Отговори
# 15
  • Там някъде нейде !!!
  • Мнения: 1 136
Ами гледам да се уредя със домашните задължения до 5 часа . От там на татък я поемът бабите и си се гледкат докато мама е на фитнес . А и таткото като видя какви резултати извадих за 1 месец и ме насърчава да продължавам . Та в този ред да ви се похваля свалила съм 20см от талията и 14см от ханша от 16 януари до вчерашния ден . Направо щеше да ми падне шапката като ме измериха в залата . Кеф голям е мамита .

# 16
  • Варна
  • Мнения: 1 133
Ходя на фитнес два пъти в седмицата, като единия път гледам да е през седмицата - вечерта след работа /обикновенно вторник или сряда/ , а втория път през уикенда !  newsm39


И аз така smile3521

# 17
  • Мнения: 287
Аз пък като сложа разбойника да спи на обед, бързо ликвидирам последиците от обяда и започвам с упражненията. Малко ми е неприятно, защото сме в една стая и не мога да подскачам много.
Но много се възхищавам на тези от вас, които ходят на работа, вършат си задълженията в къщи и успяват да намерят време за някакъв спорт.   bouquet

# 18
  • Мнения: 585
Ами и аз така, докато спи  малкия или докато е кротък, някъде по обед, защото сутрин не съм много адекватна.

# 19
  • Sofia
  • Мнения: 6 235
ходя 3 пъти в седмицата - понеделник, сряда и петък  винаги от 13.30. Хубаво е тялото да се тренира по едно и също време.
Баткото ходи на ясла, малката я гледа жена. Тренирам пълни 2  часа с индивидуален треньор. Единият ден тренираме от кръста надолу, следващият път от кръста нагоре.

# 20
  • Мнения: 877
А, точно това исках да разбера. И аз тренирам от кръста надолу единия ден и другия ден от кръста нагоре. Защото така ми е по-лесно и не знаех дали е правилно, ама явно е.
Ако krassym  се изкаже по въпроса ще съм благодарна  Grinning

# 21
  • Мнения: 287
А, точно това исках да разбера. И аз тренирам от кръста надолу единия ден и другия ден от кръста нагоре. Защото така ми е по-лесно и не знаех дали е правилно, ама явно е.
Ако krassym  се изкаже по въпроса ще съм благодарна  Grinning

Този вид тренировка е правилен, но според мен тя е подходяща за доста напреднали фитнесманиаци и то предимно за мъже. По този начин могат много добре да се изолират и натоварят отделните мускулни групи. Но не виждам смисъла от този вид тренировка, когато става дума за жена.
По-скоро бих ти препоръчала в началото да започнеш с кръгова тренировка - т.е. за едно занимание да натоварваш основните мускулни групи. След месец - два, можеш в 2 последователни тренировки да минаваш цялото тяло и вече с течение на времето, да включиш в тренировката и по-малките мускулни групи.
Така мисля аз Simple Smile
Поздрави!

# 22
  • Мнения: 877
Благодаря за отговора!
Схванах логиката, а за хранителните добавки нещо ще споделиш ли  Praynig
Мисля, че на всички ще им е интересно.

Общи условия

Активация на акаунт