Сещате ли се понякога за старите си гаджета?

  • 6 657
  • 143
  •   1
Отговори
# 60
  • София
  • Мнения: 1 228
Сещам се, да. Според мен е нормално  Simple Smile, ако един човек е бил наистина част от теб, а всяка любов оставя у човек следи, дори след края си. Ама аз съм от балъчките с малка бройка и дълги връзки, затова сигурно   Wink

# 61
  • Мнения: 1 370
О сещам се и още как. А пък колко пъти ги сънувам (но не в розаво де Wink ) Embarassed

# 62
  • Мнения: 252
Сещам се и от едно извесно време май повече от колкото трябва,но само това.

# 63
  • Мнения: 1 283
Разбира се,че се сещам! WinkНе мога да изтрия миналото! Sunglasses

# 64
  • Пловдив
  • Мнения: 42
Когато мъжът ми ме изкара от нерви, понякога се сещам за последната си любов и си мисля, дали той би реагирал така в подобна ситуация...би ли ме наранил...Иначе съм задгърбила всичко старо Simple Smile

# 65
  • София
  • Мнения: 11 703
Сещам се. Хич не ми е за тях, но понякога не можеш да изтриеш спомените, били те хубави или лоши!

Много точно казано!!!

# 66
  • Мнения: 5 468
Сигурна съм, че и аз така щях да реагирам.  Hug По тази причина, няколко месеца след като родих, излизах по тъмно и по сенките, по сенките...  Mr. Green Като Квазимодо се чувствах.  Joy
Звучи успокоително, че не съм сама в реакцията си. Ама сигурно като ме е видял и си е казал - Пфу, добре че се разделих с тая, че я я виж на какво е заприличала...
А бях другааа... ех, старост-нерадост...

# 67
  • Мнения: 275
Моят списък с бивши не е голям. Чак да се сещам ...... Като се видим си обменяме по някоя друга клюка. Миналата седмица пих кафе с една стара ученическа любов - и двамата сме вече семейни, с деца ... останали са само спомените и уважането един към друг (породено от хубавите спомени и добрите чуства)

# 68
  • Мнения: 1 464
Само за един се сещам,много често се засичаме с него,затова Wink

# 69
  • Мнения: 3 537
Сещам се,рядко и честно казано не ме интересува много.

# 70
  • Мнения: 146
Ами сещам се от време на време. Но нищо, само спомени никакви чувства

# 71
  • Мнения: 1 416
Сещам се. Все пак са били част от живота ми. Чудно ми е как са, какво правят. Такива неща си мисля.
И аз така...

# 72
  • София
  • Мнения: 2 856
не се сещам вече. достатъчно дълго се сещах. кой каквото дал - дал, кой каквото взел - взел.

# 73
  • Мнения: 7 430
Да, и аз си припомням понякога Wink
Даже снощи сънувах, че правя нещо "гнило" на терасата на хотела на Лечков Embarassed с един от тях Mr. Green

# 74
  • Мнения: 4 629
Да сещам се. Напълно нормално е да имам спомени от миналото си. Ако имах амнезия - тогава не бих се сещала

Общи условия

Активация на акаунт