"Прилив и отлив" - "Medcezir" - ТЕМА 54

  • 26 622
  • 736
  •   1
Отговори
  • Мнения: 25 351


"Medcezir"

Римейк на "The O.C." (2003–2007) IMDB







Всеки петък от 20:00 часа по Star TV


Продукция: Ay Yapim

Продуцент: Керем Чатай

Режисьор: Али Билгин

Сценаристи: Едже Йоренч и Мелек Генчолу

Музика: Тойгар Ъшъклъ

Жанр: Драма







В този ден като една бомба падна сред нашия спокоен живот. И от този ден нататък вече нищо не беше както преди ...

    Яман, който живее в едно от предградията на Истанбул - Тозлудере, си навлича големи неприятности на главата заради по-големия си брат. До този ден Яман за да промени съдбата си полага усилия да бъде отличен ученик, но в тази нощ той се запознава с престъпността. И чистото досие на Яман се опетнява. В мига в който е загубил всичките си надежди се запознава с адвокат Селим Серез. Селим вижда, че зад калта с която се е замърсил Яман стои един многообещаващ млад мъж. Той вижда, че Яман колкото и да се мъчи да стои далеч от белята, все повече затъва и понеже той му напомня за него самия като млад, адвокатът решава да не позволи историята на това момче да приключи зад решетките.
    Отначало Яман не взема насериозно предложението на богатия  адвокат Селим Серез, защото си мисли, че това не може да се осъществи. Но когато се връща вкъщи, разбира, че впоследствие на случилите се събития вече не може да продължи живота си оттам, където го е оставил. Гласовете от бедната къща се извисяват и още веднъж достигат до Селим. Яман този път няма да откаже предложението на Селим, който заради лошите събития влезе в живота му и през вратата, която той открехна за него, той ще направи крачка към един много различен свят.
Яман макар и да знае, че в живота не се случват чудеса, няма друг шанс освен този да влезе през тази врата. Яман с тежестта на миналото на гърба си, сред непознати хора го очаква много по-труден живот от този в Тозлудере ...

Превод: LiLisy




                                                                 

и Ali Aksoz/Али Аксоз - Кенан, Metin Akdulger/Метин Акдюлгер - Оркун, Miray Daner/Мирай Данер - Берен, Defne Kayalar/Дефне Каялар - Седеф, Batuhan Begimgil/Батухан Бегимгил - Бурак, Batuhan Eksi/Батухан Екси - Дорук, Sibel Tascioglu/Сибел Ташчиоглу - Невин, Ezgi Sozuer/Езги Созуер - Еда, Pinar Tuncegil/Пинар Тунчели - Айше и други ...







Епизодите с БГ превод във Вики




Medcezir-BG-mamma TEAM:

Moderator, Editor: Sasy86

Преводачи: zornitza_vr, Iveta Ristanova, k_kiara3, Gossip Girl, Sasy86, rnazarova, LiLisy, Megi, tarlio, Pepittto, Venetat, Proji 82, arji, hero_in, Ilina, Nadejda

Вграждане на субтитрите в торента: ivva




















Старите теми - Прилив и отлив

1-50 тема

Тема 51  Тема 52  Тема 53







Хроника - Adini Feriha koydum/Нарекох те Фериха
Архив на темите на сериала от времето, когато е излъчван в Турция










Статия-интервю с Ча за "GQ" 03/2014
Превод: Лили (LiLisy)

                                        



Интервю със Серенай за "Elle" 01/2014
Превод: Ани (Aniska)

                                    






Серенай - фотосесия за Elle



Ча - фотосесия за GQ




Във Voque














 







Eкипът на Medcezir почете паметта на починалия 15-годишен Беркин Елван
Превод: Лили (LiLisy)

Върви отстрани на пътя, а не по него, защото не се знае кой може да ти излезе насреща.

 


Загубите от четирите краища на страната ще останат като една болка  в сърцата ни, следите на която никога няма да изчезнат.
С надеждата животът да надделее над смъртта, братството над враждата и мирът над престрелките!





# 1
  • Мнения: 27 735
Първа, първаааа   newsm44 newsm68 newsm44 newsm44:35: Joy Joy Joy Joy

Вики, така става като спиш до късно.  Whistling Whistling Laughing


Еххаааа, Ани, страхотна тема!   bouquet  bouquet  bouquet
Благодаря ти!  Hug Hug Hug



 Crazy Crazy Crazy

# 2
  • близо до брега на морето
  • Мнения: 10 202
запис от аблата  bouquetмного ми е уютно в новата тема, благодаря ти Ани  bouquet  bouquet  bouquet

# 3
  • Мнения: 25 351
 Hug нещото, което обещах на Даниии  Hug Hug Hug ще е в другата тема  Hug Hug

# 4
  • близо до брега на морето
  • Мнения: 10 202
пфу, Ивчето е с шесто чувство-винаги знае кога да се появи Hug

# 5
# 6
  • Мнения: 4 522
Първа, първаааа   newsm44 newsm68 newsm44 newsm44:35: Joy Joy Joy Joy

Вики, така става като спиш до късно.  Whistling Whistling Laughing


Еххаааа, Ани, страхотна тема!   bouquet  bouquet  bouquet
Благодаря ти!  Hug Hug Hug



 Crazy Crazy Crazy



Да му се не знае!!! smile3555 newsm09
 ShockedИве Hug,ти кога спиш,кога ставаш?!!!Като денонощен пост си, Joy Joy Joy  Аз докато се добера до компа ти вече си пуснала 5 коментара. Grinning Другия път ще спя пред компа да съм първа в нова тема!  Joy Joy Joy Joy Joy
 PartyХа добро утро на всички красиви бг мама! Grinning И хубав неделен ден!
Ани,прекрасна тема,скъпа!

Последна редакция: нд, 16 мар 2014, 10:48 от vikktory

# 7
  • Мнения: 27 735
Първа, първаааа   newsm44 newsm68 newsm44 newsm44:35: Joy Joy Joy Joy

Вики, така става като спиш до късно.  Whistling Whistling Laughing


Еххаааа, Ани, страхотна тема!   bouquet  bouquet  bouquet
Благодаря ти!  Hug Hug Hug



 Crazy Crazy Crazy



Да му се не знае!!! smile3555 newsm09
 ShockedИве Hug,ти кога спиш,кога се ставаш?!!!Като денонощен пост си, Joy Joy Joy  Аз докато се добера до компа ти вече си пуснала 5 коментара. Grinning Другия път ще спя пред компа да съм първа в за нова тема!  Joy Joy Joy Joy Joy
 PartyХа добро утро на всички красиви бг мама! Grinning И хубав неделен ден!
Ани,прекрасна тема,скъпа!

 Hug Hug  love001  Joy Joy Joy Joy Joy

# 8
  • Мнения: 46
 PeaceДобро утро и записче в новата тема! Ани, благодаря мила за темата!  Heart Eyes Hug

# 9
  • между морето и небето
  • Мнения: 885
Добър ден  Hug Hug Hug Hug в новата ни тема. прекрасна е  Heart Eyes Heart Eyes Heart Eyes

Приготвила съм ви масата, който не е закусвал да заповяда, а който е, пак да заповяда. Мимиии, да не забравиш кардашлар-а си  Peace




# 10
  • близо до брега на морето
  • Мнения: 10 202
Добър ден  Hug Hug Hug Hug в новата ни тема. прекрасна е  Heart Eyes Heart Eyes Heart Eyes

Приготвила съм ви масата, който не е закусвал да заповяда, а който е, пак да заповяда. Мимиии, да не забравиш кардашлар-а си  Peace





да го взема ли с мен на закуска,отново Hug Hug Hugидваме,Габи пази три места-идвам и с двете си кардешими Joy Hug Hug Hug Hug

# 11
  • Плевен
  • Мнения: 359
Здравейте и благодаря за новата тема  Hug
Момичета, може да сте го коментирали, но да попитам... Какво става във viki, ще имаме ли серии преведени и за превод или не...? Още ме е яд, че след като преведох моята част от 24 не изгледах 23 и 24  #Cussing out #Cussing out #Cussing out

# 12
  • Мнения: 11 707
Здравейте в разкоша на новата тема   bouquet  bouquet  bouquet
Ани  Hug Hug Hug
 

Последна редакция: нд, 16 мар 2014, 11:50 от Niky Kotceva

# 13
  • Мнения: 3 637
Привет момичета ,днес имам повод да ви почерпя-Жоро има рожден ден  Heart Eyes Mr. Green
Скрит текст:
Ани,темата е прекрасна,разкошна,великолепна,аз съм тук и за другата тема,няма страшно  Mr. Green Heart Eyes Hug,много те обичам  Hug
Бойчеее  Hug Hug Hug радост за очите ми
 Hug Hug Hug за всички

image hosting

# 14
  • Мнения: 4 522
Дани Hug,честит празник на Жоро!Здраве,любов и късмет!И весел РД!Тенкс за тортичката! Grinning

Чопнах си го от падружките това клипче. smile3503 Laughing

X Реклама

Общи условия

Активация на акаунт