Японско чудо - тема 24

  • 162 227
  • 754
  •   1
Отговори
# 210
  • Мнения: 57
Здравейте на всички Simple Smile
Разгледах доста форуми и отзивите бяха доста добри и смятам от утре и аз да съм в клуба на японките  Grinning тайно се надявам да издържа, че да си призная съм си чревоугодник  Grinning но вече твърдо съм решила да отслабна в момента съм около 70кг (незнам точно понеже в къщи все още нямам кантар но утре ще се сдобия и с такъв за да следя резултатите  Simple Smile) висока съм 173 и искам да сваля поне десетина килца.Надявам се, че като не съм сама и споделям резултатите и мненията с вас ще е по-лесно да преодолоеем глада.Стискам палци на всички да постигнем резултатите за които се надяваме Simple Smile


Значи започваме двете от утре  Simple Smile

# 211
  • Мнения: 0
Привет!
от днес и аз се включвам във вашите редици Simple Smile Имам малко повече от 10 излишни килограма за сваляне, натрупани по време на бременността и малко след нея. Явно и стресът и умората си оказват влияние върху задържането и натрупването на допълнително тегло.. Sad
До сега винаги съм сваляла много лесно 2-3 килограма в рамките на ден, два, но откакто родих кантарът не мърда, дори расте.. Грозният целулит също е на лице..
Доста се порових и въпреки, че не съм фенка на яйцата, трябва да призная, че Японското чудо е сред най-успешните и добри диети за връщане във форма.
Проучвам и възможностите за фитнес около нас, надявам се да мога да отскачам там през уикенда, докато милото гледа малката. Пробвах с гладуване, но без липса на движение нещата не се получават.. Начално тегло: 57кг, желано: -10кг, ако е възможно до 22 май някъде Simple Smile Искам пак да вляза в старите си дънки и да се чувствам поне малко по-добре поне в това отношение... Hug

# 212
  • Мнения: 1 437
и аз започвам от днес
ще я правя за трети път, като първия я правих 9-10 дена и наистина имаше видим ефект още на 4-5ден. Надявам се този път да я направя до край, защото наистина има страхотен ефект
Успех на всички   bouquet

# 213
  • Мнения: 99
Здравейте,

И аз реших от днес да почна диетата, една приятелка отдавна ми я препоръчва, но все не се решавах. Искам да отслабна с 5-6кг. и повече ако е ще съм още по-доволна! Мисля да я съчетая и със спорт и дълги разходки.
Искам да ви попитам, тъй като прочетох, че няма ограничение в количеството на плодове и зеленчуци, това значи ли, че като междинни хранения може да се ядат плодове или се отнася само за дните, когато са разрешени?
Успех на всички диетуващи!

# 214
  • Мнения: 0
как е положението издържате ли на глада Simple Smile аз засега я спазвам много стриктно сутринта пих едно чисто кафе, на обяд две варения яйца даже и без сол (за първи път ям яйца без сол) колото и безвкусни да ми бяха и сега ще се наливам стабилно с вода до вечерята, но общо взето за сега нямам проблем не се чуствам умиращо гладна  Grinning

# 215
  • Мнения: 1 437
Elinor75 аз не правя междинни хранения опитай без тях. Естествено ако много си гладна си хапни, първите дни глада е голям после се свиква  Peace

# 216
  • В големите очи на малчо, а географски - София.
  • Мнения: 7 016
Бърз въпрос , според диетата не трябва да се яде сол, но има спомената шунка? Има ли "безсолна" шунка ?  Simple Smile Извинете за въпроса, благодаря предварително!

# 217
  • Мнения: 1
Здравейте и от мен !  byeИ аз започнах от днес   Stuck Out Tongue Winking Eye Ще ви следя постоянно, защото винаги се отказвам , надявам се да ми бъдете добра мотивация  Simple Smile

# 218
  • Мнения: 1 210
Какво трябва да се разбира под "парче месо"?  newsm78 Означава ли, че може всякакво месо?

# 219
  • Мнения: 57
Първият ми ден приключи успешно и без прегрешения.  Laughing

# 220
  • Мнения: 1
Първият ми ден приключи успешно и без прегрешения.  Laughing
Браво ! Аз вместо месо за вечеря, ядох сухари  Peace

# 221
  • Мнения: 57
Здравейте и от мен !  byeИ аз започнах от днес   Stuck Out Tongue Winking Eye Ще ви следя постоянно, защото винаги се отказвам , надявам се да ми бъдете добра мотивация  Simple Smile

и на мен волята ми куца и все се отказвам.
Просто се моля ЧУДО да стане и да изкарам 14 дни с ваша помощ  Praynig

# 222
  • В друго измерение
  • Мнения: 155
Ще се включа и аз отново  Hug

Почнах диетата на 1-ви април, като не исках да я спазвам 14 дни. Правих я стриктно 5 дни и свалих три килограма, до момента си ги задържам, като голямата изненада беше, че въпреки стабилното хапване на козунак съм свалила още половин килограм.

Тъй като така или иначе има яйца за дояждане, от утре съм пак на диетката, като отново мисля да е за 4-5 дни   Party

Успех, момичета!   bouquet

# 223
  • София
  • Мнения: 68
Здравейте!
Включвам се и аз при вас. Днес е ден първи. Правила съм диетата преди 15год.и тогава за две седмици свалих 7 кг. Желая успех на всички!

# 224
  • Мнения: 0
Eho kak ste momicheta Simple Smile mnogo sam shasliva i barzam da vi se pohvalq ot snoshti sam svalila 900grama Simple Smile                                 sajalqvam za ezika no mi se bagna laptopa i i pisha ot telefona(nqmam bg klaviatura)

Общи условия

Активация на акаунт