"Kara Para Aşk" с участието на Туба Бюйюкюстюн и Енгин Акюрек-7 тема

  • 49 622
  • 744
  •   1
Отговори
  • Мнения: 10 240






 


 


Актьори:







 


Кликнете върху снимката на актьора и ще видите повече информация за него!

   
Продуцентска къща: Ay Yapım
Сценаристи: Sema Ergenekon, Eylem Canpolat
Режисьор: Ahmet Katıksız
Музика: Toygar Işıklı
ТВ канал: ATV

   

Резюме:
Когато полицаят Юмер, чиято годеница се е самоубила, научава, че може тя да е била жертва на престъпление, той започва да гори от желание да научи истината. Сключва споразумение с държавата. Ще намери изгубените диаманти и в замяна на това ще научи кой е убиецът.
Елиф, която е загубила баща си при катастрофа, ще научи, че идеалният й баща всъщност е бил пропаднал мафиот, който се е занимавал с изпиране на мръсни пари. Сега тя е принудена да изкарва прехраната на семейството си и едновременно с това да изплаща дълг от 200 млн. долара за диамантите.
И на всичко туй отгоре сестра й е в ръцете на лошите мъже.
Таййар, от когото са били откраднати диамантите, е решен да си ги върне обратно,
дори и със цената на проливане на кръв.
Не само Таййар знае за съществуването на диамантите.
Всички тръгват по следите на ослепителния блясък, който заслепява очите.
В тази история някои ще станат роби на този блясък.
Други ще станат роби на любовта си, трети на тайните си.
Някои пък ще станат жертви на истината.
Ще има и такива, които ще робуват на амбициите си.
Превод: LiLiSy

   


 

Сериалът "Kara Para Aşk" във facebook и twitter:
       

 







 

 
Сериалът "Kara Para Aşk" се излъчва всяка сряда от 20.00 часа по ATV.
Кликнете на логото на канала и изберете вашият линк!
         


Повече за сериала може да откриете тук:





Българските страници на Туба и Енгин във Facebook
 


Родствени връзки в сериала


   

Темите:


   

 
   

Добре дошли на всички фенове
на Туба, Енгин и целия актьорски състав!
Добре дошли на всички, които следят проекта!
В очакване на трети епизод
пожелавам на всички приятни мигове в темата!  
 

# 1
# 2
  • Мнения: 13 302


О, седма тема в синьо! Красота! rina-rina   bouquet

# 3
  • Мнения: 3 246
Здравейте момичета Hug

За момента нямам възможност да се включвам в темата с коментари, но всеки ден ви чета и ми е много интересно, приятно и забавно с вас. Благодаря ви!  bouquet
Лично на мен сериалът ми е интересен, вярвам, че и в бъдеще ще е така. Относно флуидите между Елиф и Йомер - аз ги усещам и смятам, че има голям заряд между тях. Сцените с Туба и Енгин са изпълнени с емоции, напрежение...въздействат ми и според мен двамата се справят страхотно.
Като стана въпрос за фенски пристрастия Simple Smile - аз съм от фенките на Енгин А. (не върлите Wink), гледала съм повечето сериали с него и мисля, че има голям талант и харизма Simple Smile ...особено ролята му в "Ако бях облак" е невероятна, много силна, многопластова и му дава широко поле за изява като актьор (видях, че в предишната тема споменавате за този сериал и наистина си заслужава да се види, поне според мен).

Момичета, ще има ли повторение на серията тази вечер в 22.00 часа?

Пожелавам ви хубав ден!  Hug

# 4
  • In the light side of the Moon!
  • Мнения: 5 735
малиии Ринка, ама страхотна тема , супер е, този еп ще търсим сини диаманти  Joy Joy Joy Благодаря

много хубаво, 4е си сложила и БГ стр на Туба и Енгин  Hug

аз бързам да се запиша, 4е ще излитам  Laughing

до дове4ерая моми4ета  Hug

# 5
  • Мнения: 3 114
цоп и аз съм у дома...
Много красива и уютна темичка    bouquet
Довечера съм с Вас Елмерки!!
Рядко ми се отваря тази вратичка....
от 20:00ч ще има озет,20:45 новата серия/така пише в дизифорума/

# 6
  • Мнения: 3 217
Привет,диамантчета!
И аз да се запиша в новата темичка с линк за нова анкета.Не че рейтингите и анкетите имат значение,но все си е по-добре да бъдеш с мнооого проценти пред другите. Peace Joy
http://www.televizyondizisi.com/index.php/bugun-hangi-diziyi-izl … a-2014/190293/00/

# 7
  • Мнения: 10 030
Рина  Hug благодаря за новата тема!    bouquet
Да я изпълним с любов и красота!  Heart Eyes



Веляна  Hug този рейтинг показва по-скоро чуждестранните зрители, като нас, които следят сериала он-лайн. Е, разбира се, че ще сме първи.  Laughing

Но виждаме, че и всеки от останалите филми си има своята аудитория. Дано драгият турски зрител да отдаде заслуженото внимание на на нашия филм, че от това зависи колко дълго ще го гледаме.  Peace

# 8
  • Мнения: 3 114
Цитат
Дано драгият турски зрител да отдаде заслуженото внимание на на нашия филм, че от това зависи колко дълго ще го гледаме.
Точно казано,
Каквото и да си говорим,са празни приказки .Трайността на един сериал си зависи от турския зрител и пустата й система за отчитане на рейтинга.
Не случайно писаха  по пресата за съвпадението на процента 5.34 %след първия сериал на 20минути и КПА.Но турския зрител не успя да възприеме  двойкатаТуба и Илкер +някои новаторски завъртулки в сценария и така започна да пада интереса и гледаемостта.
Сега двойката си е Ок ,дано и сценария да се подобри и така лека полека да стъпи на полагаемото се стъпало.
В Турция Никой не се заблуждава,че ще пребори ВВ,но всички се надяват да се настани в челната петицата  докрая на сезона . А това зависи  от целия екип +сценария +режисурата +музиката.
Много често се подценява турския зрител,но според мен са доста критични и жестоко наказват доста проекти

 

# 9
  • Мнения: 5 591
 rina-rina  ,благодаря за новата тема!


Здравейте момичета Hug

За момента нямам възможност да се включвам в темата с коментари, но всеки ден ви чета и ми е много интересно, приятно и забавно с вас. Благодаря ви!  bouquet
Лично на мен сериалът ми е интересен, вярвам, че и в бъдеще ще е така. Относно флуидите между Елиф и Йомер - аз ги усещам и смятам, че има голям заряд между тях. Сцените с Туба и Енгин са изпълнени с емоции, напрежение...въздействат ми и според мен двамата се справят страхотно.
Като стана въпрос за фенски пристрастия Simple Smile - аз съм от фенките на Енгин А. (не върлите Wink), гледала съм повечето сериали с него и мисля, че има голям талант и харизма Simple Smile ...особено ролята му в "Ако бях облак" е невероятна, много силна, многопластова и му дава широко поле за изява като актьор (видях, че в предишната тема споменавате за този сериал и наистина си заслужава да се види, поне според мен).

Момичета, ще има ли повторение на серията тази вечер в 22.00 часа?

Пожелавам ви хубав ден!  Hug
+ 1  Peace
 newsm10 newsm10 newsm10

dana78  с теб сме на едно мнение.

# 10
  • In the light side of the Moon!
  • Мнения: 5 735

Довечера съм с Вас Елмерки!!
 


мале Май4е, ще ни святкаш ли какво се слу4ва в екстримните моменти  Praynig

# 11
  • Мнения: 5 138
Айде и аз да се пльосна под хубавия левент на коня  Wink

Рина благодаря за труда над темата , страхотна е  Hug
Айде гюрюшурюс , акшамлах ще се видим, да конушим над новия болюм  Mr. Green

# 12
  • Мнения: 3 114

Довечера съм с Вас Елмерки!!
 


мале Май4е, ще ни святкаш ли какво се слу4ва в екстримните моменти  Praynig
Разбира се ,Ще се опитам .но се надявам и Варна да е тук и Лилиси..

# 13
  • Мнения: 7 904
Ринка  Hug Hug Hug, благодаря за новата тема.

Линка, Варна  Hug Hug Hugблагодаря ви за информацията за моя човек Емре/Левент.
Скрит текст:
Да му е честито и дано да е по- надъхан в сериала. Със сигурност бебока ще е хубав като баща си  Laughing.



# 14
  • Мнения: 41 877
Привет на всички!  Hug Hug Hug smile3525            

Ринка,  Hug благодаря за новата тема!Прекрасна е както винаги! newsm51

Общи условия

Активация на акаунт