Звездни компромати- 206 част

  • 55 177
  • 739
  •   1
Отговори
# 150
# 151
  • Мнения: 4 166
Според мен Кейт е образ, който обществото иска да вижда. Мила, усмихната, добра и прочее. Едва ли, ако не беше херцогиня щеше да ни впечатли толкова. За красота има много по-хубави кралски особи като тези от Арабския свят. Неоспорим е факта, че тя се справя прекрасно с всичко и хората я харесват, аз също по един особен начин.  Peace Peace Peace

Кейт не е някаква изключителна красавица, но си е хубава жена. Спечели симпатиите ми главно с начина, по който се облича и хубавото си, одухотворено излъчване.

# 152
  • Мнения: 213
Колко висока е Венета Харизанова... Shocked

# 153
# 154
  • Мнения: 814
Колко висока е Венета Харизанова... Shocked
Около 1.80.

# 155
  • София
  • Мнения: 23 098
В друга тема я спрягаха, че има връзка с бившия мъж на Маги Желязкова.  Wink

# 156
  • Мнения: 4 120
 Бих взела мъжа и, и без това ми е по симпатичния от двойката Simple Smile

# 157
  • Мнения: 1 110
Много странна снимка, в сравнение с хората около нея изглежда като великан

# 158
  • срещу двата комина :)))
  • Мнения: 3 340

Николета май пак е препечена, а ръцете ѝ са по-светли  Joy

# 159
  • Мнения: 4 199
Така е, не е лесно да си 1,80, все стърчиш една глава, дори над някои от мъжете. Дотолкова съм свикнала да се навеждам при разговор, че ако се случи да трябва да погледна аз нагоре, ми идва странно Rolling Eyes

# 160
  • в Кошера
  • Мнения: 2 219
Много странна снимка, в сравнение с хората около нея изглежда като великан

Снимката е кофти, да.  Peace
Идея нямам какво точно си е правила по лицето, но погрозня драстично.  Rolling Eyes Селфитата й напоследък са ужасни, съсипа се това красиво момиче.  Crazy

# 161
# 162
  • Мнения: 8 555

Венета с тези бели обувки на черния си тоалет  и чорпогащник направо ми вади  очите! Sick

# 163
  • София
  • Мнения: 1 079

Прекрасна Кайли, страхотна жена! Каквото и да прави по себе си - не личи, свежа, усмихната, позитивна, пребори рак, изобщо уникална! Heart Eyes Heart Eyes Heart Eyes
Роузи ми се струва с подута уста, явно тъпче и тя нещо Crossing Arms Whistling

# 164
  • София
  • Мнения: 1 128
Венета мнооого висока ми изглежда тук  Rolling Eyes

Общи условия

Активация на акаунт