The Originals/Древните - В очакване на сезон 2 (Тема2)

  • 92 143
  • 734
  •   1
Отговори
# 645
# 646
  • Вестерос
  • Мнения: 38 249
Уикипения понякога не е вярна, по-вярно от страницата им официалната няма.

# 647
  • Мнения: 390
Видях го и в още два сайта. Не може в три четири сайта да бъркат.

# 648
  • Вестерос
  • Мнения: 38 249
Пак казвам, че не бъркат, те сами са си пуснали във фб страницата си снимката , която качих. Сайта откъдето видях също е 100% достоверен  Peace

# 649
  • София
  • Мнения: 1 902
Лелеее,много се радвам,обожавам го Heart Eyes

# 650
  • София
  • Мнения: 5 617
В инстаграм попаднах на снимка на Клаус и Каролайн от Дневниците и пишеше 5 сезон  newsm78
Дано, дано!

# 651
  • Мнения: 4 871
Страхотна новина! 😘
Аз даже днес си мислех ще има ли време да вкарат Керълайн в сериала и си виках пак ще претупа нещата като финала на Дневниците. Но след като ще има и други сезон, очаквам да покажат голямата любов на Клаус и Кер.  Praynig

# 652
  • Вестерос
  • Мнения: 38 249
Няма такава снимка в официалната им страница  https://www.facebook.com/cworiginals/?fref=ts

# 653
  • BG
  • Мнения: 4 456
Не съм влизала в темата, защото още не бях изгледала еп., но ако знаех каква хубава новина сте публикували щях да го направя. Радвам се, че ще има още един (дано и повече) сезон. За епизода  
Скрит текст:
като че ли Празнината в гаджето на Марсел се всели сега. Усеща се затопляне във взаимоотношенията между Клаус и Марсел, благодарение на Хоуп.
Винсънт ме дразни с гадното ти отношение към Илайджа, не стига, че помага с каквото може и все не е оценен. Тази черна мъгла, която се всели във вампирката с неясен силует на млада жена дали не е Давина?
пп сега погледнах промото за  8 еп и Давина е отново в играта и май ще е на страната на нашите.

# 654
  • София
  • Мнения: 27 175
Бях изостанал сериозно, но изгледах на куп последните 6 епизода и чакам с нетърпение завършека на сезона в събота. Най-радвощото е, че ще има един последен (най-вероятно) пети сезон.  bowuu Страхотна новина!
Може би там най-накрая ще съберат Клаус с Керълайн, някак си не ми се връзва Клаус да остане сам, при положение, че Хейли е с Илайджа.
Имам няколко теории как ще се развият нещата в последния епизод.
1) Винсънт ще раздели 'празнината' на няколко части и ще ги всели във всеки един от Майкълсън и Марсел
2) Ще ги накара всички да се жертват заради Хоуп, но ще остане вратичка за тяхното връщане естествено
3) Да развали магията и да станат смъртни

Нещо такова.
Вие, някакви мнения?

Този сезон признавам е много добър, няма слаба серия. Simple Smile

# 655
  • Вестерос
  • Мнения: 38 249
Аз мисля, че ще развали и ще станат ако не смъртни, то обикновени вампири

# 656
  • Мнения: 390
Аз мисля, че ще развали и ще станат ако не смъртни, то обикновени вампири
А , не не ща да стават нито обикновени вампири, нито смъртни ..............
Diavolo  защо реши , че ще  е последен сезон петия. Що тъпотии искараха по 8 - 10 сезона , че и продължават .......
Моля , не с такива черни прокоби ................. Twisted Evil

# 657
  • The Big Apple
  • Мнения: 23 522
Не съм гледала, имам доста за наваксване.
И пети сезон ще им дойде много, колкото и да обичам Клаусиньо, дано поне след него няма шести, че хептем ще стане  ooooh!

# 658
  • Мнения: 21
Здравейте, гледах финала, няма да издавам какво е ставало.. но беше повече от разочароващо като за финален епизод на сезона...толкова слаба серия дори в началото на сезоните не е имало..
П.С Единственото, което ще издам е че никой не е умрял.

# 659
  • София
  • Мнения: 27 175
Изгледал

уфф
Скрит текст:
Предвидимо, не ме изненадаха, ама пък бе много добре изпипано и поднесено.
Ехх, Илайджа, Илайджа...  Sad
Еее спокс де, жив е. Wink
Ама за първи път видяхме древен с изтрити спомени. Не мисля, че това е като изключването на емоциите, с което прекаляваше Стефчо, а по-скоро Марсел с помощта на Винсънт му заличиха всички спомени свързани със семейството, с една дума, все едно никога не ги е имало. Брутално, пфф.  Confused
Радвам се за Марсел и Ребека, Фрея също си намери сродна душа. Кол и Давина и те, но пък горкия Клаус загуби всичко!!! Много силна сцена между него и Марсел, пфф.
Абе не вярвам така да останат нещата и едва ли точно това искат феновете, въпреки че едновременно бе и красиво и много тъжно, че дори можеше да мине дори край на целия сериал.
И все пак съм оптимист и очаквам отново да се съберат, както и Илайджа да си върне спомените за 'Заедно и завинаги.' Няма да стане бързо и лесно, но рано или късно ще стане...  bowuu

Общи условия

Активация на акаунт