"Kara Para Aşk"с участието на Туба Бюйюкюстюн и Енгин Акюрек-14 тема

  • 62 173
  • 746
  •   1
Отговори
  • Мнения: 10 240




   

 
   

 

   

 
   

   
   

Актьори:










Кликнете върху снимката на актьора и ще видите повече информация за него!
     
Продуцентска къща: Ay Yapım
Сценаристи: Sema Ergenekon, Eylem Canpolat
Режисьор: Ahmet Katıksız
Музика: Toygar Işıklı
ТВ канал: ATV
     
Резюме:
Когато полицаят Юмер, чиято годеница се е самоубила, научава, че може тя да е била жертва на престъпление, той започва да гори от желание да научи истината. Сключва споразумение с държавата. Ще намери изгубените диаманти и в замяна на това ще научи кой е убиецът.
Елиф, която е загубила баща си при катастрофа, ще научи, че идеалният й баща всъщност е бил пропаднал мафиот, който се е занимавал с изпиране на мръсни пари. Сега тя е принудена да изкарва прехраната на семейството си и едновременно с това да изплаща дълг от 200 млн. долара за диамантите.
И на всичко туй отгоре сестра й е в ръцете на лошите мъже.
Таййар, от когото са били откраднати диамантите, е решен да си ги върне обратно,
дори и със цената на проливане на кръв.
Не само Таййар знае за съществуването на диамантите.
Всички тръгват по следите на ослепителния блясък, който заслепява очите.
В тази история някои ще станат роби на този блясък.
Други ще станат роби на любовта си, трети на тайните си.
Някои пък ще станат жертви на истината.
Ще има и такива, които ще робуват на амбициите си.
Превод: LiLiSy
     
Сериалът "Kara Para Aşk" в You Tube:
 
Сериалът "Kara Para Aşk" във facebook и twitter:
       
 
 
Сериалът "Kara Para Aşk" се излъчва всяка сряда от 20.00 часа по ATV.
Кликнете на логото на канала и изберете вашият линк!
                
Повече за сериала може да откриете тук:



Българските страници на Туба и Енгин във Facebook
   

Темите:
   
Родствени връзки в сериала:

   

       
   
Добре дошли на всички фенове
на Туба, Енгин и целия актьорски състав!
Приятни минути в темата на всички, които следят проекта! 
   

# 1
# 2
  • Мнения: 10 240
Да имаме и подсказката:  Peace

ПОДСКАЗКА

Елиф разказва за чувствата си на Бахар

Елиф: Какво ми става? Не мога да се позная. Имам един куп проблеми. Нямам миг свободен. Не минава ден без да се случи нещо. Но една усмивка е непрекъснато пред очите ми.  Когато Йомер се усмихне, имам чувството, че мракът се разпръсква.

Йомер споделя с Арда

Йомер: Съдбата ме препъва и спира, Арда. Не знаех на кого ще се сърдя.

Тайяр и Метин преценяват ситуацията. Този път Метин разказва на Тайяр това, което знае.

Тайяр: Ти как така не знаеш, че годеникът на Сибел Андач е полицай? Това момиче колко години работи с нас?

Елиф предлага на Метин да се споразумеят, но Метин преследва далеч по-големи цели. В тази серия ще се появят неща, свързани с Метин, които още повече ще ви объркат. Този човек добър ли е , лош ли е?

Йомер се добира до важна улика от нощта на убийството. Тази информация може да постави в трудно положение човек от семейството на Елиф.


Очакваме резюме и втори трейлър!

# 3
  • Мнения: 10 240
  Kara Para Ask - 2 fragman 9 epizod Bg sub 



# 4
  • Мнения: 10 240
И резюмето!
Варна,
  newsm51

РЕЗЮМЕ

Елиф се опитва да прецени реакцията на Йомер и какво мисли той за случилото се. Един неочакван гост прекъсва разговора им и всичко остава недовършено  /увисва във въздуха/. Чувствата на Елиф са истински при целувката. А Йомер? Елиф изгаря от любопитство да научи какво изпитва той. Опитва се да открие в Йомер същите чувства, които изпитва тя. Ще успее ли Елиф да получи отговора, който очаква.

Нилюфер е напълно покорена от Метин. Пелин и Арда идват да снемат показания. Искат Нилюфер да направи фоторобот на Метин. Нилюфер е на път да предаде човека, когото обича.
 
Междувременно Елиф се е успокоила след освобождаването на Нилюфер. Пренася парите, взети от Метин у дома си и ги скрива. Елиф се опитва се да се свърже с Метин,  казва му, че ще му върне парите и че иска записите , на които се вижда. Докато се подготвя за срещата с Метин се сблъсква с големи изненади.

Елиф продължава да крие от майка си, че Йомер е полицай и връзката им е била игра, за да спасят Нилюфер. Опитва се да намери подходящото време, за да й признае това, но планът й се обръща с краката нагоре. Освен това няма и най-малка представа, че Аслъ отново е минала в атака.

Йомер продължава разследването въпреки всичко. Стига до много важни улики, свързани с нощта на убийството. Отива да съобщи на Елиф за тях и тогава го посреща съвсем неочаквана реакция.

# 5
  • In the light side of the Moon!
  • Мнения: 5 735
привет  Hug

Ринка  Hug Hug Hug   love001  love001 за темата, за фрагманите,  Hug

на Лили и на Варна огромни благодарности за преводите  Hug Hug Hug


ве4е нямаме нужда от анкета, защото от резюмето разбрахме продължението  Crossing Arms
аз не съм доволна....  Naughty не само заради това , 4е не познах, ама заради клишето. Това е ве4е толкоз изтъркано, 4е няма на къде  Crossing Arms

сега по ще ми е интересно развитието Йомер - Метин  newsm78

# 6
  • Мнения: 0
Ринка Hug  bouquet за прекрасната тема!
Варна, Лили Hug  bouquet за преводите!
В сряда се очертава доста интересен епизод..

# 7
  • Мнения: 3 217
Да се запиша и аз в новата тема.
Началник Али  слухти в коридора,когато Нилюфер дава показания-май и той е наясно,че Метин я е отвлякъл.
Чичи как така не е разфасовал още Метин,след като отвличането се провали пък и не му е казал,че Йомер е полицай?

# 8
  • Мнения: 10 240
Меги,
видях предложенията ви за анкета, но бяхме в края на темата и реших да я пусна в новата тема.
Сега, след като имаме и трей, и резюме може да предложите нова анкета!  Peace


# 9
  • Мнения: 41 847
Ринка Hug, благодаря за прекрасната тема! newsm51

Ринка,Ети,благодаря за фрагманите! newsm51 newsm51

Лили,Варна-за преводите! smile3525 smile3525

Епизодът отново ще бъде интересен! Peace

# 10
  • In the light side of the Moon!
  • Мнения: 5 735
Меги,
видях предложенията ви за анкета, но бяхме в края на темата и реших да я пусна в новата тема.
Сега, след като имаме и трей, и резюме може да предложите нова анкета!  Peace




да, старата отпада.....  Peace

ако някой има идея нека предлага...аз в момента съм ядосана и немога да мисля  Crossing Arms

# 11
  • Мнения: 10 027
Ринка  Hug благодаря за темата и фрагмана!  newsm51 newsm51 newsm51

Благодаря и на Лили  newsm51 newsm51 newsm51

Злати  Hug и аз мисля, че епизода ще е интересен!  Peace

Чакам го с нетърпение!  Hug

# 12
  • Мнения: 3 217
Той епизодът със сигурност ще е интересен,но този час на излъчване си е пълен саботаж-сега,когато сериалът набира скорост и си търси мястото,те вече две седмици го излъчват по нощите.Като започне след озета в 11 часа,ще си осъмнем.

# 13
  • Мнения: 10 027
Меги  нямаш причина за яд!  Peace
Какво да направи Й., като не е готов за нова връзка, ама не е готов и да я отблъсне Ел, защото определено е силно заинтригуван. Така или иначе щеше да влачи разговора, докато ги прекъснат, или тел. звънне - това е логиката, няма друга опция, просто...
А нали и трябва да погадаем Флюбен ли е, или не...  Joy Joy Joy

# 14

Общи условия

Активация на акаунт