за бюста и сутиените

  • 2 017
  • 18
  •   1
Отговори
здравейте мамчета:)поздравявам ви с хубавото време напоследък:)а ето и моето питане:имам доста голям бюст ,но още когато решихме да си имаме бебче се простих с мисълта че ще го запазя,оба4е съм още в 17та седмица и тои порасна ужасно много какво ще стане до края не ми се мисли-до кога ще расте всъщност(напълняла съм с 2 кг.)?при вас как е?трябва ли да спя със сутиен-това ще помогне ли с нещо?благодаря ви и още слънчеви дни ви пожелавам Grinning

# 1
  • Мнения: 5 299
А, и аз бях така Mr. Green Гърдите ми се напомпаха ужасно много(а те и преди бяха големи). Като кърмих първите 10-ина дена прсто имах чувството, че ще се пръснат "по шевовете". ПОсле (към 3-4 я месец) си възвърнха стария вид. Мисля, че идеята да спиш със сутиен, не е много удачна, защото е адски неудобно, аи няма да ти помогне с нищо.

# 2
  • Мнения: 5 391
И аз съм с голям бюст, гърдите ми доста нарастнаха през първите месеци, но напоследък като че ли не са се променяли повече.Е, като цяло смених 2 размера сутиени Embarassed

# 3
  • Мнения: 234
Моят бюст досега е порастнал с около 2-3 номера и определено ми тежи.Не спя със сутиен,но през останалото време нося постоянно.Не забравяй да мажеш с крем против стрии.

# 4
  • Мнения: 474
Здравей,
днес_прочетох_в_немски_сайт,_че_за_такива_случаи_на_размер_на_гърдите_препоръчват_специализирани_сутиени_наподобяващи
_еластични_бюстиета.
Така_се_разпределяла_тежестта_и_опъването_на_кожата,а_не_се_притискали_вените,каналите(не_се_нарушава_кръвообращението).
Предполагам_че_в_марковите_магазини_има_такива_сутиени_с_достатъчно_качество,за_да_се_чувстваш_комфортно.
Аз_съм_решила_че_няма_да_пестя_пари_за_подходящо_и_наи-добро_бельо_през_бременността,защото_после...как_ще_се_възстановявам...Simple Smile))

# 5
  • Мнения: 280
      Моят бюст не е толкова голям, но още от самото начало на бременноста започнах да нося къси потничета / безшевно бельо / даже спя със тях и ми е страшно удобно .

# 6
  • Мнения: 2 910
Безшевното бельо е най- удобно в този случай. Аз използвах такова по време на бременността, спала съм с него и се чувствах комфортно.

# 7
  • Мнения: 1 771
трябва ли да спя със сутиен-това ще помогне ли с нещо?благодаря ви и още слънчеви дни ви пожелавам Grinning
Задължително Naughty!

# 8
  • Мнения: 5 299
трябва ли да спя със сутиен-това ще помогне ли с нещо?благодаря ви и още слънчеви дни ви пожелавам Grinning
Задължително Naughty!
А защо е задължително? newsm78

# 9
  • Мнения: 535
И аз имам същия проблем. Спя със нещо подобно на сутиен, но без банели и на гърба е като потник. Иначе със сутиен няма да е удобно. Безшевното бельо наистина е добър вариант.

Според мен също е задължително да спиш с нещо, защото нощно време като се обръщаш на една страна, кожата пак се разтяга. А после връщане на кожата обратно няма, нали се сещаш Wink

# 10
  • Мнения: 5 539
А после връщане на кожата обратно няма, нали се сещаш Wink
Защо бе, на корема кожата нали се прибира после, а пък разтягането е къде-къде по-голямо Rolling Eyes

# 11
  • Мнения: 5 317
Според мен, Peaceнай-удобно ще ти е да спиш с безшевно бельо.

# 12
  • Мнения: 1 298
Лилита найстина  newsm12
tintin Моите гърди също нарастнаха с 2-3 номера.Това ме натъжава защото се опасявам да не се нацепят  smile3518 Носи постоянно сутиени.Но за спането-с безшевни.Така кожата няма да се разтяга прекалено.

# 13
  • Мнения: 1 564
Според мен, Peaceнай-удобно ще ти е да спиш с безшевно бельо.
-------------------------------------------------------------------------------------------------------------
 newsm10

# 14
  • Мнения: 8 505
трябва ли да спя със сутиен-това ще помогне ли с нещо?благодаря ви и още слънчеви дни ви пожелавам Grinning
Задължително Naughty!
А защо е задължително? newsm78

И аз това се чудя.През деня-ясно,но нощем никога не бих си сложила сутиен Naughty

Общи условия

Активация на акаунт