Информация за новата МБАЛ Надежда (на д-р Стаменов)-5

  • 78 938
  • 723
  •   1
Отговори
# 15
  • Пловдив
  • Мнения: 1 187
 Hug  bouquet  Най-добрата болница! Пациентка съм от септември 2013 г. при д-р Персенска, безкрайно довълна съм. На 22 Април стартираме с блокираща инжекция, стискайте палци за ++ резултат! Желая успех на всички!

# 16
  • Абсурдистан
  • Мнения: 3 321
Здравейте, знае ли някой дали Надежда вече работят със доброволни здр. осигурителни фондове?

Мисля, че още не работят.

# 17
  • Мнения: 1 721
За моя фонд (Дженерали) - когато не работи с дадена болница (а той не работи с много Simple Smile  ) си взимам фактура (ако се покрива самия преглед по принцип) и искам възстановяване на разходите.

# 18
# 19
  • Мнения: 138
Здравейте   bouquet  Пациент съм на клиниката от февруари 2013 и благодарение на д-р Шефкетова сега съм бременна с първото си детенце. Следя бременността си при д-р Цветков (само суперлативи за този човек) а за ФМ съм се доверила на д-р Михова. Живот и здраве смятам и раждането да е там  Simple Smile

За фондовете - най-добре е да проверите условията на договора си със съответния фонд, но доколкото знам, към момента Надежда няма сключени договори с нито един от тях. Мен ме осигуряват допълнително към Доверие, които срещу фактура и издаден амбулаторен лист ти възстановяват сумата, но не покриват пакета "Женска консултация".

# 20
  • Мнения: 1
Здравейте, за фондовете мога да гарантирам, че Надежда няма договор с "Доверие". Иначе също смятам, че Надежда не работи с фондове по договор, но според зависи каква е полицата ви във фонда те трябва да ви обяснят какви документи да си взимате и какво ще възстановят.

Моите глупаци...извинявам се, ама много ме ядосаха...от Доверие ми акзаха, че бременна не бременна 200лв лимит имам и това е. С две думи - имам доп.здравно, пък нямам полза от него Simple Smile

Здраве да има Simple Smile

# 21
  • Мнения: 81
Здравейте,
записах час за женска консултация при д-р Христов, мола Ви да сподилите мнение. До сега бях при д-р Стаменов страхотен професионалист. Благодаря Ви предварително, това е важно за мен.

Успех на всички!  Simple Smile

# 22
  • Мнения: 3
Здравей Търпение Simple Smile,

при раждането на моето второ детенце попаднах на смяна при д-р Христов.
Няма от какво да се оплача - единственото тъпо нещо беше, че тъкмо когато детете започна да излиза му изтече смяната и ме остави в ръцете на застъпващия лекар и настъпи лека суматоха.
Но наистина се чувствах спокойна в неговата смяна и се държа много на ниво.

Дано съм полезна с това мнение Simple Smile
Успехи!

# 23
  • София
  • Мнения: 109
Търпение, д-р Христов ме е преглеждал 2-3 пъти в спешния кабинет и съм с добро впечатление от него. Имам приятелка, която се записа при него на ЖК и няма оплаквания. Само това, което lelyata е написала за предаването на щафетата ме изненадва.

lelyata, в чии ръце те предаде и би ли споделила дали си доволна?

# 24
  • София
  • Мнения: 2 626
Здравейте, момичета. И моето нормално раждане в Надежда мина. Искам само да изкажа възхищението си и огромната благодарност към целия екип на родилното и най-вече към д-р Ташков, д-р Генадиева, акушерките Силвия и Мирослава, д-р Сърбянова. Случи се така, че ме приеха с изтичащи води, нулево разкритие и слаби контракции. Минах през три смени, докато родя и всички бяха безкрайно мили и внимателни към мен, и най-вече търпеливи. Едва ли в друга болница някой щеше да ме изтрае толкова дълго. В отделението горе също всички бяха много отзивчиви. Помогнаха ми страшно много със съвети, особено за кърменето. С две думи- спокойно може да се доверите на болницата и на всички хора, които работят в нея. Евала на д-р Стаменов, че е събрал такъв страхотен екип.
Искам да попитам момичетата, които са вече са родили в Надежда. Как стои въпросът с нашите прегледи в клиниката? Видях в епикризата, че ми препоръчват два в рамките на месец в кабинет 3, но не ми стана ясно как е най-добре да бъдат разпределени във времето.

# 25
  • Мнения: 3
Pati, като цяло съм доволна - акушерките са много готини, условията са много добри, хигиената е на много високо ниво, съпругът ми беше до мен през цялото време. Решенията на д-р Христов за процеса на раждането също бяха добри - аз пренасях и предизвикваха раждането.
Честно казано не бих си позволила да кажа нищо лошо за болницата на д-р Стаменов, защото ако не бяха те нямаше да имам две прекрасни деца  Blush
Само малко се разочаровахме, че така ме предадоха един на друг в най-важният момент и д-р Димова – която застъпваше  - беше малко като в небрано лозе. Но беше напълно нормално да се чувства така, защото наистина детето беше тръгнало да излиза, а дори и първият екип не очакваше да стане толкова бързо.
Затова Pati - директно на въпроса ти - да доволна съм, като направя само забележка, че според нас не беше много логично да се случи това предаване на щафетата, още повоче че се касаеше за 20 минутки. Не останах и много доволна от анестезиоложката - но това са бели кахъри за черни дни Grinning Ето пък BettyBoop е доволна от нея, така че може и аз да съм причината да не са се получили сполучливо нещата при мен. За Силвия и Мирослава мога само до кажа, че са най-страхотните акушерки на които може да попаднете.
Betty по-добре си запиши часове възможно най-рано, защото аз успях да ползвам само единият преглед поради липса на свободни часове, но при мен се падаха и коледните празници и това ми стопи доста възможностите - иначе аз бях намислила да си ги разделя на две - на 15 и 30 ден.
Ако има нещо друго питайте - ние сме с богата история там  Grinning

# 26
  • София
  • Мнения: 2 626
lelyata, това с предаването на щафетата е много грозно, особено при стартирало раждане. Радвам се, че всичко е минало успешно при теб. Аз започнах да раждам в смяната на  д-р Генадиева. Д-р Ташков, който е всъщност моят лекар, дойде близо три часа преди смяната си заради планирано секцио и като видя, че започва раждане се включи на секундата. Цял живот ще съм му благодарна на този човек, защото накрая се наложи да се употреби малко натиск, за да излезне беба и ако не беше там да приложи мъжка сила сигурно щяха да протекат по-сложно нещата.

# 27
  • София
  • Мнения: 109
BettyBoop, честито бебе  bouquet  Да е живо и здраво и много да ви радва!

lelyata, благодаря за отговора  Simple Smile  Нормално е да си разочарована от тази щафета, но важното е, че всичко е приключило благополучно и се радвате на бебоците  Simple Smile

# 28
  • Мнения: 0
Здравейте. Казвам се Маги. На 31. Предстои ми второ раждане и ... 3то дете Simple Smile
Пациентка съм на д-р Стаменов от 2007г. На 15.06.2009 сутринта родих моите невероятни принцеси Велислава и Паулина. Сега, когато са почти на 5 години и решихме да подновим срещите си с док, забременях нормално точно в месеца в който трябваше да започваме процедура Simple Smile До миналата седмица ме следяха д-р Шефкетова и д-р Райков. Пред 2 дни минахме и първата ФМ и БХС при д-р Георгиев (нямаше свободни часове за д-р Михова, а много ми се искаше при нея, но ще пробваме да се запишем за втората ФМ в 20г.с. )
Та...от 07,05 съм на ЖК в болницата при д-р Белкин. Първото ми раждане и ЖК бяха при него и сега за мой късмет, той вече че част от екипа на Надеждата, та живот и здраве ще раждам там.

# 29
  • Мнения: 0
Искам да попитам момичетата, които са вече са родили в Надежда. Как стои въпросът с нашите прегледи в клиниката? Видях в епикризата, че ми препоръчват два в рамките на месец в кабинет 3, но не ми стана ясно как е най-добре да бъдат разпределени във времето.

Честито бебче! Simple Smile
Д-р Димова, при която родих, ми каза на една от визитациите  ако желая да си запиша час за преглед 10-на дена след изписването. Естествено, свободни часове нямаше, но пък ми предложиха личния номер на докторката, за да се разбера с нея. Оттам нататък тя ми казваше кои часове ще е там, за да мина да ме погледне и така няколко пъти в рамките на месец по нейна преценка, докато не се убеди, че всичко вече е напълно преминало. Никога не ме е карала да чакам - веднага ме преглеждаше.
Така че, предполагам зависи от лекаря, който е направил интервенцията ти - редно е той да те преглежда и е най-добре да се разбираш директно с него. Ако тръгнеш да си записваш часове от рецепцията, може и вече да няма нужда от преглед. Simple Smile Пък и няма кой да ощетиш толкова за няколко минутки. Simple Smile

Общи условия

Активация на акаунт