Операция на щитовидната жлеза - 9

  • 129 342
  • 995
  •   1
Отговори
# 150
  • Мнения: 100
Браво, Ани Бани, пълноценно и бързо възстановяване! Весели празници!

# 151
  • Мнения: 834
Ани Бани, днес не спрях да мисля за теб, надявайки се, че ще се вкючиш с добри новини. Видя ли, че страха през цялото време ни е държал в капана си неоснователно.
Като се прибереш в къщи и се наспиш ще си "пушка"!!!

# 152
  • Мнения: 276
Светли Великденски празници на всички, само положителни емоции и доброта.

# 153
  • Мнения: 10
След пазниците и аз отивам " под ножа".Надявам се всичко да е наред и да съм избрала правилния лекар и болница
 доц. д-р Росен Димов тел. 0888 938 220    e-mail: rossen_dimov@hotmail.com (оперира в МБАЛ"Каспела" - гр. Пловдив )   

# 154
  • Мнения: 408
                   Светли Великденски празници на всички!
 
  Бъдете здрави, усмихнати, позитивни! Смейте се, но не се присмивайте!
 
 Направете живота си такъв, какъвто искате, за да живеете пълноценно!
         
Обичайте и бъдете обичани, правете добро!

 Бързо възстановяване на всички оперирани момичета - животът е красив и ни чака!

 За тези,които са пред операция - Момичета, нищо не е по- голямо от желанието и стремежа ни за пълноценност! Успех!

           ВЕСЕЛ, ШАРЕН, УСМИХНАТ ВЕЛИКДЕН!   easter easter easter 

# 155
  • при моите деца .....
  • Мнения: 5 167
Пожелавам весели Великденски празници!
Нека този Великден бъде специален и във вашия дом да влезе надеждата, късметът и щастието!
Неповторими празници!

# 156
  • Bulgaria/Pakistan/Germania
  • Мнения: 765
Нека великденските празници
бъдат изпълнени с радост и
и много изненади! Желая Ви много
мир в семейството Ви , да се сбъднат
всичките Ви мечти и да имате много
щастливи дни! Нека този празник
бъде специален за всички нас !!! easter easter

# 157
  • Мнения: 276
Христос Воскресе! С пожелание за здраве и усмивки, сила и доброта. Желая ви прекрасен ден.

# 158
  • Мнения: 3
Христос воскресе!!! Мир и любов в семействата ви, здраве и късмет. Весели празници!!! Simple Smile

# 159
  • гр.Гоце Делчев
  • Мнения: 758
Христос возкресе!Весели празници на всички!!! Hug Hug Hug

# 160
  • София
  • Мнения: 1 227
Христос Воскресе, момичетааа.
Нека Господ ви благослови и нека това да бъде новото начало за още по-голямо здраве,благоденствие, успех и щастие.  Hug Hug Ето поздрав с нашите яйчица. Grinning
И да се похваля от 4 дена съм щастлив непушач и пия вече еутирокс по 50мг. В четвъртък ще ми свалят лепенката, чакам с нетърпение вече. Иначе се възстановявам перфектно, никакви отоци, никакви проблеми и опъването значително намаля, само ме боли по-често врата и то ако съм седяла. Най-удобната ми поза я открих още в болницата полу седнало-легнала с възглавница или одеяло отзад.Запазили са ми много малка част от жлезата, извадили са егати гушата, разреза ми затова е 35мм ooooh! възела бил фоликулярен, повече инфо след хистологията. Имала съм и аномалия, гласовия ми нерв минавал през жлезата, а не до нея. Този доктор, слава на Бога имаше мониторинг за нерва за да се вижда през цялото време къде е, иначе не ми се мисли..... ooooh! Tired

# 161
  • Мнения: 3
Здр, пиша ви от ИСУЛ, днес беше моя ден, всичко е минало добре, но ще ме задържат още 1 ден да следят калция. Най много от това ме заболя понеже искам да се прибера и да си гушна детенцето.😄  само да попитам тези който вече са минали през операция кога ви се махнаха тези храчки, че немога да пиина нищо, само де давя, а ме е страх да кашлям.

# 162
  • гр.Гоце Делчев
  • Мнения: 758
ANI BANI яйцата са срахотни и този сладур до тях е страхотен  HugДесислава1212 важното ,че всичко е минало,другото ще се оправи с времето.

# 163
  • Bulgaria/Pakistan/Germania
  • Мнения: 765
Десислава1212  Hugбързо възтановяване , с храчките аз се справих още през първият ден плюех си,малко трудно ,но се стараех да не се напъвам много.Но след около 2 или 3 дни вече нямах никакви.Ако имаш бонбончета за смучене вземи си,помагат , аз си взех с мед и лимон,но ти си вземи с каквото ти обичаш.Бързо възтановяване   bouquet

# 164
  • Мнения: 44

Момичета,това е билкова рецепта,за която се твърди,че повлиява възли.
Скрит текст:
За да излекувате появилите се възли на щитовидната жлеза, може да си приготвите билкова смес, от която да приемате в продължение на месец. За нея ще ви бъдат необходими следните 8 билки в изсушено състояние:

    седефче (стръкове) - 3 супени лъжици;
    жълта комунига (стръкове) - 2 супени лъжици;
    глог (плодове) - 3 супени лъжици;
    дяволска уста (стръкове) - 3 супени лъжици;
    ламинария (морско зеле) - 3 супени лъжици;
    туя (млади филизи) - 2 супени лъжици;
    невен (цвят) - 3 супени лъжици;
    рогачица (стръкове) - 4 супени лъжици.

Смесете и смелете много добре всички билки. Използвайте я в рамките на един месец без прекъсване. Сварявайте 1 супена лъжица от общата смес в 1 чаена чаша вряла вода. Пийте преди хранене по 1/4 чаена чаша. След 1 месец направете почивка от 2 седмици и ако е необходимо повторете курса за още 1 месец.

Общи условия

Активация на акаунт