Нисък хемоглобин

  • 1 230
  • 12
  •   1
Отговори
  • Мнения: 53
Здравейте,мами!Вече съм в 7 месец и съм много щастлива,но преди няколко дни правихме кръвна картина и се оказа,че хемоглобина ми е нисък (112) .Аг-то ми каза,че няма нищо и че е нормално,каза да не пия витамини ,че нямам нужда от желязо,но всички ми казват да пия ,че било опасно . Напоследък нямам и апетит ,също каза,че няма нищо да се тонизирам просто.Какво мислите вие?

Последна редакция: ср, 14 май 2014, 08:48 от Редактор*

# 1
  • Мнения: 768
112 не е нисък хемоглобин, още повече щом лекар ти го е казал. При 105 пиех железен препарат. Кои " всички" ти казват да пиеш?

# 2
  • Мнения: 46 511
По време на бременност долната граница е 100.
Не се притеснявай Peace

# 3
  • София
  • Мнения: 11 987
Преди 100 години  Wink преди раждането на сина ми хемоглобинът ми беше под 80, но нямаше дефицит на желязо. След раждането пих нещо, вече не помня какво, и се възстанових бързо.

# 4
  • Мнения: 9 991
Пий чай : мащерка коприва, яж:  бобови култури, зеле и цвекло.

# 5
  • Canada
  • Мнения: 3 358
Аз бих казала - яж коприва, спанак, яйца, дробчета. Имах същия проблем, който не можа да се оправи с инжекции, а точно с хранене.  Peace

# 6
  • Мнения: 53
заедно с отпадналостта имам и ужасно главоболие умалял ми е врата и сам отпаднала,на моменти чак имам чувството,че ще повърна от главоболие,да се притеснявам ли ?

# 7
  • Мнения: 4 500
Коприва, спанак, лапад, черен дроб, сушени кайсии. Ако не помогнат, в което силно се съмнявам, то няма и да навредят  Peace

# 8
  • Мнения: 53
да хапвам ,вчера си направих чаи от коприва и днес изпих една чаена чаша,но съм много пртеснена,защото по цял ден съм сама,а ми е лошо ,благодаря ви

# 9
  • Мнения: 4 500
Ако и след раждането продължава това, едва тогава може да се "притесниш". Сега организма ти претърпява много промени и се готви за най-прекрасното нещо в живота ти  Hug
П.П. На колко години си?  Embarassed

# 10
  • Мнения: 53
Ако и след раждането продължава това, едва тогава може да се "притесниш". Сега организма ти претърпява много промени и се готви за най-прекрасното нещо в живота ти  Hug
П.П. На колко години си?  Embarassed
20

# 11
  • Мнения: 4 500
Виж, на доста места във форума попадам на теми, пуснати от теб. Съветвам те като по-голяма  Mr. Green от теб да се успокоиш и да не мислиш за проблеми със здравето си  Peace Толкова се младичка за това. Радвай се на бременността си и чакай бебчо  Hug

# 12
  • Мнения: 53
Виж, на доста места във форума попадам на теми, пуснати от теб. Съветвам те като по-голяма  Mr. Green от теб да се успокоиш и да не мислиш за проблеми със здравето си  Peace Толкова се младичка за това. Радвай се на бременността си и чакай бебчо  Hug
Благодаря за съвета!Знам,че не е правилно да се притеснявам и да позволявам да ме обвземат негативизми!

Общи условия

Активация на акаунт