"Kara Para Aşk"с участието на Туба Бюйюкюстюн и Енгин Акюрек-16 т

  • 38 823
  • 737
  •   1
Отговори
  • Мнения: 10 240





 

 



Актьори:










Кликнете върху снимката на актьора и ще видите повече информация за него!
Продуцентска къща: Ay Yapım
Сценаристи: Sema Ergenekon, Eylem Canpolat
Режисьор: Ahmet Katıksız
Музика: Toygar Işıklı
ТВ канал: ATV
Резюме:
Когато полицаят Юмер, чиято годеница се е самоубила, научава, че може тя да е била жертва на престъпление, той започва да гори от желание да научи истината. Сключва споразумение с държавата. Ще намери изгубените диаманти и в замяна на това ще научи кой е убиецът.
Елиф, която е загубила баща си при катастрофа, ще научи, че идеалният й баща всъщност е бил пропаднал мафиот, който се е занимавал с изпиране на мръсни пари. Сега тя е принудена да изкарва прехраната на семейството си и едновременно с това да изплаща дълг от 200 млн. долара за диамантите.
И на всичко туй отгоре сестра й е в ръцете на лошите мъже.
Таййар, от когото са били откраднати диамантите, е решен да си ги върне обратно,
дори и със цената на проливане на кръв.
Не само Таййар знае за съществуването на диамантите.
Всички тръгват по следите на ослепителния блясък, който заслепява очите.
В тази история някои ще станат роби на този блясък.
Други ще станат роби на любовта си, трети на тайните си.
Някои пък ще станат жертви на истината.
Ще има и такива, които ще робуват на амбициите си.
Превод: LiLiSy
Сериалът "Kara Para Aşk" в You Tube:
Сериалът "Kara Para Aşk" във facebook и twitter:
       
 
 
Сериалът "Kara Para Aşk" се излъчва всяка сряда от 20.00 часа по ATV.
Кликнете на логото на канала и изберете вашият линк!
           
 
Повече за сериала може да откриете тук:



 
Българските страници на Туба и Енгин във Facebook
 
 

Темите:
 
Родствени връзки в сериала:

 

         
 
Добре дошли на всички фенове
на Туба, Енгин и целия актьорски състав!
Приятни минути в темата на всички, които следят проекта!  
 

Последна редакция: чт, 22 май 2014, 17:29 от rina-rina

# 1
  • Мнения: 7 881
Ринка, благодаря за новата тема.
Само се записвам и се връщам да довършим старата  Simple Smile

# 2
  • Русия
  • Мнения: 862
Значи,ние сме големи мрънкала-хем искаме да си гледаме нашите хора още година поне,хем искаме всичко да ни се изясни сега и веднага.
А, не знам, аз много си харесвам серията, видях и други да казват, че я харесват. Изобщо не им се карам на сценаристките. И поведението на Елиф и Йомер ми се струва съвсем логично.



Megi_Teo, спомням си аз тези му премрежени очи. Възбуди го, защо да го крием. Simple Smile

# 3
  • софия
  • Мнения: 1 028
Здравейте  Hug

Ринка  newsm51


                                                               СЛЕД 9-ТИ ЕПИЗОД


ОПОРНИ ТОЧКИ – А
1.   Сибел е дъщеря на Ахмед.
2.   Ахмед не е баща на една от дърщерите си.
3.   Разочарован от Сибел, Йомер се влюбва в Елиф.
4.   Тайар не знае за връзката на Пънар с Танер.
5.   Метин е полицай под прикритие, а негов шеф е Али.
6.   Любовта на Нил и Метин.
7.   Никой от семейсто Денизер няма да помага/разбира   Елиф.
8.    Йо е влюбен в Ел още по времето на спасителните акции за Нил.
9.   Сибел е била "муле" и за това и е била необходима фалшивата лична карта.
10.  Мерт не знае нищо за Метин.
11.  Пънар и Мерт не знаят за мръсния бизнес на Тайар.
12.  Липсата на информация у големия мафиотски бос Чиче.



ОПОРНИ ТОЧКИ – Б
1.Йо се държа като магаре
2. Ел се държа като патка
3. някой /Аслъ/ открадна парите от сейфа.
4.

   ПЧЕЛИ
   1.Цялото поведение на Йо и Ел след целувката.
   2. Нил издаде тайната на Ел и Йо.
   3. Шеф Али  и Тайар се познават.
   4. Йомер отиде при родителите на Сибел.
   5. Мето си е същата гад каквато си го знаем от първия епизод .
   6.Поведението на Ел в последната сцена.
   7.Сцената в колата, когато Йо чу песента за Елиф и ядосано я загаси.
   6. Откачането на Аслъ

   7. кражбата на кара пара-та от сейфа.
  




опорните ми точки си останаха за мое съжаление.
като Йо беше по-зле от Ел.

пчели
откачането на Аслъ
Сцената в колата, когато Йо чу песента за Елиф и ядосано я загаси.
Поведението на Ел в последната сцена. /"това ли е първото нещо, което трябва да ми кажеш?"/



Последна редакция: чт, 22 май 2014, 19:40 от freespirit

# 4
  • Русия
  • Мнения: 862

Левчо дали не се изпоти в тоя килер/гардероб  Joy Joy Joy



Точно това се чудя. За каква бедност плещевели Бахар? Някои апартамента им е по-малък от този килер.


                                                               СЛЕД 9-ТИ ЕПИЗОД

ОПОРНИ ТОЧКИ – Б
1.Йо се държа като магаре
2. Ел се държа като патка

Joy Joy Joy Joy Joy Joy Joy Joy Joy

Това не противоречи ли на пчеличките?

Да добавя опорна точка: някой (Аслъ ли е?) открадна парите от сейфа.

А между другото, каква цел има това откачане на Аслъ? От сценарна гледна точка защо е необходимо? Тъкмо почнахме да я харесваме Аслъто, пък тя взе че откачи. Ееех, толкова се надявах да й дадат повече екранно време.

Последна редакция: чт, 22 май 2014, 19:39 от Naili

# 5
# 6
  • Мнения: 3 217
Ринка,за новата тема получаваш този диамантен букет.



# 7
  • софия
  • Мнения: 1 028
ОПОРНИ ТОЧКИ – Б
1.Йо се държа като магаре
2. Ел се държа като патка


Joy Joy Joy Joy Joy Joy Joy Joy Joy
Това не противоречи ли на пчеличките?
 Joy Joy Joy да  Peace, но аз не съм съдия  Grinning
само протоколист.....

Цитат
Да добавя опорна точка: някой (Аслъ ли е?) открадна парите от сейфа.
а защо опорна точка, а не пчела  newsm78
добре, пиша го при теб ОТ, а при мен пчела, щото ме изненадаха. Не очаквах некой да свие кара пара-то на Ел  Grinning

# 8
  • In the light side of the Moon!
  • Мнения: 5 735
Ринка  Hug


и на мен си ми харесва сериала, гледам си и си свиркам, а ако имам и дъвка си правя и балон4ета   smile3502  Joy Joy Joy

Найли  Peace само 4е той се опитва да го крие сам от себе си  Joy Joy Joy

аз се сетих тоя Мерт нерде из4езна...знам 4е 4и4и го прати на по4ивка, ама той нали отказа  newsm78

# 9
  • Русия
  • Мнения: 862
а защо опорна точка, а не пчела  newsm78

Ами защото това е много пресилено. Специално направено за да не може Елиф де се измъкне от прането на пари. Много изкуствено ми изглежда.

Найли  Peace само 4е той се опитва да го крие сам от себе си  Joy Joy Joy

Той и от Арда го крие. Тъй разбрах, не му призна, че е отвърнал на целувката. Ха! Та той самият се мъчеше да не я целуне.

аз се сетих тоя Мерт нерде из4езна...знам 4е 4и4и го прати на по4ивка, ама той нали отказа  newsm78

И аз все се чудя, какво прави Мерт в сериала. Имам засилващо се чувство, че актьора някой го е уредил да си играе. Ама тъй като е новак, дадоха му незначителна роля.

Последна редакция: чт, 22 май 2014, 19:51 от Naili

# 10
  • София
  • Мнения: 9 317
Ринка   bouquet  bouquet  bouquet

# 11
  • Мнения: 3 217
Аз пък се замислих,ако  и когато любовта между Йомер и Елиф се случи, за да просъществува трябва цялото семейство Дезинер-сестри,зетьове и прочее да ги заточат на някой остров или вкупом да ги вкарат в затвора.Иначе не си представям как ще стане съвместно съществуване с тези откачалки и злобарки. newsm78

# 12
  • Мнения: 23 364
Аз също не съм разочарована от сериала. Всичко си е според очакванията ми. Обичам да си пиша мнението за образите на героите и развитието на действието, често са ми критични постовете, но ако трябва да определя усещането си към сериала в никакъв случай не бих използвала думата "разочарование". Може би, ако човек е тръгнал с по-високи очаквания, ако наистина е повярвал, че са подготвяли проекта 5 години, или че зрителите ще видят легендарна любов или приема за чиста монета всеки туит на актьорите, че ни чака серия-бомба,  може малко да се поразочарова. Но за мен това си е точно стилът на сценаристките. Аз затова и тръгнах да гледам КПА. Бяха започнали да ме изнервят с ходовете си в другото дизи и исках да видя и нещо друго, написано от тях за сравнение. Само с рейтинга не познах, очаквах да бъде много по-висок, защото другите им сериали, макар и пак бози, винаги са били много гледани. Мисля, че малко забатачиха криминалната история, прекалено много въпросителни и нито един отговор досега, става трудно да следиш кой, къде, какво. Един търси диаманти, Йомер търси убиеца, Чичата каза, че той пък нямал нищо общо с убийството, сега цъфна и Сибел, Метин си иска парите, те пък изчезнаха /нова питанка/, на Елиф пък проблемът й е видеото, Зерин , Нилюфер, Фатмето и Бахар пък със свои програми в цялата тая галимация. Laughing Laughing Laughing  А грешките в датите изобщо даже не ги вземам под внимание.  

# 13
  • Русия
  • Мнения: 862
velijana, ще отидат да живеят във Ван, никой няма да ги пипне там. Simple Smile

varna_2
Цитат
Мисля, че малко забатачиха криминалната история, прекалено много въпросителни и нито един отговор досега

Да! Обичам криминалета, но тук има материал за десет такива, идва ми множко и на мен.

# 14
  • софия
  • Мнения: 1 028
оф, а на мен една такава голЕма ОТ ми се е затъркаляла..... ooooh! ooooh! ooooh!
чаках да видя как ще се държи Ел след целувката, много не ме изненадаха, щото като че ли това го очаквах.
но ще си имам друг проблем  Grinning направо ще трябва да го слагам в ОТ А  Joy Joy Joy да му  се не види

донякъде е в посока опорната точка на Милото на Ана Синн  Hug
не ме истересува семейството на Ел , колко било пропаднало и т.н.

обаче Елифчето..... newsm78 тя познава достатъчно добре Йо.
Призна му любовта си, ок, и очаква и той да направи същото, защото тя е усетила чувствата му.
Дотук чудесно./ оставям настрана как се държа той, да речем другата серия ще подтичква след нея/
Но тя е в много кофти положение с прането. Какво ,по дяволите, си мисли, че ще стане, когато Йо разбере.  ooooh! Оставям настрани факта, че тя ще се страхува да не изгуби него и любовта му. Това и е най-малкия проблем. Но в какво положение го поставя? Той я обича до полуда, а тя ще му стовари на плещите вината си, и ще го постави пред дилемата да избира - нея или дълга. Е, да и имам и любовта.... ooooh!

това ми е ОТ малко за бъдещето, ама като гледам как ги мотивират наште главни герои, направо си я виждам.

То нека Йо си има дилеми и туй-онуй, нема лошо, така или иначе до тоя момент ще се стигне и той ще трябва да избира  Peace
ама на Ел къде и е дилемата  newsm78.
Сега точно, когато признава любовта си и очаква и от него същото  ooooh!.

вярно, имаше план да се оправи с Мето и да излезе на чисто. Сега вече и стана ясно, че няма да стане.
Та, ако Йо вземе да и се признава в любов, поне тогава да помисли за него. И това да и е мотива да го отреже. А не заради тъпото му поведение и дрънканиците за Сибел.

но не ми се вярва изобщо да засегнат тая ОТ и да ми я опровергаят.
Явно ще залагаме на Сибел от една страна и гадното семейство Денизер - от друга.
това ще са им пречките на нашите......е, сценарии какво да се прави  Hug


Общи условия

Активация на акаунт