Преса

  • 1 927
  • 12
  •   1
Отговори
  • Мнения: 0
Здравейте !
Нуждая се от помощ в избора си на преса. Искам да взема преса на приятелката си и да я изненадам, понеже не е доволна от своята. Харесал съм една Grundig hs 5040. Дали ще е хубава ? Предоставям Ви линк къмсайта на пройзводителя Благодаря! http://www.grundig.de/en/products/personal-care/beauty-care/hair-styler/hs-5040/

# 1
  • Мнения: 14
Дай малко повече информация. С дълга коса ли е? Каква й е сегашната и защо не е доволна от нея, ако можеш да кажеш, ще ти бъдем по-полезни.

# 2
  • Мнения: 0
Нямам голям опит в писането в фотуми Simple Smile Приятелката ми  със средно дълга коса, плътен косъм и много леко чуплива КРАСАВИЦА! Не харесва старата си преза, защото след изправяето не падала така добре, била нухнала след изправянето. Нейни приятека я изправя със своя преса и много и харесва. Ако пропускам нещо ... ще допълвам! Мерси !

# 3
  • Мнения: 25 739
Говори с приятелката,тя ще ти каже каква преса и трябва на твоята мома.
Иначе в България има само Ремингтон що годе прилични преси.
Успех.

# 4
  • Мнения: 0
Така си е Simple Smile мерси! А за пресата която съм постнал можете ли да изкажете мнение ?

# 5
  • Мнения: 25 739
Непозната за мен марка.Нямам идея.

# 6
  • Мнения: 14
И аз за първи път я виждам.
Ако косата й е тежка, е по-добре да е с по-широки плочи.
Слушай сега, хубава инициатива си поел, но по интернет не става. Отиваш в някой магазин за техника, нареждаш се пред пресите и искаш консултация от работещите там. Моята е на babyliss и съм доволна от марката. Brown също имат качествени преси.

# 7
  • Мнения: 0
Благодаря So Lucky*, Благодаря Shona, ще постъпя и по този начин. Нямам база за сравнение, какво ще рече по широки плочки... ? Можеш ли да ми кажеш , колко см е тясната приметно и колко е широката Simple Smile

# 8
  • Мнения: 14
Като отидеш в магазина, ще видиш, че има различни широчини. Не вземай с най-тясната. Щом е със средно дълга коса, може би някакво средно положение ще е най-добрия вариант.

# 9
  • Мнения: 25 739
Като отидеш в техномаркет или технополис ще ги видиш 2 дебелини са общо взето,
аз използвам тънки.4-5 преси съм сменила, имах само 1 с дебели плочи. PeaceЗависи кой как е свикнал,ако и харесва пресата на приятелката и опитай да вземеш такава.

# 10
  • София
  • Мнения: 3 160
Ако имаш предвид Grundig-а дето го предлагаха от ОМВ, добра е, но за непретенциозни потребители. Щом има конкретно изискване и харесва тази на приятелката, по-добре вземи същата за да е сигурно че е доволна.

# 11
  • Мнения: 0
Нелка*, мисля че на там клонят везните Simple Smile благодаря ти за съвета, а лично ти или твой познат дали е използвал пресата на груддиг ?

# 12
  • София
  • Мнения: 3 160
Аз лично я използвам. Харесва ми, но не съм от претенциозните потребители, не държа чак толкова на 100% правата коса, и не на последно място рядко я ползвам. Общо около 5 пъти за 2 месеца, не повече. За това, което аз правя и искам, е идеална.

Общи условия

Активация на акаунт