До мамите с пиърсинг

  • 1 779
  • 25
  •   1
Отговори
# 15
  • Мнения: 5 299

А по темата ето http://piercing.bgfree.com/ скивай тук има доста по въпроса, който те вълнува Mr. Green Peace

Ау... у френската любов било хубаво... Край, отвратих се съвсем... Мааму стара, що си го не проби проклетия език преди 2 години...
Нали? Mr. Green newsm53 Моя мъж ако разбере, с пушка зад врата ще ме закара до студиото да ми пробият езика ooooh! Аз него няма успея да накарам...хихихихиххиих

# 16
  • Мнения: 3 634
Не бе. Когато на мъжа му е пробит езика било хубаво на жената при френската любов защото обецата ли що ли му се вика закачала някой специални места.

# 17
  • Мнения: 4 068
Аз 7 години имах обеца на носа. И все ги губех, понеже я свалях за през нощта. И миналата година я бях свалила една вечер и после съм изтупала покривката барабар с обицата и понеже ми бяха свършили резервните, а ме мързеше да ходя до центъра реших, че повече няма да имам обеца на носа.
Обаче мисля, че е изключено да се запуши за една нощ. При мен отне около 2 седмици. Но белега си стои. Имам една вдлъбнатинка там където е била обецата.

# 18
  • София
  • Мнения: 39 809
Ми моята обица е прясна, има няма 1/2 година. Най-вероятно съм седяла повече от 6-7 часа без обица. Отвътре дупката се е затворила. Сега вече не се налага да предупреждавам Джони да внимава с обицата ми  Joy

# 19
  • Мнения: 1 517
От 6-7 години съм с обица на носа , вече я слагам по -рядко щото все я забравям - дупката си е дупка изобщо не зараства

# 20
  • София
  • Мнения: 39 809
Явно трее стоя по-дълго с обица. Моята беше съвсем прясна и не става.

# 21
  • София/Център
  • Мнения: 136
Може да пробваш след баня. Аз имам на пъпа, знам че не е същото, но винаги след баня (по продължително време) ми е много по лесно да си сложа обицата, дори в случаи когато преди това не съм могла. Нищо не пречи да пробваш, успех Peace

# 22
  • Мнения: 2 274
И според мен не е зарастнала, а просто е хванала коричка отвътре.

# 23
  • Мнения: 4 068
От 6-7 години съм с обица на носа , вече я слагам по -рядко щото все я забравям - дупката си е дупка изобщо не зараства


Карла, ти ме разби. И ся ми пускаш тука разни мухи в главата да взема да пробвам и аз дали ще влезе пак обеца там. Ама таман бях свикнала без нея. Ще помисля още малко преди да пробвам.

# 24
  • Мнения: 2 274
И аз имах обица - две  години я носех, но след няколкодневни почивки, беше досат трудно поставянето....Не ми се вярва дупката  (поне от вътрешната страна) да е читава.
Ренци, да кажеш какъв е резултата!

# 25
  • Мнения: 3 034
И аз имам обица на носа и знам, че най-хубави са тези, които са като ченгелчета, няма никаква опасност да паднат / не Г-образните, а едни усукани/.Лошото е, че почти не се намират по магазините, така, че някой ако знае къде има, да свирне fiuuuuuu

X Реклама

Общи условия

Активация на акаунт