Гримиране - идеи, техники и предизвикателства - 53 тема

  • 68 357
  • 731
  •   1
Отговори
# 630
  • Мнения: 4 428
Аз имах черна очна линия на Инглот. Наистина беше супер трайна и много наситен на цвят. За жалост изсъхна и се напука за отрицателно време  Tired

С Duraline се оправя, Веси.
Ние в магазина винаги капваме малко, за да ползваме очните линии. Иначе изсъхват, да.

Мда, но на мен ми спестиха тази информация.
Тогава трябва да ги продават директно в комплект, защото моята очна линия стана на камък за 2-3 месеца и я изхвърлих.

# 631
  • Мнения: 4
Гримовете на foxy са строхотни.голяма почитателка съм и

# 632
  • Мнения: 83
Един грим в синьо от мен  Simple Smile
В последните дни се гримирам с матови нюд цветове на подвижния клепач и на долния слагам цветен акцент. Супер се получава, много ефектно и в същото време ежедневно

http://lesoleill.wordpress.com/2014/04/15/todays-makeup-20/

# 633
  • Мнения: 2 214
Красив цвят

# 634
  • Мнения: 53
Много красиви неща показвате! Радост за окото!  Heart Eyes

# 635
  • Велико Търново
  • Мнения: 5 666
Фоксита,много красиви гримове Heart Eyes Аз съм много доволна от силиконовите моливи на Импала - използвам черен и не мърда цял ден; сега обаче ще си взема и друг цвят, като видях колко красиво стои при теб Simple Smile Ще очаквам с нетърпение да споделиш и за серума за растеж като го използваш известно време Peace

# 636
  • Мнения: 41
Преди доста време съм ползвала черен молив на Импала и бях много доволна,наскоро се присетих за него,но се оказа че се намира доста трудно.

# 637
  • Мнения: 2 214
Олееееееееее у нас Импала да искаш, виж Диор не се намира.

# 638
  • в 1001-та нощ
  • Мнения: 16 440
Предизвикателство

Римейк на стар грим с новите ни умения


Ivvangeline

# 639
  • Мнения: 4
Ивето има страшен напредък,особено на това предизвикателство още повече личи ,че е задобряла.браво Simple Smile

# 640
  • Мнения: 2 214
Колко по изчистено и по малко лъскаво,  колко с повече вкус, много много си задобряла, само от веждите искам още Laughing

# 641
  • Мнения: 83
Иве, много е хубаво без лъскавото над подвижния клепач  Heart Eyes

# 642
  • Мнения: 1 698
Иве, браво че се включи в предизвикателството, въпреки, че си сама, браво и за грима.
Алена, определено ми липсват и твоите снимки, нооо сега имаш малко сладко оправданийце в къщи  Hug
Фокси, красота мила.  Hug Ще погледна и аз тези силиконови моливи на Импала, че на тази фирма май имам само един за устни, но щом са добри ще взема няколко и за очи.

# 643
  • Мнения: 79
Мерси, момичета! Веждите още са в процес, да:)

# 644

Общи условия

Активация на акаунт