Почивка в Турция

  • 29 721
  • 50
  •   1
Отговори
# 30
ако някой е бил  в х-л Сесин в мармарис, моля да сподели впечатленията си

# 31
  • Мнения: 22
ние пък заминаваме на 17,06 за кемер - хотела е фантазия де лукс *****р някой ходил ли е там???
с дете на 2,2г сме, дано да случим на хотел Simple Smile))

# 32
  • Paradise
  • Мнения: 3 103
Erica - избта ли си курорт?
И аз започвам да се замислям за Турция. Искам да видя памуккале.
Евентуално за средата на юни - след 19.

Хареса ми една оферта на Алфатур. Една седмица, 462 евро за двама възрастни + дете, със самолет, оу инклузив, хотел 3 звезди. Това е в Анталия.

Но още ще следя офертите!

Здравей Пипенце,
кой е тоза хотел за 462 евро, аз като търсих не видчх такъв за 2ма възрастни и дете?

предварително благодаря
2.

Ерика е намерила такъв хотел, не аз Peace

# 33
  • София, България
  • Мнения: 5 597
Здравейте,
искам само да споделя с вас нещо доста важно.
Става въпрос за Алфатур. И аз бях очарована от цените им.
По принцип искаме да ходим в Делфин делукс - Алания и цената беше най-ниската на пазара.
НО  oops
ако започнете да ги разпитвате по усърдно ще установите нещо много важно - почивката във всички други агенции като Он травел и Алфатур са 9 дни, 7 пълни нощувки
Алфатур правят пакети с турските аеролинии и почивката е 6 нощувки, затова цената е по-малка.
не се лъжете че е много гот да чакаш да те вземат за летището към 23часа вечерта с малко дете като сте освободили стаята в 12часа на обяд.!!!!! #Cussing out
Е това е, исках да ви предупредя.
 

# 34
  • Мнения: 270
Иначе сега май (19 и 27 май) стартират първите почивки, тази която на мен най много ми хареса е един страхотен хотел 5*, с най-хубавия плаж в цяла Турция, близко до Фетие - ALL inclusive 24 ч. с всичките екстри и страхотен детски кът - цена 400 лв. на човек - за 1 седмица:)))

Ще ти бъда много благодарна ако ми дадеш малко повече информация за Фетие и този хотел,който си гледала.Чувала съм,че там са най-добрите плажове в цяла Турция,но агенциите не предлагат никакви оферти за там.

# 35
  • Мнения: 1 073
Ние сме ходили и в Кушадасъ и в Бодрум ,и в Мармарис и в Ичмелер. Мисля, че най - хубаво е в Ичмелер/поне на нас най - ни хареса/ Hug, от там ходихме с кораб до о-в Родос/ на Гръцка земя/ и е невероятно. Препоръчвам ти, да си вземете хотел ол инклузив, обслужването е на ниво, не мислиш за храна, пиене и пр. Хотелът да е ****, защото техните стандарти не отговарят на европейските, да е на плажа,т.е. да имат собствен плаж, да имат басейни + детски. В Кушадасъ бяхме в хотел Ефес и също е сполучлив. Ако ще пътувате с автобус, най- добре да е Кушадасъ, иначе пътят е много изморителен, особено с дете. Относно агенциите, за мен най-добри са Алфатур и Онтравел.

# 36
  • Мнения: 19 485
Ние сме ходили и в Кушадасъ и в Бодрум ,и в Мармарис и в Ичмелер. Мисля, че най - хубаво е в Ичмелер/поне на нас най - ни хареса/ Hug, от там ходихме с кораб до о-в Родос/ на Гръцка земя/ и е невероятно. Препоръчвам ти, да си вземете хотел ол инклузив, обслужването е на ниво, не мислиш за храна, пиене и пр. Хотелът да е ****, защото техните стандарти не отговарят на европейските, да е на плажа,т.е. да имат собствен плаж, да имат басейни + детски. В Кушадасъ бяхме в хотел Ефес и също е сполучлив. Ако ще пътувате с автобус, най- добре да е Кушадасъ, иначе пътят е много изморителен, особено с дете. Относно агенциите, за мен най-добри са Алфатур и Онтравел.

Аз не съм ходила никъде в Турция и предполагам че ще ми е интересно навсякъде, бях се спряла на Бодрум, тъй като ми се ще през почивката и да разгледаме все пак нещо от града. Ще почиваме семейно а синът ми е на 14 - иска ми се и на него да му е интересно. Та въпросът ми е какви са предимствата на Ичмелер пред другите турски курорти и от коя агенция си ангажирала почивката? Предварително благодаря.

# 37
  • Мнения: 1 264
Ичмелер e квартал на Мармарис , не отделен курорт  Simple Smile

# 38
  • Paradise
  • Мнения: 3 103
http://www.dnes.bg/article.php?id=14693

който иска, може да прочете относно Ичмелер и Мармарис

# 39
  • Ямбол
  • Мнения: 505
Ходила съм само в Мармарис.Хотел Пинета и съм много доволна.

# 40
  • Мнения: 18 542
Някой ходил ли е?
По специално в Кушадасъ. Интересуват ме как са условията, безопасно ли е за децата? Може да ви се стори параноично, но аз съм малко предубедена към държавата та... нужни са ми преки впечатления.
Мерси!   bouquet

Последна редакция: вт, 20 юни 2006, 16:59 от Чета

# 41
  • Мнения: 2 700
Никакви проблеми няма. Бяхме точно в Кушадасъ, когато дъщеря ми беше на три години и нещо. Изкарахме перфектно. Турците обожават деца / не само свои, а и чужди/ и това се вижда с просто око. Освен това, поне според мен, докато тук и в птзвезден хотел могат да те ограбят, то там и на плажа нищо не взимат.
Не се притеснявай и поемайте натам!

# 42
  • Мнения: 18 542
Много благодаря за отговора!
Да те питам тогава още работи  Flutter
С какво пътувахте и как понесе пътя дребосъчката? Бобо и той ще е на 3 и нещо като заминаваме, та ще ми е много от полза мнението ти.
Гледам по офертите, че предлагат пътуване с автобус, а приятелка ми каза, че пътят е около 27 часа.
Трябва ли задграничен паспорт за Борис?

# 43
Майка ми я обра таксиметров шофьор пред автобуса за БГ. Това в Истамбул. Така 4е внимание.

# 44
  • Мнения: 2 700
Да, задграничен паспорт трябва.

И ние пътувахме с автобус, но не го понесе тежко. Просто й бяхме взели отделна седалка, за да може да се сгъне и да спи. Естествено, не е като да си е у дома, но е спала във времето, в което й се спеше.

Автобусите спират на 2-3 часа, така че се понася. Вътре са с климатик естествено, прожектират се филми, които да ти забаламичкат съзнанието, сервират се кафета и безалкохолни и т.н. За самото пътуване й бях взела книжки за оцветяване, уокмен с касетки с приказки и песни, май магическа дъска и плюшената й играчка за гушкане. И разбира се, разни неща за хрускане.

Общи условия

Активация на акаунт