Към кого да се обърна за помощ?

  • 4 478
  • 14
  •   1
Отговори
  • Мнения: 0
kak da go nakaram dasi tragne nqkolko pati mu kazvam no toi neiska samo zaplahi ot nego,molq vi posavetvai te me kam kogq vlast ili pravna instituciq dase obarna za pomo6t nemoga pove4e taka da jiveq. kazah mu 4e nego iskam vav jivota si ve4e.a toi me zapla6va sas smart daje mi kazva 4e e nael dedektivi dame sledqt misli 4e ima drug maj vav jivota mi no e dale4 ot istinata az iskam samo spokoen jivot za men i da6terq mi...blagodarq za saveti te

--------------

как да го накарам даси трагне няколко пати му казвам но тои неиска само заплахи от него,моля ви посаветваи те ме кам когя власт или правна институция дасе обарна за помо6т немога пове4е така да йивея. казах му 4е него искам вав йивота си ве4е.а тои ме запла6ва сас смарт дайе ми казва 4е е наел дедективи даме следят мисли 4е има друг май вав йивота ми но е дале4 от истината аз искам само спокоен йивот за мен и да6теря ми...благодаря за савети те

Последна редакция: пн, 28 юли 2014, 10:40 от Редактор*

# 1
  • Оптимист по принуда
  • Мнения: 12 702
Пиши на кирилица. Виж тук има горещ телефон за връзка http://www.bg-mamma.com/index.php?topic=566711.0

# 2
  • Galaxy 13197853088
  • Мнения: 2 392
112

# 3
  • Мнения: 2 350
Квартален полицай

# 4
  • Мнения: 21 445
 Близки нямаш ли? Вземаш някой близък - майка, баща, приятелка, защото сам човек е по-уязвим, и отиваш в кварталното да подадеш жалба.

# 5
  • Мнения: 0
опитах със полиция но ми казват това е между вас щте се разберете а като ме бие не ме пуска да излизам отивам на работа тои ме следи.истински ужас

# 6
  • Мнения: 2 850
Казала си, че те бие и са ти отговорили, че това си е между вас?  Thinking

# 7
  • Мнения: 2 650
Потърси помощ тук  http://www.bg-mamma.com/index.php?topic=566711.0 .   Ще получиш и правна подкрепа от момичетата! Само дай повече информация - имате ли брак, чие е  жилището, за да могат да ти помогнат както трябва...
П.П. Знам, че не ти е до това, но използвай поне "проверка правопис" Hug

# 8
  • Мнения: 0
за грешки те се извинявам,но се крия от него.живе е във моето жилище,и нямаме брак,

# 9
  • Мнения: 21 445
 Не може от полицията да ти казват, че това си е между вас. Отиваш, повдаваш жалба, не са длъжни да работят по нея.

# 10
  • София
  • Мнения: 1 508
Не може от полицията да ти казват, че това си е между вас. Отиваш, повдаваш жалба, не са длъжни да работят по нея.

Може, или поне едно време можеше. Докато те бият, успяваш някакси да набереш номера на полицията, а оттам ти казват, че това е между вас, и докато тебе те ритат, те ти диктуват някакъв номер на някаква агенция за закрила или нещо такова. Ама мислех, че вече не е възможно.

Не-то от цитата най-вероятно е печатна грешка, би трябвало да е те.
Ама тя докато отиде да подаде жалба, той може вече да я е убил  Rolling Eyes

# 11
  • Мнения: 21 445
  Те, точно така. Сгрешила съм буквата. Длъжни са да работят по жалбата.   Но човек сам трудно ще ходи да подава жалби, стресиран и въобще - затова питам има ли някой близък или приятел, който да я придружи.

# 12
  • Мнения: 1 136
След като сте без брак и жилището е твое молба до съда да го отсрани от жилището , тъй като се е нанесъл без правно основание и не плаща наем , изпитваш страх от него за живота си и е бил агресивен към теб , допълнителни искания в исковата молба : да плати наем и 1/2 от сметките откакто се е нанесъл + символична сума за нематериални щети и ограничителна заповед. Пусни го по реда за домашно насилие , за да е по-бърза процедурата . Другата стъка , т.е паралелно с готното сменяш бравите на врати и прозорци , ключове и т.н , но не му изнасяш багажа навън , а му изпращаш официална покана да си го прибере на еди коя си дата , ако не му указваш , ме багажа ще бъде оставен пред врата на вход или къща .

# 13
  • Мнения: 3 121
и се освидетелствай медицински след побоите. Полицията трябва да се намеси. Кажи им, че връзката ви е приключила, така че няма как да е между вас. Той вече е напълно непознат и не иска да се изнесе от жилището ти.

# 14
  • Мнения: 71
Не бих извикала полиция ако не дай боже попадна в такава ситуация .Когато бях малка баща ми посягаше на майка ми .Викала съм полиция ,от съседите.Дойдоха той ги покани ,каза ,че са се поскарали и "детето се е уплашило и преувеличило" ,пожелаха приятна вечер и си тръгнаха.
 Ще познаете ли какво последва за майка ми и за мен?
   Какво направи майка ми..
   Изнесохме се ,дело за развод и присъждане на апартамента на нея.
  Същото може да се направи и в този случай.Да неприятно е да се изнесеш от собственото си жилище ,но това е най -безопасния вариант.Иначе ще се озлоби и ще те смаже...Избягай за няколко дни при някой приятел и се посъветвай с адвокат.Ако е възможно медицинско най -добре за се извади съдебна заповед да не те доближава.

Общи условия

Активация на акаунт