Избор на сушилня - 5

  • 462 697
  • 3 120
  •   1
Отговори
# 735
  • Мнения: 1 232
Момичета  най- накрая избрахме и поръчахме пералня и  сушилня  , чакам ги да пристигнат  началото на януари  Heart Eyes
Пералнята е тази
http://shop.mcm.bg/index.php/peralni/wkh-130-wps-pwtd-id.html
Сушилнята е тази
http://shop.mcm.bg/index.php/sushilni/tkg-650-wp.html
Joy Joy Joy Перфектен избор.

# 736
  • Мнения: 6 031
Момичета  най- накрая избрахме и поръчахме пералня и  сушилня  , чакам ги да пристигнат  началото на януари  Heart Eyes
Пералнята е тази
http://shop.mcm.bg/index.php/peralni/wkh-130-wps-pwtd-id.html
Сушилнята е тази
http://shop.mcm.bg/index.php/sushilni/tkg-650-wp.html

Честито!
Перфектни са!

# 737
  • Мнения: 1 434
Благодаря , сега  ще почакам 3 седмици  докато  дойдат .
В  темата  имаше  момичета които  ползват Миле , и  ще  бъда  благодарна от насоки  за програмите .
Пералнята я  избрахме с  двете  функции  за автоматично  дозиране на  препарат и  програмата пълен цикъл за  50 минути .
Сушилнята  екстрата  е   че има  до колкото прочетох накрая   с програма с пара  .
Дано   се справя  Hug

# 738
  • София
  • Мнения: 44 098
Как се суши с пара?

# 739
  • Мнения: 6 031
Предполагам програмата с пара е за освежаване.
Аз съм с Миле, ако имате конкретни въпроси ще се опитам да помагам, но инструкциите, които ще получите от МСМ са напълно достатъчни + това ще ви направят обучение и за двата уреда.

# 740
  • Мнения: 1 434
Да казаха  ,че   ще ги поставят   свържат и обучат .
Програмата  с пара  е  за  накрая , за  освежаване   .
Мими  , като пристигнат  ако  нещо не мога да се справя   ще питам .

Момичета  купувахте ли допълнително   влагоабсорбатор след като сложихте  сушилня?

# 741
  • София
  • Мнения: 44 098
У нас влагата не се е променила, че да ни трябва такъв уред.

# 742
  • Мнения: 19 483
Ако сушилнята е наред, няма никаква влага.

# 743
  • Мнения: 1 434
Благодаря , отлагам засега покупката  на такъв  уред .

# 744
  • София
  • Мнения: 3 797
И при нас няма влага. Peace

# 745
  • Мнения: 596
Някой който е с Уърлпул Аза 999 да каже много ли му е шумна,че моята издава ужасно шумни вибриращи звуци,чува се чак в другите стаи и ще е абсурд  някога да я пусна примерно през нощта.
Сигурно нещо не е наред да е пък чак толкова силен шума и е доста дразнещо.
Чудя се дали да не звънна в сервиза и да поискам да дойде техник на място да я чуе?Преди няколко дни я получих,иначе суши добре,доволна съм.

# 746
  • Мнения: 1 298
Някой който е с Уърлпул Аза 999 да каже много ли му е шумна,че моята издава ужасно шумни вибриращи звуци,чува се чак в другите стаи и ще е абсурд  някога да я пусна примерно през нощта.
Сигурно нещо не е наред да е пък чак толкова силен шума и е доста дразнещо.
Чудя се дали да не звънна в сервиза и да поискам да дойде техник на място да я чуе?Преди няколко дни я получих,иначе суши добре,доволна съм.
А дали е нивелирана?  Rolling Eyes

# 747
  • София
  • Мнения: 1 677
Нашето Беко днес го докараха, пуснахме я преди час на екстра сухо и през нощта ще ставаме да видим резултата  Mr. Green Пууу и ентусиазъм  Joy
Иначе е по-шумна от пералнята, горе долу колкото миялната, много тракат ципове копчета, но е в кухнята така че не се дочува до стаите.
Да питам друго, това превъртане след изсушаване, което прави, ако не може да се извади веднага автоматично ли се пуска или трябва да се нагласи допълнително?  Simple Smile

# 748
  • На брега на реката
  • Мнения: 7 683
Има бутон /при мен е под дисплея - дясното копче/, от който се включва и като го включиш веднъж, така си остава /не е нужно всеки път да го включваш/.

# 749
  • София
  • Мнения: 44 098
Чудя се много са ви безшумни пералните или много са ви шумни сушилните Simple Smile
Аз ако трябва да си ги подредя по шум - пералня, сушилня(осезаемо по-тиха), миялна...
Иначе автоматично на мен ми врътка 30 мин, то нали това е целта, ако случайно не можеш веднага да ги извадиш... дори когато не знаеш, че няма да ги вадиш веднага. Но на беко не знам как е.

Общи условия

Активация на акаунт