Re: Пазаруване от Китайски сайтове с безплатна доставка - 13-та тема

  • 114 997
  • 737
  •   1
Отговори
# 330
  • София
  • Мнения: 695
Здравейте

един таблет спря да работи и китайците искат да им го изпратя -  с БГ пощи ли връщате пакетите или с друга фирма? Търсих инфо... но не можах да открия нищо..., а сигурно е коментирано вече.

Благодаря   bouquet
 newsm78

# 331
  • Мнения: 778
бг пощи сигурно вземат най-евтино. с куриерските фирми сигурно ще излезе бая солено до Китай.

с бг пощи е около 16 лв до китай, без препоръка малък пакет

# 332
  • София
  • Мнения: 695
  bouquet

благодаря bobo_13

# 333
  • Мнения: 173
Излиза ми това на поръчката някой да помогне --> Information Received (This is not an acknowledgment of the physical receipt of the stated Registered Article)  ?

# 334
  • Мнения: 84
заявили са тракинг номер... нищо не е тръгнало още

# 335
  • Мнения: 468
Има ли действащ код за отстъпка в pandawill?

# 336
  • Мнения: 173
Някой да ми преведе статуса ,че него разбирам много много... http://www.bgpost.bg/IPSWebTracking/IPSWeb_item_events.asp?itemi … amp;Submit=Submit ..

Това означава ,че днеска е тръгнала от София и утре евентуално може да е в Ловеч  Thinking ?

# 337
  • Мнения: 54
Направих поръчка от http://www.everbuying.com/  преди 5 дни а още не е изпратена това нормално ли е защото за първи път поръчвам от този сайт?А и поръчката е телефон и очаквам и номер за проследяване. Все още е със статус обработка.

# 338
  • Мнения: 221
Аз поръчвах два пъти от там, лош късмет  или не, но нищо не получих.Първия път казаха, че нещо се е изчерпало и искам ли замяна, казах ок.Беше за цвета на един таблет, кафяв или сив, след като се съгласих с цвета ми отговориха, че не бил много добър модел и да си избера друг ако искам, при което си поисках парите.После пак пробвах с друга поръчка, след като наближиха 45-дневния срок на ПП си поисках парите и ми ги върнаха, нищо не дойде- не бяха пратили изобщо.
Вече не разглеждам, дано е случайност моя опит с този сайт.

# 339
  • Мнения: 54
Аз поръчвах два пъти от там, лош късмет  или не, но нищо не получих.Първия път казаха, че нещо се е изчерпало и искам ли замяна, казах ок.Беше за цвета на един таблет, кафяв или сив, след като се съгласих с цвета ми отговориха, че не бил много добър модел и да си избера друг ако искам, при което си поисках парите.После пак пробвах с друга поръчка, след като наближиха 45-дневния срок на ПП си поисках парите и ми ги върнаха, нищо не дойде- не бяха пратили изобщо.
Вече не разглеждам, дано е случайност моя опит с този сайт.

леле ужас и поръчката е за една приятелка която все казва ,че е карък и наистина преди една година и поръчвах един таблет от Тинто и пак не дойде и сега ако телефона не дойде хи хи хи ще бъде заклеймена за голям карък.  ooooh!

# 340
  • Мнения: 54
Надявам се да има развитие от към поръчките, нека някой да каже има ли други забавяния от други сайтове, защото на мен ми отговориха, че било националния празник на Китай и не са рабтили от 1 до 5 октомври. Praynig

# 341
  • Ямбол
  • Мнения: 1 604
mayani често от там,нямат в наличност,за което дори и не информират,чак след неколкократно запитване след 2 седмици получаваш отг.,че го няма,после чакаш да върнат,отписала съм го като сайт отдавна.Пък да не ти се наложи да обжалваш стока или неполучена пратка,ужас.

# 342
  • Мнения: 970
Препоръчайте ми моля GPS-навигация за кола до 80$-за Европа и БГ.
Багодаря на отзовалите се! Hug

# 343
  • Мнения: 54
mayani често от там,нямат в наличност,за което дори и не информират,чак след неколкократно запитване след 2 седмици получаваш отг.,че го няма,после чакаш да върнат,отписала съм го като сайт отдавна.Пък да не ти се наложи да обжалваш стока или неполучена пратка,ужас.

Писах им да ми кажат имат ли го в наличност ако не да ми възстановят парите по сметката. Дали ще се съгласят ако нямам отговор колко време да почакам преди да повдигна диспут не желая да чакам 45 дни ако изобщо нищо не ми изпратят . Посъветвайте ме какво да направя.

# 344
  • Ямбол
  • Мнения: 1 604
mayani чакаш,нямаш избор,основание за диспут няма.

Общи условия

Активация на акаунт