Продължава биатлонът, още има от сезона

  • 50 649
  • 724
  •   1
Отговори
# 690
  • Мнения: 1 796
Бляк, кофти преследване, дано поне Вийрер изпревари Семеренко

# 691
  • София
  • Мнения: 12 554
Аз успях да го изгледам по телефона на Главната в СЗ Simple Smile))) ма ме прибраха, че овършах магазините:D купих си нови боти и още разни неща, хъ хъ Сега чакам мъжете

# 692
  • вятър в маслините, вятър над хребета
  • Мнения: 14 990
Гугита, нали ще мецнете тук в темата какво ще стане в Енгелберг, че пътувам следобед и няма да мога да следя състезанието Embarassed?
Весели празници на всички Hug

# 693
  • София
  • Мнения: 12 554
Хейаааас Норгееееееее!!!!!! Велика победа на Емил с чиста стрелба! Мноу ми е кеф да му гледам разочарованата муцуна на Веждътъ Simple Smile))))) и огромно браво на Владко и Краси и двамата утре ще са на масов старт

# 694
  • Мнения: 1 796
Браво на Краси и Влади, ще стартират заедно утре с 22-ри и 24-ти стартови номера Heart Eyes
Чудна победа на Емил, все така да стреля Wink

Джой, след първия кръг води Хайбьок, втори е Превц, трети Коуделка, Сими е 15-ти, Шлири - 24-ти

След втори кръг: 1. Фрайтаг, 2. Коуделка, 3. Хайбьок и Дамян, 9. Сими, 23. Шлири

Последна редакция: сб, 20 дек 2014, 17:14 от Графиня фон Вайсвурст

# 695
  • София
  • Мнения: 12 554
Добър вечер.

Аз паркирах метлата пред вкъщи. Моля пловдивчанки да не ме бият. Сумарно прекарах 3 часа в апартамент в Тракия, докато героят мъчи компа на братовчеда. И после нисък летеж над магистралата към София. Сега кацам.

Утре съм на линия за масовия старт.

# 696
  • Мнения: 1 796
 newsm65 cheers Даша мейд май дей тудей newsm20

# 697
  • София
  • Мнения: 12 554

ИзмъкнА ми го от клавиатурата, просто. Mr. Green Mr. Green Mr. Green
Мноу съм хепи. Все така да продължава.

Чакам с нетърпение мъжете вече.

# 698
  • София
  • Мнения: 12 554
Хахахаха, не съм фен на Шипулин и Сборная, обаче многоооооооо ми е кеф как скакалците сами се прецакаха. Щот са много умни.  Joy
Само ме е яд, що Веждътъ не се просна върху Беатрикс  hahaha

За съжаление Краси не издържа на напрежението. Малко му е опитът. Но и 18-ти е добре.

# 699
  • Мнения: 1 796
Твърде хубаво звучи, за да се случи, ама за малко щеше да изхвърчи в дерето  Twisted Evil
Шипулин яко се е назобанчил, поне на Едер се зарадвах.
 Краси на последните  обиколки все издиша, явно там трябва да поработи още. Влади вчера го хвалих вкъщи, че е задобрял в стрелбата и днес ме опроверга.

# 700
# 701
  • София
  • Мнения: 12 554

Аххахахаха, не, не моля ви, няма да го преживея. Ако Въждътъ е викинг, аз съм Мис Свят  hahaha

Подал контестация милинкият. Шипулинчо бил агресивен. Хахахахаха

Сега гледах Марит. Велика е таз жена. Никакъв шанс не им остави в Давос.-

# 702
# 703
  • София
  • Мнения: 12 554
Хахахаха, не е истина колко е проста Дашенката. Съгласна съм вече с Искрев - явление е тя. Ама в издънките  hahaha

# 704
  • Мнения: 1 404
Хубаво състезание, радвам се, че спечели Шипулин.
А франсетата, сами се прецакаха, че накрая и контестация подадоха....

Общи условия

Активация на акаунт