС, трябва да потърсим кадара?

Този актьор на снимките ли е бил?  newsm78

Отивам в новата тема!  Hug

Линка, тъй като вече си тук, да ти кажа - днес не можах да гледам епизодите, но знам, че с тези дрехи бяха в сцената, с която завърши епизода в неделя, та така е и почнал първият днес.  Peace

Само ми е интересно  Thinking защо чак сега виждаме тази снимка, кой ги държи подобни снимки и как решава кога да ги пуска?  newsm78
Разбирам, че не са искали да развалят магията на сериала / в която и днес все още има вярващи  WinkJoy Joy Joy

# 4
  • Разград
  • Мнения: 8 243

Коя е тази мацка с Туба?  newsm78
А това сигурно е някое от момичетата, които също ще играят във филма, ама...  Wink нали още не сме ги опознали, та...  Peace

Това не е ли Ясемин Озбудун.

Последна редакция: сб, 08 фев 2014, 21:12 от vania_e

# 5
  • Мнения: 9 994

Коя е тази мацка с Туба?  newsm78
А това сигурно е някое от момичетата, които също ще играят във филма, ама...  Wink нали още не сме ги опознали, та...  Peace

Това не е Ясемин Озбудун.


Мениджерката, нали?  newsm78

# 6
  • Разград
  • Мнения: 8 243
Само ми е интересно  Thinking защо чак сега виждаме тази снимка, кой ги държи подобни снимки и как решава кога да ги пуска?  newsm78
Разбирам, че не са искали да развалят магията на сериала / в която и днес все още има вярващи  Wink/  Joy Joy Joy

Снимката беше пусната в арабски фейс и пишеше че е от 2010 год. и името на актьора.
Другата снимка е пусната през октомври 2013, то те бях я виждала. А хората са от екипа снимали рекламното клипче на Арте Мадрид.

Мениджерката, нали?  newsm78

Да, Линка.

Последна редакция: сб, 08 фев 2014, 21:07 от vania_e

# 7
  • Русе
  • Мнения: 6 503

Коя е тази мацка с Туба?  newsm78
А това сигурно е някое от момичетата, които също ще играят във филма, ама...  Wink нали още не сме ги опознали, та...  Peace

Това не е Ясемин Озбудун.


Мениджерката, нали?  newsm78

На мен не ми прилича на Ясемин, а и никога не съм виждала Туба с кожено яке  newsm78 май, та...  Thinking мисля, че е кадър от филма.  Peace

Ванче, за коя друга снимка пишеш, че не зацепвам в момента?  newsm78

# 8
  • Мнения: 4 535
И аз в новата тема...бух! Wink Рина  bouquet



Шоу- балет " Диамант"

# 9
  • Разград
  • Мнения: 8 243


Още една снимка на Онур от Фестивала.

Последна редакция: сб, 08 фев 2014, 21:11 от vania_e

# 10
  • Разград
  • Мнения: 8 243
Ванче, за коя друга снимка пишеш, че не зацепвам в момента?  newsm78

# 11
  • Русе
  • Мнения: 6 503
Ванче, за коя друга снимка пишеш, че не зацепвам в момента?  newsm78



Аа да, мерси Ванче  Peace схванах

# 12
  • Мнения: 9 994


Още една снимка на Онур от Фестивала.

Ванче  Hug дадоха ли наградите и има ли филма награда?  newsm78

Кога ли ще можем да го гледаме? А и кой ще ни го преведе? Всъщност надявам се, че понеже е международна продукция,  ще го има на познат на Баги  Hug език. А тя не може да ни откаже, нали Баги  Heart Eyes!!!

# 13
  • Мнения: 41 690
 Ринка Hug,благодаря за новата тема! newsm51

Да я изпишем с много любов в месеца на влюбените! Heart Eyes

Линка,добре дошла на топло! Laughing

# 14
  • Мнения: 9 994
Злати  Hug утре ще пием истинско кафе, вали?  Simple Smile



Поредната статия...

http://televizyongazetesi.com/tuba-buyukustun-yeni-dizide-nasil- … andiracak_6_81242

Общи условия

Активация на акаунт