Мнение за 23 СДЯ Ралица в София

  • 9 545
  • 19
  •   1
Отговори
# 15
  • Мнения: 43
Много зависи в коя група ще се паднете. И двете ми деца бяха там по 2 години, второто го записах в групата, в която познавах персонала, защото бях доволна. Обаче мои познати бяха в други групи, където не ми се мислеше, ако се бяхме паднали как щяхме да изкараме. За телевизора - почти цяла зима децата са пред телевизора, почти не ги занимават с нищо. В тази възраст явно приоритет им е да не се ударят нещо, а не да ги обучват. Това и аз не съм съгласна, но го преглътнах. Съвет за директорката - колкото по-малко имате досег с нея, толкова по-добре. Гледам почти да не влизам в контакт с нея, може да я хвана в настроение, но ако не е - ужас!!! Честно казано - за държавна ясла аз съм по-скоро доволна. Но пак - паднаме се в хубава група. Знам случаи, където положението беше меко казано стряскащо и моите деца нямаше да го издържат.

# 16
  • Мнения: 1
Моля те кажи в коя е добрата група?

Много зависи в коя група ще се паднете. И двете ми деца бяха там по 2 години, второто го записах в групата, в която познавах персонала, защото бях доволна. Обаче мои познати бяха в други групи, където не ми се мислеше, ако се бяхме паднали как щяхме да изкараме. За телевизора - почти цяла зима децата са пред телевизора, почти не ги занимават с нищо. В тази възраст явно приоритет им е да не се ударят нещо, а не да ги обучват. Това и аз не съм съгласна, но го преглътнах. Съвет за директорката - колкото по-малко имате досег с нея, толкова по-добре. Гледам почти да не влизам в контакт с нея, може да я хвана в настроение, но ако не е - ужас!!! Честно казано - за държавна ясла аз съм по-скоро доволна. Но пак - паднаме се в хубава група. Знам случаи, където положението беше меко казано стряскащо и моите деца нямаше да го издържат.

# 17
  • Мнения: 43
По мое мнение на втори етаж са двете добри групи. Но всичко много зависи от детето, ако детето не плаче и ходи с желание, от всяка група ще си доволна Simple Smile

# 18
  • Мнения: 345
SvilVasil, аз не съм доволна особено. Споделяла съм и друг път. Единствено, Слава Богу, ги удържаха да не се претрепят. Иначе отношението на персонала към родителите е меко казано неучтиво. Да довърша след прекъсване, което ми се наложи. И аз съм насреща за конкретни въпроси. Друго добро, което мога да кажа е, че готвят вкусно и съобразено в кухнята. Коментирали сме тук, че се гледа телевизия - мен не ме е притеснявало точно това особено, защото нашите деца са "откърмени" с технологиите и няма как, но въпрос на гледна точка. Боледуваше се много, макар че даваха вид, че ги е грижа ...

Последна редакция: пт, 10 окт 2014, 12:40 от Calm

# 19
  • Мнения: 17
Здравейте, малката ми дъщеричка посещава тази ясла и съм супер доволна, грижат се много добре за децата , вътре е супер чисто, самите деца ги издават чисти и спокойни, ходи с голямо желание храната е прилична персонала е супер! Научиха детето на супер много неща: брои до десет, познава цветовете, всяка седмица заучава нова песничка или римушка. Но и в нашата група има недоволни родители, то такива навсякъде има. Имам и база за сравнение, защото каката ми е ходила в една от много добрите градини в Младост. Искам да благодаря на персонала м.с. Пецева и м.с. Гахова страхотни педагози.

Общи условия

Активация на акаунт