Има ли фенове на Хисаря?

  • 167 150
  • 751
  •   1
Отговори
# 45
  • София
  • Мнения: 7 242
Teddy, предишните години откриваха басейните от 1 юни, но при тези жеги, съм почти сигурна, че все някой ще работи. Хората си гледат бизнеса...

Въпрос към ДЕ ВАня и разбира се всички други, които могат да ме посъветват. В началото на август искаме да пратим бабите и детето някъде на почивка. Много си обичам Хисаря, обаче се притеснявам, че тогава ще е много горещо там. Но все пак съм ходила винаги през май... Не се сещам и за подходящ хотел /станция/. За тях би било добре нещо по-тихо, спокойно, просторно, зелено, пък макар и малко соц. Желателно с цени до 40 лв./ стаята. А ако има и детски басейн, ще е супер...

# 46
  • При хората, които обичам
  • Мнения: 3 192
Ух, това за детския басейн... Не може ли да е другаде, хем ще се разхождат?
Ще проверя тук-там какви са цените и ще пиша.

# 47
  • София
  • Мнения: 7 242
Ииии, че бърза Laughing. Може разбира се. Не е нужно да е пред хотела. Много си харесвахме Ср. гора - тихо, прохладно, широко, до парка... Нещо такова, ако е останало. Мерси  bouquet

# 48
  • София
  • Мнения: 545
ДЕ ВАня много благодаря за бързия отговор - ще следя с интерес какво ще препоръчаш на Лекси ... И аз искам в Хисар  Hug

# 49
  • Мнения: 1 232
Ииии, че бърза Laughing. Може разбира се. Не е нужно да е пред хотела. Много си харесвахме Ср. гора - тихо, прохладно, широко, до парка... Нещо такова, ако е останало. Мерси  bouquet
нее чак толкова горещо август а и има много сенки,евтино и спретнато препоръчвам гореспомената база на ДСК,тя сега е частна,но за цени не мога да кажа

# 50
  • Мнения: 37
В събота (12/05) бяхме в Хисаря, работеха детския басейн на хотел Хисар и двата на хотел Аугуста. Външните на МС не бяха пуснати още. Беше супер за плаж но водата в Аугуста беше доста хладна. Скоро пак ще дойдем.

# 51
  • БГ
  • Мнения: 1 161
И аз се присъединявам към феновете на Хисаря!!! Обичам този град с неговата зеленина, тишина и минерална вода! Наздраве с небутилирана, а натурална, от извора вода! Когато си ходим в Пловдив, за повече време, не пропускаме да отскочим до Хисаря, да си налеем вода, да се поразходим, да хапнем, абе с една дума да се оттърсим от проблеми за един ден!

Ходила съм в периода 1980-1990 - всяка година за по 1 месец, и не ми се тръгваше след това.
Таралеж, да не се окаже, че сме били заедно в Детския санаториум, аз го посещавах в периода 1982-1991 г. за по месец-два!

Приятно изкарване на всички, които в момента са там, живеейки или почивайки, и на тези, които ще ходят по-късно!

# 52
  • Мнения: 847
И аз се присъединявам!Страшно ми харесва а и условията са много добри в пове4ето хотели! Peace
Боби_Алекс и аз бях в събота в Аугуста с малкия ....дали не сме се разминали в басейна? Laughing
Външния не можах да го пробвам ,но следващия път няма да пропусна..
Какво ще кажете за станцията на Министерски съвет ?И как става настаняването по принцип в станции?
А координати на тази на ДСК имате ли?

# 53
  • Мнения: 55
Здравейте и от мен, аз съм от Пловдив и бих желала да се присъединя към тези, за които Хисар е любимо място за отдих, в тази връзка искам да споделя с вас един доста полезен и изчерпателен каталог на хотелите и заведенията в Хисаря - www.hissar-bg.com

Иначе в една друга тема написах впечатленията си от къща за гости Сакутски - www.sakutski.com, в която бяхме преди 2 седмици и от която съм доста очарована:

Преди 2 седмици ходихме 2 семейства (4 човека) именно в такава къща - www.sakutski.com , въпросната къща дава под наем целия втори етаж, който е доста голям, вътре има 4 стаи, 3 от които са спални а едната е хол обзаведен с холова гарнитура, също така има и обзаведена кухня, всички стаи имат телевизори с кабелна, а в хола освен телевизор има компютър с интернет. Къщата е с голям двор и се намира на тиха уличка а срещу нея има нещо като паркче с доста зеленина и дървета, през което минава малка рекичка. Цената за целия етаж на вечер е 50лв (ние платихме толкова защото бяхме 4 човека, иначе за 6 човека мисля, че е 60лв). С една дума доволна съм от къща Сакутски (това е фамилното име на собствениците  ) и ако се чудите къде да прекарате някой уикенд отивайте там.

Последна редакция: пт, 25 май 2007, 07:27 от galas

# 54
  • Мнения: 413
Момичета - фенки на Хисаря, имам следния въпрос.
Ще ходя на почивка в Хисаря от 7 до 14 юли. Ако има някой по това време там - да свирка Hug
Но въпросът ми е друг. Избрала съм си едно новичко, невероятно хотелче - Гайтани.
Нямат климатик обаче!
Ще ми каже ли някой дали може по това време на годината да се издържи без охлаждащо устройство?


Благодаря ви  bouquet

# 55
  • При хората, които обичам
  • Мнения: 3 192
Dazy, не мисля, че ще е проблем. Градът не е със задушлив климат, вечерите не са толкова жежки, както в Пловдив, да речем.

# 56
  • Мнения: 413
Dazy, не мисля, че ще е проблем. Градът не е със задушлив климат, вечерите не са толкова жежки, както в Пловдив, да речем.

Благодаря, Де Ваня!Всъщност хората ми предложиха да ни запазят стая на първия етаж, където в момента монтират климатици, но аз реших да бъдем на по-висок етаж!

# 57
  • При хората, които обичам
  • Мнения: 3 192
Еее, трябваше да си вземете на първия...Като ви стане много жега - хоп, в басейна. Ако не сте откъм улицата, де Laughing

# 58
  • Мнения: 539
И аз съм голям фен на Хисаря, но през лятото го наричат Сахара. Голяма жега е . Иначе някой тук беше писал за ресторант, на мен най-ми харесва "Чинар". Страхотна кухня. Иначе видях че сега се строи страхотен нов комплекс малко по-надолу от Министерси съвет.
http://www.detelina-spa.com. дано да стане нещо хубаво.

# 59
  • При хората, които обичам
  • Мнения: 3 192
Това е абсурдно. При 300 декара паркове няма как да бъде Сахара. Не е чак такава жега, особено вечер.

Общи условия

Активация на акаунт