Направи си сам от нищо нещо – 4

  • 252 114
  • 752
  •   2
Отговори
# 300
  • Мнения: 5 508
Аз си направих калъф за електронния четец от стар потник, парче ластик, малко памук и корици от стар тефтер като всичко е шито на ръка Simple Smile

Скрит текст:



И легло за кучето ми съм правила от пуловер за "калъфка" и още няколко стари неща за пълнеж, но нямам снимка, но идеята я взех от Пинтерест, както и още няколко за играчки (пак за кучо).
Дрехи за кукли ако имате някое по-малко момиченце.
Правила съм и няколко несесера.
Ето килимче за баня, като може парчетата да са и от друга материя.
И още една идея.

# 301
  • София
  • Мнения: 39 796
Калъфа е станал много добре, браво. Даваш ми идея да спретна такъв за таблета на дребния.

# 302
  • Burgas
  • Мнения: 1 584
Калъфа наистина е мн добре, може да се пробвам  Peace

# 303
  • Мнения: X
Здравейте Simple Smile Знаете ли от къде онлайн мога да си купя цветната хартия от поканата? И каква е точно? Благодаря Simple Smile
http://m.youtube.com/watch?v=Q2r18nOzoS4
не видях да ти е отговорено, ако не е вече много късно - от тук http://sweetbiodesign.blogspot.it/2013/03/wedding-series-parteci … oni-di-nozze.html можеш да вземеш дизайна и да го отпечаташ върху самозалепващ лист принтерна хартия.

# 304
# 305
  • Мнения: 61
Привет сръчковци  Simple Smile
Не мога да разбера как да си изчистя лепилото C200 от четката, с която го разнасям. Звучи ми като нещо елементарно, защото гледам по клипчетата масово използват четка, но не ми се получава - втвърдява се и после четката за нищо не става.  newsm78 Някакви идеи? Аз се опитвам да плета панери от вестници.

# 306
  • София
  • Мнения: 1 728
Не мога да разбера как да си изчистя лепилото C200 от четката, с която го разнасям.
Пробвай с вода, но докато още не е засъхнало. С200 е на водна основа, така че би трябвало да може да се почисти с вода.

# 307
  • София и там където не се пуши
  • Мнения: 12 141
Максиимално избърсване с парцал или вестник и после вода до добре измито

# 308
  • Мнения: 61
Благодаря ви, момичета!   bouquet
Сега пробвах с хубаво измиване веднага след приключване на работата - дано не се втвърди Praynig 
Една четка вече хвърлих, защото се надявах, че лепилото ще се разтвори като я накисна във вода   hahaha

Още един въпрос: чета, че лепило C200 може да се ползва разредено - в какво съотношение се разрежда и може ли да се съхранява вече разредено или трябва да се ползва веднага?

# 309
  • Мнения: 5 508
Аз разреждам лепилото с вода, но пропорция нямам. И да, може да се съхранява в затворен съд. Имай предвид, че след разрежда лепи по-слабо (ако мога така да се изразя) Simple Smile

# 310
  • Стара Загора
  • Мнения: 69
Аз си направих калъф за електронния четец от стар потник, парче ластик, малко памук и корици от стар тефтер като всичко е шито на ръка Simple Smile

Скрит текст:



И легло за кучето ми съм правила от пуловер за "калъфка" и още няколко стари неща за пълнеж, но нямам снимка, но идеята я взех от Пинтерест, както и още няколко за играчки (пак за кучо).
Дрехи за кукли ако имате някое по-малко момиченце.
Правила съм и няколко несесера.
Ето килимче за баня, като може парчетата да са и от друга материя.
И още една идея.

Ооо чудесно. Аз имам много метри такава мрежа и от 1 година се чудя какво да я правя. Много благодаря за идейката. Като стане на килимче и ще ви покажа какво е станало.

# 311
  • Burgas
  • Мнения: 1 584
Като измиеш лепилото с вода, четката пак се втвърдява, но това не й пречи после пак да се ползва, като си я потопиш в лепилото тя омеква.

# 312
  • Мнения: 811
Здравейте, поздравления за страхотната тема! Видях някои полезни идеи и мисля да ви ползвам за вдъхновение. Mr. Green
За да не е постът ми само запис, ето последната ми измишльотина ( аз така си ги наричам ): калъф за четец.
Извинявам се за лошите снимки Blush
Скрит текст:
    

# 313
# 314
  • Мнения: 282
Здравейте, поздравления за страхотната тема! Видях някои полезни идеи и мисля да ви ползвам за вдъхновение. Mr. Green
За да не е постът ми само запис, ето последната ми измишльотина ( аз така си ги наричам ): калъф за четец.
Извинявам се за лошите снимки Blush
Скрит текст:
    




Браво, грабна ме ,определено добре ти се е получило  Grinning

Общи условия

Активация на акаунт