А коя книга четат в момента децата ви? - 4

  • 50 056
  • 743
  •   1
Отговори
# 525
  • Мнения: 207
Ти нямаш дете, а отговаряш от свое име. От свое име си говорим за книги в литературния, от родителска гледна точка пишем тук.

Тоест ако майка ми напише, че в момента чета Пруст, някакси ще бъде по-различно? Не схващам.

# 526
  • София
  • Мнения: 44 102
Още си е дете момчето, точно тук си му е мястото....

# 527
  • Ямбол
  • Мнения: 28 236
Затова, че не схващаш се отказвам да обяснявам и да пълним темата с излишни обяснения. Поканих те в литературния, но явно смяташ, че тук си по-интересен. Прави каквото искаш.

# 528
  • Мнения: 1 213
Още си е дете момчето, точно тук си му е мястото....

така е...нека си пише, пък може и да предложи нещо подходящо...
 

# 529
  • Sofia
  • Мнения: 21 630
Идеята на Лиляна може би беше... че в общия случай 16 годишните си избират/купуват сами книгите.
И тогава споделяното от Vortex би било по-смислено в литературния.
Но иначе кой където иска да си пише.

Щерката (7г. и 3м.) приключи "Приказки колкото усмивка" на Дж. Родари, но редовно я разнася и все нещо препрочита от нея.  Grinning
Сега чете 4та книжка от поредицата Боско.



Аз продължавам да ѝ чета "Пет деца и то".

# 530
  • София
  • Мнения: 44 102
Аз приемам идеята и че вероятно младежа вече не чете точно детска литература, към която всъщност е насочена темата.. иначе има и деца, които сами си избират книгите, няма проблем да пишат и от свое име, не мама или тати да пише(все пак  темата е за книги, все тая кой от кое лице пише в нея). Но ако младежа се чувства, че тук му е мястото, нека си споделя... ако мисли, че ще намери и интересни за възрастта му заглавия тук, още повече, пък може и ние майките да си харесаме нещо от неговите четива Wink (Разговорът си беше за лични обаче, не за тук).

Morena  - тъкмо тази книжка на Родари ни стои на нощното шкафче... моят я е загледал и го привличат кратките приказчици,  вероятно скоро ще е на дневен ред, дано и той я хареса, въпреки, че с приказки по телефона нямаше никакво привличане.

# 531
  • Варна
  • Мнения: 2 576
Чете .
 Приключи с поредицата за Леонардо и сега чакаме да дойде 2015, да може да взима книгите за Сам Силвър от библиотеката    Simple Smile .

# 532
  • у дома
  • Мнения: 7 141
Второкласникът ми чете Гимнастика за опашката
Скрит текст:

# 533
  • Варна
  • Мнения: 5 886
Моята дъщеря започна тази:



С голямо удоволствие прочете всички книжки от първата поредица.

# 534
  • София
  • Мнения: 7 673

Страхотна книжка!

# 535
  • Мнения: 11 818
Моята дъщеря (9 г.) тези дни прочете:


Сега привършва:

# 536
  • Ямбол
  • Мнения: 28 236
Моята дъщеря също на 9г. много хареса първата книжка от Хрониките на Спайдъруик(на хартия, наследство от брат ѝ) и сега започна отново на четеца - "Нови пакости на Емил от Льонеберя" - Астрид Линдгрен.

# 537
  • Sofia
  • Мнения: 21 630
Чета на щерката (7г.) тази книжка:



Страхотни са приказките!!!

# 538
  • София
  • Мнения: 44 102
Почна - Коледа с малкия Никола.
Отделно се забавлява с книжките за майнкрафт, но не знам може ли четене да се нарече това hahaha

# 539
  • Мнения: 289
В момента чете "Мери Попинс"-  трябва да я прочетат през ваканцията. Според него е интересна.

Общи условия

Активация на акаунт