До мамите с пиърсинг

  • 1 774
  • 25
  •   1
Отговори
  • София
  • Мнения: 39 761
Спомням си предишната ми тема... колко ентисуазирана бях, че си фъчнах обица на носа.

Е, да, ама не... често ми падаше, загубих 1-2, и снощи пак ми паднала някъде в леглото. Той Джони, кой знае как ма е фраснал, ама си трае и хич не си признава.
Имам и други обици, ама не стаа... май ми позараснало, туй е. Сутринта ръч от тук, ръч от там, хич не влаа. То ясно, че след време ше си турна пак. Че сега ми едно тресене.

Въпроса ми е, ако някой е преживял туй, да каже за колко време зараства и дали ще остане белег.
Ама как ма сърби... не е истина.

# 1
  • Мнения: 5 299
Е тва за 1 нощ ли е зарастнало Shocked И как така падат тези обеци newsm78

# 2
  • Мнения: 2 550
Ами на мен също ми зарастна бързо. Може би ако понапънеш малко ще влезе, но на тове място не бих рискувала.

# 3
  • Мнения: 7 186
Не вярвам да е зарастнала за 1 нощ дупката. Може да е хванала коричка само. Пробвай да натиснеш с обицата, но я дезинфекцирай първо, сигурно ще те заболи, ама няма начин. Иначе няма какво толкова страшно да се случи.
Пък ако не стане освен да се дупнеш наново, друго не виждам.

# 4
  • София
  • Мнения: 4 423
Имам пиърсинг на носа от 1996г., много трудно се намират удобни обици, зараства сравнително бързо ( в началото), и е много болезнено слагането отново.
Лично аз реших да се разделя с тази обица преди около 1 година, не нося от тогава, но имам огромна дупка, грозна и забелязваща се Tired
Ако ти е минал мерака по - добре недей да напъваш да слагаш нова - дупката ( външната) никога няма да зарастне, винаги си стой и си личи къде е пробито.
Аз лично много съжалявам, но вече е късно.

# 5
  • Мнения: 3 611
Моята зарасна почти веднага.  Sad
Пробвах се да сложа няклко след това- къде успявах, къде не, но все забираше , подуваше се и ме болеше.
Реших, че е по- добре да я махна, отколкото да си направя някакъв белег на носа. Та така. Вече 2 години съм без обица. Не си личи и... определено ми е по- добре.
Нямам и желание да си пробивам повече!  Crossing Arms

# 6
  • Мнения: 3 634
А някоя с пиърсинг на езика? Много бих искала да знам как се чувства като се яде, като се целуваш с някой... А мъж с такова нещо да имате? Сори... малко е офф, ма не можах да се стърпя...
Инак по въпросите на АнМари, сори мила, некомпетентна съм... извинявай, че ти се натресох в темата...

# 7
  • Мнения: 2 550
МОФ, само първите няколко дни е по-трудно с обицата на езика...в смисъл, подува се езика и говоренето става лееееко неприятно, както и яденето (много подходящ момент за стар на диета!). Като ти имне подуването на езика, няма рпоблем с ядене, целуване и т.н.

# 8
  • Мнения: 7 430
А някоя с пиърсинг на езика? Много бих искала да знам как се чувства като се яде, като се целуваш с някой... А мъж с такова нещо да имате? Сори... малко е офф, ма не можах да се стърпя...

Аз имах едно време приятел с обица в езика и как да ти кажа...преди това се целуваше къде, къде по-добре, а след това Naughty Имаше разлика...
В началото почти не ядеше да не я глътне, само супи, а после свикна.
Говора му си остана променен

# 9
  • Мнения: 3 634
Марче, питам щот моя бившия вече година ходи с такъв ченгел в езика си и на мен ми е интересно оназ му новата разва ли му се на тоз чеп или не.
За мен е абсурд да си сложа такова нещо. Аз опищях света като ми пробиваха ушите, па какво ли остава ако тръгна да се дупча нейде другаде по тялото. Бррр... втресе ме.

# 10
  • Мнения: 2 550
Тогава да се надяваме, че се целува по-лошо от преди  Twisted Evil

Брей, много ти е пораснала девойката...когато се нанесох във форума си беше почти новородено  Shocked Да я нацЕливаш по случай идващия бърдей!

# 11
  • Мнения: 5 299
А някоя с пиърсинг на езика? Много бих искала да знам как се чувства като се яде, като се целуваш с някой... А мъж с такова нещо да имате? Сори... малко е офф, ма не можах да се стърпя...
Инак по въпросите на АнМари, сори мила, некомпетентна съм... извинявай, че ти се натресох в темата...
Марчето сега ще ме бие, ама аз да си кажа - Не си дуп4ете езика, много е страшно Mr. Green
А по темата ето http://piercing.bgfree.com/ скивай тук има доста по въпроса, който те вълнува Mr. Green Peace

# 12
# 13
  • София
  • Мнения: 39 761
Мдам, ша си мажа дупката с Медеказол Simple Smile
Кат станах са пробвах да сложа обица, но не става. Ще видя след някой и друг месец к'во ша ми текне Simple Smile

# 14
  • Мнения: 3 634

А по темата ето http://piercing.bgfree.com/ скивай тук има доста по въпроса, който те вълнува Mr. Green Peace

Ау... у френската любов било хубаво... Край, отвратих се съвсем... Мааму стара, що си го не проби проклетия език преди 2 години...

Общи условия

Активация на акаунт