Детската градина-всичко, което ни вълнува 5

  • 30 424
  • 759
  •   1
Отговори
  • в огледалото на живота
  • Мнения: 8 193
                        

тема 1
тема 2
тема 3
тема 4

Последна редакция: пт, 14 фев 2014, 09:56 от devi4ca

# 1
  • вече Пловдив
  • Мнения: 1 978
Девичка, благодаря за новата тема!  bouquet
Тонка, стана ми любопитно, къде ще ходите на море през май - в България или чужбина?

# 2
  • София
  • Мнения: 4 564
Щерката много харесва едни мини-фойерверки - 'бутилчици', които гърмят и излизат шарени ленти. И понеже по повод в нас сме взимали, реши, че иска и в градината да носим за рд-то. Аз бях сигурна какво ще ми кажат, но все пак питах и г-жата си каза - ако може нещо друго да измисля, така само ще утежня лелята с чистене.
И затова залагам на шарени балони.

При нас до 17.00 са приключили с всичко - и задължителни, и избираеми занятия.
Имат часове и следобед, програмата е изнесена.

# 3
  • Мнения: 11 570
  bouquet за темата.

# 4
  • Мнения: 2 926
Благодаря за темата   bouquet

# 5
  • София
  • Мнения: 9 517
и аз благодаря за темата   bouquet

devi4ca, този цитат в първия пост защо е?

# 6
  • в огледалото на живота
  • Мнения: 8 193
и аз благодаря за темата   bouquet

devi4ca, този цитат в първия пост защо е?


Последния коментиран  пост от старата тема...
Ако няма нужда,ще го махна  Peace

# 7
  • София
  • Мнения: 9 517
ами според мен е по-добре да го махнеш, че тя темата доста ще се точи във времето и ще се чудим, защо е там  Peace

# 8
  • в огледалото на живота
  • Мнения: 8 193
оки  Simple Smile

# 9
  • София
  • Мнения: 5 291
Батко е втора група, но имат часове сутрин и следобед. Отделно допълнителните занимания също са сутрин или следобед. Не знам откъде толкоз време   Shocked Още дори не е подготвителна група, а се оплаква, че много учели... Учителките ни помолиха ако може преди 17 ч. да не вземаме децата.

# 10
  • Мнения: 2 352
Щерката много харесва едни мини-фойерверки - 'бутилчици', които гърмят и излизат шарени ленти. И понеже по повод в нас сме взимали, реши, че иска и в градината да носим за рд-то. Аз бях сигурна какво ще ми кажат, но все пак питах и г-жата си каза - ако може нещо друго да измисля, така само ще утежня лелята с чистене.
И затова залагам на шарени балони.

При нас до 17.00 са приключили с всичко - и задължителни, и избираеми занятия.
Имат часове и следобед, програмата е изнесена.
  Mr. Green Това ни е любимата цапачка у дома.
Готина картинка. Simple Smile

# 11
  • София
  • Мнения: 23 098
Тонка, стана ми любопитно, къде ще ходите на море през май - в България или чужбина?
В Гърция, за 6-те почивни дни.  Wink

девичка  Hug

# 12
  • на последния етаж
  • Мнения: 8 784
И аз в новата тема!  Simple Smile

# 13
  • в здрача
  • Мнения: 2 208
О зелено човече, много учели ... ами в училище?
Раздават ли ви картички с Отлично за справянето на детето с материала? Моята щерка иска да и ги пазя, ама аз все пропускам.

# 14
  • Мнения: 2 352
Тези картички не са ли част от "уроците" им? Нашите хора са с "Моливко" и веднъж седмично ни изпровождат по едно листче със задачата за седмицата със съответното картонче за отличие.
А за цените на картонените посуди, които продават в сладкарниците и хипермаркетите. Пренадути са. За целта боклук-маркет Джъмбо е идеален.  Wink

Общи условия

Активация на акаунт