Летните ни местенца за релакс - да си покажем терасите :) - тема 3

  • 177 100
  • 786
  •   1
Отговори
# 360
  • Пловдив
  • Мнения: 1 856
За мен е още твърде рано за повечето цветя за терасата. Баба ми казваше, че има ли буквата "Р" в месеца винаги има опасност температурите да паднат под 0 градуса, така че мисля да изчакам края на април. А иначе мушкатото доколкото знам обича топлина, не че ще умре ако се изкара на открито в началото на април, но може да му трябва повече време за адаптация ако е по-студено. Сега съм се претрупала с разсади  на различни балконски цветенца и нямам търпение да дойде време да ги извадя на терасата. Другата седмица мисля да си поръчам мебели - пейка с маса и два стола, има и разни други неща за вършене по терасата - декоративни решетки за катерливите цветя, ще слагам и едни завеси от едната страна, че съм си чист Запад и в слънчевите дни става страшно.

# 361
  • Мнения: 1 110
Благодаря, ще изчакам още малко да се затопли времето Simple Smile

# 362
  • Мнения: 10
Да Ви поканя?
Моля някой да ме осветли защо не се отваря изображението?

Последна редакция: пт, 03 апр 2015, 23:49 от jen4eto

# 363
  • Балчик
  • Мнения: 9 220
Да Ви поканя?
Моля някой да ме осветли защо не се отваря изображението?


Защото не се копира адреса от лентата, а URL адреса на изображението.

# 364
  • Мнения: 10
Джемма, благодаря! Мисля, че разбрах.

# 365
  • В полите на Пирин планина
  • Мнения: 1 144
Не разбрах чии точно е този балкон,но идвам на кафе   animal037

РАЗБРАХ  Grinning


# 366
  • Мнения: 20

От какви материали е изработен сенникът? Конструкцията сгъваема/разглобяема ли е?

# 367
  • Мнения: 741
Да Ви поканя?
Моля някой да ме осветли защо не се отваря изображението?


Защото не се копира адреса от лентата, а URL адреса на изображението.

А трябва ли строително разрешение за такъв вид навес?

# 368
  • Мнения: 10


Конструкцията не е сгъваема и не е разглобяема. Платнището е подвижно - винил от билборд и се връзва и опъва с въжета за металната скара, през зимата го махаме за да използваме слънцето.

# 369
  • Мнения: 3 609
Да раздвижа малко една от любимите ми теми!  Heart Eyes Използвах приятното време и пищман-градинарските ми умения, за да си присадя китките днес. Тераската все още няма никава подредба, за цвятята съм наблеганала  на мушкатата с цвят, надявам се да се хванат и да порастнат, въпреки, че имам съмнения с грижи като моите.







Искам да си намеря още красиви цветя, висящи или някакви по-разлистени и зеленички. Много слънчеви и усмихнати дни на всички! Hug

Последна редакция: сб, 25 апр 2015, 13:31 от Захир

# 370
  • В полите на Пирин планина
  • Мнения: 1 144
Захирче, чудесна ти е тераската, а мушкатата да знаеш много ще цъфтят и ще те радват.

# 371
  • Мнения: 1 597
Зехир, много хубава е терасата ти- голяма и с добър поглед към околността. Мушкатите не са капризни цветя и искат не особени грижи, а са много красиви и цветни като цъфнат, но зимно време трябва да имаш къде да ги прибираш. Висящи кошници с цветя съм виждала много красиви на прозорците на мюнхенското кметсво, но е зная какви са.

# 372
  • Пловдив
  • Мнения: 1 856
Захир, много ти е хубава терасата. А за цветята, които ще се чувстват най-добре на нея трябва да се съобразиш с изложението й.

# 373
  • Пловдив
  • Мнения: 998
Ето най-после и придобивката от Икеа

Нямам търпение да чакам ремонта на тераската затова от сега първо с декорацията:) Правим цялостен ремонт на жилището и до балкона така или иначе скоро няма да се стигне

# 374
  • Мнения: 1 231
Писахте за тесни тераси. Моята е такава, но за кафенце става:
   

Общи условия

Активация на акаунт