Събирам впечатления от операция на трета сливица при д-р Папуров от Варна.

  • 4 676
  • 21
  •   1
Отговори
# 15
  • Мнения: 7 091
За гледане ни гледаха. Бръкна и с ръце в гърлото ,за да я напипа сливицата.Гледа и ушите. В анамнезата ни пише:Оплаква се от често боледуване,чест прием на АБ, секреция от носа. Да ама аз от нито едно от тези неща не се оплаках. Нито сме пили АБ и е относително здраво дете.Иначе току що говорих с една позната , която работи в хирургичен екип в Германия и тя се изуми защо трябвало например да се прави тест за алергия към упойката.Те там такова нещо не правили и се учуди ,защо,  понеже алергичните реакции били много рядко.

Анчето, все пак за Младши или Старши Папуров говорим?!Ако искаш ми пусни бележка, и двамата ги познавам лично, и двамата са ме лекували и мога да ти дам мнение.

# 16
защо не отидете на преглед при др.Ренета Мутафова? Аз имах много проблеми с дъшеря ми, но засега тя е единствената от която съм доволна. Преглежда в ДКЦ"Венкор-Патанов" тел. 624262 и в Педиатричния център на ген. Гурко тел. 611116.УСПЕХ!

# 17
  • Мнения: 505
Наред с д-р Мутафова, бих препоръчала консулт с д-р Марев. Обезателно с един от двамата!
 

# 18
  • Балчик-Сливен
  • Мнения: 1 058
Не мога да дам отзиви за д-р Папуров,но на сина ми преди 4 години във Варна д-р Чамурлийски и сме много доволни.Успех Peace

# 19
  • Мнения: 111
Ние също водихме сина ни при него. След прегледа диагнозата беше операция на третата сливица. Не сме ходили отново, но все повече се замислям за второ мнение. Мисля че става въпрос за младия д-р Папуров, този който преглежда до Хеи.

# 20
  • Мнения: 17 407
Консултирайте се с д-р Мутафова Peace

# 21
  • Мнения: 544
и нас ни оперирира Мутафова Peace

Общи условия

Активация на акаунт