Violetta~Виолета- една мечта, една песен. - Тема 15

  • 78 061
  • 744
  •   1
Отговори
  • Мнения: 1 117
Добре дошли в темата за тийн-сериала по Дисни Ченъл - "Виолета".




Първи сезон:
Виолета, заедно с баща си Херман, се връщат в родния си град, Буенос Айрес, след като живеят в Испания от няколко години. Виолета има страст към музиката, танцуването и пеенето. Херман не иска Виолета да пее след като нейната майка, Мариа, известна певица, загива при злопоука по време на турнето й, когато Виолета е само на 5 годишна възраст. С помощта на Анджи, гувернантката на Виолета и тайната й леля, тя е приета в Студио 21. Там тя среща първата си любов, запознава се с нови приятели, създава си враг и продължава да изгражда своя музикален талант до финала на шоуто в края на годината.

Втори сезон:
След като Томас се връща в Испания, Виолета започва връзка с Леон, но Диего (нов герой) прави всичко възможно, за да ги раздели. Херман винаги защитава Виолета, но сега е по-толерантен към нея. Франческа се запознава с Марко, който се влюбва в нея. Джейд наема шпионин, който да раздели Анджи и Герман.

Гледайте "Виолета" всеки делничен ден от 18:00 часа и повторения от 14:20ч. само по Дисни Ченъл.



Приятни мигове в темата.

# 1
  • София
  • Мнения: 524
Честита нова тема. Simple Smile

# 2
  • Мнения: 66
Честита да ни е новата тема - точно на рождения ден на Лодо! Отново имаме два повода да празнуваме.

# 3
  • Мнения: 9
Честита ни нова тема! Тази да я изпишем още по бързо!

# 4
  • Мнения: 286
Честита ни нова тема!Колко бързо изписахме и още една !!!   Praynig Нека да се забавляваме и в тази!!! Hug

# 5
  • Мнения: 366
Ружеро е бил голям сладур като малък. Heart Eyes Много ми прилича на едно момче от детската ми градина. А сега, първо - да ни е честита новата тема! Grinning И второ - честит рожден ден на Лодовика! newsm59 Нека да е все така щастлива и прекрасна, да продължава да ни радва с участието си във Виолетта като добра приятелка и да издаде още много, много албуми и песни!

Последна редакция: нд, 13 апр 2014, 18:53 от Iliqna_P

# 6
  • Мнения: 366
Още една снимка на Лодо Heart Eyes

И Алба

Много е различна тук, едвам я познах Simple Smile

Сканове от списание Виолетта:
Скрит текст:








Вижте цвета на косата на Канде, доста го е променила

Последна редакция: нд, 13 апр 2014, 19:09 от Iliqna_P

# 7
  • Мнения: 286
О скановете от списанието са наистина много яки! Peace

# 8
  • Мнения: 1 117
Лодо ми е много сладка на снимката.  Heart Eyes
Да, скановете наистина са много яки.  Heart Eyes Нямам търпение да пуснат този брой и при нас.

- Мерседес тежи 49 килограма и е висока 1,65. Колкото мен. ^^  Laughing

А колко ли тежи Тини.. ;д

Диего: "В Италия, бях принуден да бягам няколко минути. Докато пазарувах ме разпознаха фенове, дойдоха при мен и искаха да ме целунат по устните. В този случай, аз трябваше да избягам бързо, защото това ми се стори малко като нападение."
 Joy Joy Умрях си от смях. Какви са тези фенки, така да нападат момчето?!  ooooh! Joy
Едните трябва да се пазят от разярения звяр Самюел, а други пък трябва да бягат от полуделите фенки, които искат целувки.  Joy

# 9
  • София
  • Мнения: 524
Мерседес тежи 49 килограма и е висока 1,65. Колкото мен. ^^  Laughing

Рая и аз съм, колкото теб.  Laughing Ами тя е по-висока от Алба и Факундо, значи те са по-ниски от нас. Уау ...  #Crazy #Crazy

# 10
  • Мнения: 286
И аз съм някъде 1.65 висока за Тини не знам ама като си сложи тея обувки с платформа сигурно е по-висока и от Мечи въпреки, че е по-малка.
Горкият Диего на доста голяма засада е бил подложен, какви са тия фенове и как може да го тормозят така тц тц ooooh!
Скановето с интервютата на Диего,Руджеро и Лодо най ми харесват искам да ги пуснат и тук.Някой взе ли си Бравото с плаката на Виолета ?

# 11
  • Мнения: 1 117
Мерседес тежи 49 килограма и е висока 1,65. Колкото мен. ^^  Laughing

Рая и аз съм, колкото теб.  Laughing Ами тя е по-висока от Алба и Факундо, значи те са по-ниски от нас. Уау ...  #Crazy #Crazy
Това си е странно..  Laughing Но зависи дали тя е на токчета. Ето например на тази снимка не е по-висока от Факу:


Ето още една:

Май са почти на еднаква височина.

Тя Тини въпреки че е по-малка от тях е по-висока от почти всичките момичета от сериала. Дори и когато е без платформи.  Peace Имам спомен, че беше някъде около 1.70.

Аз си взех Бравото и в най-скоро време ще си закача плаката. ;д

# 12
  • Мнения: 9
Аз съм с около 10 кила повече от Мечи, ама и с 10 години по-малка от нея  #Crazy
То сигурно и Тини е толкова като ги гледам в сериала и на снимки.

Нямам търпение и този брой на списанието да излезе и при нас. Даже се чудя дали скоро няма да започнат и да внасят други неща на Виолета, като дневника, парфюмите и т.н.

Аз м/у другото си купих БРАВОто с плаката на Виолета. Супер е! А плакатите на Селена и Деми са ОГРОМНИ! Заемат половината ми врата... Дано някой ден има такъв на Виолета и на други наши идоли  Heart Eyes

Скрит текст:
И обещавам, че за последен път ще ви досаждам за това, но ми трябва помощ да привлека вниманието на Боян. Потргнала съм, ама нямам идеи накъде да вървя сега. Знам, че би трябвало сама да го измисля, но съм начинаеща и не разбирам много ;д. Обещавам, че за последно досаждам! Пищете ми на лично, ако искате де. С Кати си помагаме, но измисляме всичко на момента, тъй като двете имаме един и същ проблем.

# 13
  • Мнения: 302
Аз съм с около 10 кила повече от Мечи, ама и с 10 години по-малка от нея  #Crazy
То сигурно и Тини е толкова като ги гледам в сериала и на снимки.

Нямам търпение и този брой на списанието да излезе и при нас. Даже се чудя дали скоро няма да започнат и да внасят други неща на Виолета, като дневника, парфюмите и т.н.

Аз м/у другото си купих БРАВОто с плаката на Виолета. Супер е! А плакатите на Селена и Деми са ОГРОМНИ! Заемат половината ми врата... Дано някой ден има такъв на Виолета и на други наши идоли  Heart Eyes

Скрит текст:
И обещавам, че за последен път ще ви досаждам за това, но ми трябва помощ да привлека вниманието на Боян. Потргнала съм, ама нямам идеи накъде да вървя сега. Знам, че би трябвало сама да го измисля, но съм начинаеща и не разбирам много ;д. Обещавам, че за последно досаждам! Пищете ми на лично, ако искате де. С Кати си помагаме, но измисляме всичко на момента, тъй като двете имаме един и същ проблем.
Честита нова тема!
Дъгичке знаеш че ние двете сме като 2 капки боза Laughing- и аз съм 1.65 и 10 кг отгоре  Embarassed ама ми е гот  Laughing

# 14
  • Мнения: 9
Аз съм с около 10 кила повече от Мечи, ама и с 10 години по-малка от нея  #Crazy
То сигурно и Тини е толкова като ги гледам в сериала и на снимки.

Нямам търпение и този брой на списанието да излезе и при нас. Даже се чудя дали скоро няма да започнат и да внасят други неща на Виолета, като дневника, парфюмите и т.н.

Аз м/у другото си купих БРАВОто с плаката на Виолета. Супер е! А плакатите на Селена и Деми са ОГРОМНИ! Заемат половината ми врата... Дано някой ден има такъв на Виолета и на други наши идоли  Heart Eyes

Скрит текст:
И обещавам, че за последен път ще ви досаждам за това, но ми трябва помощ да привлека вниманието на Боян. Потргнала съм, ама нямам идеи накъде да вървя сега. Знам, че би трябвало сама да го измисля, но съм начинаеща и не разбирам много ;д. Обещавам, че за последно досаждам! Пищете ми на лично, ако искате де. С Кати си помагаме, но измисляме всичко на момента, тъй като двете имаме един и същ проблем.
Честита нова тема!
Дъгичке знаеш че ние двете сме като 2 капки боза Laughing- и аз съм 1.65 и 10 кг отгоре  Embarassed ама ми е гот  Laughing

Ем, чи гот трябва да ти е! Be a dudette  Sunglasses Sunglasses Sunglasses Чакам те да ми отговориш на последното съобщение Simple Smile

Общи условия

Активация на акаунт