Диета с кисело млякоо

  • 1 347
  • 5
  •   1
Отговори
  • Мнения: 17
 Здравейте,днес се регистрирах в този сайт,от много време чета и съм заинтересована. Simple Smile Искам "сериозно" да подхванем темата за Киселото Мляко , защото четох доста негативни и положителни неща и не знам какво да си мисля.Говорим за диета само с кисело мляко , да кажем по 1 кофичка от 0,1 сутрин , обед и вечер. Искам да знам г/д колко килограма мога да сваля за седмица , като споделя това,че 3 дена бях само на вода и чай и отслабнах с 5  кг , не е препоръчително , за това искам да започна с киселото мляко , ще ви бъда АДСКИ благодарна Simple Smile

# 1
  • В един копнеж!
  • Мнения: 2 407
 ooooh!
Много кофти диета ще подхванеш.
Започни първо с това, че киселото мляко не е особено добра храна за зрял човек....справка:интернет. Второ, киселото мляко въобще не е това, което беше. Та как ще отслабваш с нишесте?! Rolling Eyes
Колко ще отслабнеш зависи от организма ти. Аз няма да мръдна николко, ти сигурно ще се "загубиш".
И последното, което искам да кажа...с вода и чай, за три дни, дано е ясно, че няма как да си свалила истински 5 кг мазнини. Това са течности, задържани в организма. Ти си ги изхвърлила, а масната ти тъкан си е все същата.
Като човек ти препоръчвам да си намериш по-балансирана диета. Такива резки гладувания обикновено се правят с цел лечебно прочистване на организма или на някой орган.

# 2
  • Мнения: 17
ooooh!
Много кофти диета ще подхванеш.
Започни първо с това, че киселото мляко не е особено добра храна за зрял човек....справка:интернет. Второ, киселото мляко въобще не е това, което беше. Та как ще отслабваш с нишесте?! Rolling Eyes
Колко ще отслабнеш зависи от организма ти. Аз няма да мръдна николко, ти сигурно ще се "загубиш".
И последното, което искам да кажа...с вода и чай, за три дни, дано е ясно, че няма как да си свалила истински 5 кг мазнини. Това са течности, задържани в организма. Ти си ги изхвърлила, а масната ти тъкан си е все същата.
Като човек ти препоръчвам да си намериш си по-балансирана диета. Такива резки гладувание обикновено се правят с цел лечебно прочистване на организма или на някой орган.
    Да,разбирам напълно , но все пак.. не обичам месо и такива неща , единственото което мислех ,че ще постигна е с кисело мляко , бях на плодова , но не вървеше особено добре..

# 3
  • Мнения: 17
Намери си книгата на д-р Георги Гайдурков "Човешкото хранене" и я прочети. Там е описано много подробно какво се случва с организма ти като се храниш, как да се храниш балансирано, как да се прочистваш и какво е нужно за добро здраве освен храна. Аз по нея свалих 25 кг за 5 седмици и се върнах във формата от училище. На 40 години съм и пак имам плочки на корема. Тази книга трябва да влезе в учебната програма на училищата, а д-р Гайдурков да го направят здравен министър  newsm10

# 4
  • Мнения: 17
Да не звуча все едно само рекламирам книгата, ще се опитам да ви кажа най-важното. А то е, че човек по природа не е месояден. Винаги ми е смешно да чуя някой вегетарианец или веган да казва, че обича животните и не може да ги яде. Аз освен животните обичам и растенията, но това не е причина да спра да се храня. Основната храна на човека като животински вид са плодове, зеленчуци и семена, защото природата така го е създала. Това не означава, че трябва да се откажем изцяло от животинските продукти, но трябва да ги консумираме с мярка и да се научим как да се храним балансирано. Нарушаването на този баланс е причината за наднорменото тегло и всички болести, които познаваме и продължаваме да откриваме всеки ден. Консумирането само на кисело мляко няма да ви помогне с нищо, дори ще ви навреди.

Ако ви се чете по-подробно:

Интервю с д-р Гайдурков

Откъси от книгите му

и, разбира се, прочетете книгата "Човешкото хранене" Simple Smile

# 5
  • Мнения: 143
Виж също и "Зоната" и книгата на Д-р Бари Сиърс.
С нея Руслан Мъйнов отслабна с 30 кг.

Общи условия

Активация на акаунт