Бремелинки от Варна - тема 4

  • 82 826
  • 674
  •   1
Отговори
# 450
  • Мнения: 51
Средата на април, а твоя?



Момченце за 25.03.  newsm07

# 451
  • Варна
  • Мнения: 313
 Hug суперрр, ако искаш ще се разхождаме, ще ти пиша на лични Simple Smile

# 452
  • Мнения: 1 746
Много хубаво, че темата така се оживи. Само да не се изнесат всички пак към фб.

# 453
  • Мнения: 373
Здравейте, момичета! Аз не съм бременна, вече съм майка, но ще Ви следя с интерес.

# 454
  • Мнения: X
Момичета, моля предпоръчайте ли лекар за ЖК във Варна.
Много се колебая и не знам къде да се запиша.
Може и на лични съобщения.  Hug

# 455
  • Мнения: 1
здравейте, аз вече родих, малкия е на 3м. Пиша на всички мами, които ще раждат  в АГ Варна, там искат списък с консумативи, както знаете и аз си купих всичко, но конците ми останаха. Ако някой прояви интерес ще му ги дам на половин цена.

# 456
  • have faith and be patient ..
  • Мнения: 4 674
Момичета,  къде плувате с бебчетата?  И на каква възраст ги заведохте за пръв път?

# 457
  • Варна
  • Мнения: 313
Аз пък търся да си купя на половин цена 2 свещички на Ева Кю, защото не искам да давам 14 лв за целия пакет...ако има някоя мама останали и са в годност да ми пише на лични.
Извинявам се за офф-а.

# 458
  • Варна
  • Мнения: 5 886
2/3 от бременността ми минаха, аз чак сега открих тази тема. Можеше и по-късно де Simple Smile

# 459
  • Варна
  • Мнения: 1 224
2/3 от бременността ми минаха, аз чак сега открих тази тема. Можеше и по-късно де Simple Smile
Хах важно,че си я открила! Hug  bouquet

# 460
  • Варна
  • Мнения: 5 886
И аз с това се успокоявам Simple Smile

# 461
  • Варна
  • Мнения: 759
Аз я открих малко преди да родя  Laughing

# 462
  • Мнения: 1 746
И без това още се задвижва темата, нещо все не върви, така че не съжалявайте, не сте я открили късно.  Wink

# 463
  • Варна
  • Мнения: 74
Здравейте и от мен!

Искам да попитам някоя от вас случайно дали води консултациите си при д-р Желязкова?!

Също така до кога възнамерявате да ходите на работа или съответно ако вече не го правите то кога започнахте с почивката?

Не знам за вас....но аз съм в 24г.с. и вечер 22ч вече съм в леглото,ужасно много ми се спи!

# 464
  • Мнения: 1 746

Не знам за вас....но аз съм в 24г.с. и вечер 22ч вече съм в леглото,ужасно много ми се спи!


за работата ти сама си преценяваш, в крайна сметка, ако се чувстваш уморена, няма нужда да бъдеш като останалите, това е личен избор
ако питаш мен, почивай си Peace

Общи условия

Активация на акаунт