Томболи, игри, конкурси, награди и подаръци, анкети - 22

  • 54 050
  • 714
  •   1
Отговори
# 630
  • Мнения: 361
Да не са пак тези с анкетите?! Thinking newsm78

И на мен ми звъняха днес от същия номер,но докато вдигна и изключиха.
Сто процента ми намирисва тази работа!

Оказа се, че този номер е звънял на три телефона, с които съм играла и при никой от тях разговор не е осъществен. Прекъсва се още при вдигането на слушалката. Нещата са доста странни. newsm78

# 631
  • Под Слънцето
  • Мнения: 3 758
Включвам се отново за да потвърдя предният пост . Същият номер е звънял на всички номера -семейни, фирмени , лични, с които съм играла някъде някога..
Разговор не е осъществяван  от нито един апарат. Повече от 10 са.
Вероятно са взети от някоя такава игра.. Ама кво щат , по дяволите?  #2gunfire

# 632
  • при късмета
  • Мнения: 24 013
Аз имам 2 лични номера и на игри с телефони играя с около 10-12 на близки. На другия ми тел. няма обаждане от този номер, нито на мъжа ми или на майка  newsm78
Пълна мистерия

# 633
  • Мнения: 633
.....А аз играя само с един телефон и очаквам да спечеля Joy

# 634
  • Мнения: 1 970
За награда - хладилна чанта за пикник: http://luckystar.bg/index.php?frid=NjY3MQ==

# 635
  • Мнения: 9
 Здравейте,
след приблизително колко време пращат заявените награди от Джони.Миналата година не играх и сега случих на бъг в системата и успях да направя 1900 крачки oт поставяне и изпълняване на цели и си заявих и от 3-те награди.После чадърите изчезнаха-май успях да заявя последния.

# 636
  • през девет земи в десета, в едно царство-господарство
  • Мнения: 3 212
Здравейте,
след приблизително колко време пращат заявените награди от Джони.Миналата година не играх и сега случих на бъг в системата и успях да направя 1900 крачки oт поставяне и изпълняване на цели и си заявих и от 3-те награди.После чадърите изчезнаха-май успях да заявя последния.
аз получих e-mail за наградите да си изпратя данните преди седмица, от тогава нищо.......

# 637
  • Под Слънцето
  • Мнения: 3 758
Разгадахте ли звъненето от онзи мистериозен сф стационарен номер?

Току що в 16 и 38 пак ми звъняха. Тъкмо приключих друг разговор  и апарата беше в ръцете ми, та вдигнах. Щом чуха 'ало" и се затвори.. Да не би да е от ония пинизи,дет те мъчат да ги набереш обратно и да ти порастне сметката със 200 лв в минута?  newsm78

Последна редакция: пн, 14 апр 2014, 16:40 от TopsyG

# 638
  • Русе
  • Мнения: 2 607
разгадах това от вивателския,предполагам е същото-фирма дето прави проучвания по телефона..този път разговора се осъществи и така...питаха ме нещо за професиите ,ама аз казах,че нямам време. Whistling

# 639
  • Мнения: 361
Разгадахте ли звъненето от онзи мистериозен сф стационарен номер?

Току що в 16 и 38 пак ми звъняха. Тъкмо приключих друг разговор  и апарата беше в ръцете ми, та вдигнах. Щом чуха 'ало" и се затвори.. Да не би да е от ония пинизи,дет те мъчат да ги набереш обратно и да ти порастне сметката със 200 лв в минута?  newsm78

На мен също ми звъняха преди малко пак. Но връзката се разпада още с вдигането на слушалката. newsm78

# 640
  • Под Слънцето
  • Мнения: 3 758
Утре ще пробвам да пусна жалба във Виваком срещу  този номер. Ако са си оправили срива.

Друго да питам - прословутите подаръци на Маги някой да получи? Вече почват сериозно да ме изнервят....

# 641
  • при късмета
  • Мнения: 24 013
Утре ще пробвам да пусна жалба във Виваком срещу  този номер. Ако са си оправили срива.

Мисля, че номера не е вивакомски, а на Близу, но не съм сигурна. И на мен ми мина през акъла за жалба, че вчера и на мен пак звъняха.
При оператора не мога да пусна, че телефона ми не е на мое име, а в полицията май искат първо жалба до оператора, ама и за това не съм сигурна.
Пиши какво е станало

# 642
  • Мнения: 361
Утре ще пробвам да пусна жалба във Виваком срещу  този номер. Ако са си оправили срива.

Мисля, че номера не е вивакомски, а на Близу, но не съм сигурна. И на мен ми мина през акъла за жалба, че вчера и на мен пак звъняха.
При оператора не мога да пусна, че телефона ми не е на мое име, а в полицията май искат първо жалба до оператора, ама и за това не съм сигурна.
Пиши какво е станало

Сутринта минах през пощата, казаха ми, че няма регистриран такъв номер в тяхната система. Така, че е възможно да е на друг оператор.  newsm78

# 643
  • Мнения: 4 841
Утре ще пробвам да пусна жалба във Виваком срещу  този номер. Ако са си оправили срива.

Друго да питам - прословутите подаръци на Маги някой да получи? Вече почват сериозно да ме изнервят....


Преди време ми бяха казали от един от операторите, че първо трябва да подам жалба за тормоз в полицията, а после те по служебен път ще изискат проверка от оператора.  Незнам дали сега е така и искрено се моля да не разбирам.

# 644
  • Под Слънцето
  • Мнения: 3 758
Ах , Близуу , казвате.. Скоро разгоних от входа по стълбите с бухалка в ръка техни представители, дето звъняха по звънците на хората в неделя сутринта да ги връзват с договори. Въпреки заключената долу врата и домофонна система най-мразим да ми се промъкват свидетели на йехова и  такива разни ..натрапници. Направо  тогава при гризу представители в Кауфланд ,дето седят зад картонено смешно щандче и занимават хората с глупости. Ще минем да видим след малко..


И някой да каже има ли нещо от Маги,че днес вече съм набрала..
 В последното писмо, което получих по повод точките , ми се каза да се обадя, ако ги няма до края на седмицата.. Но не мисля да чакам ...Подиграват се с потребителите  вече 2 месеца..

Общи условия

Активация на акаунт