В играта се включи, на въпросите отговори и фотоепилатор Silk'n Glide спечели!

  • 34 093
  • 1 253
  •   1
Отговори
  • Мнения: 1 180
Тема игра, в която двама от вас ще спечелят два от най-новите модели фотоепилатори на Silk'n:
Silk'n Glide 30 000 импулса, или Silk'n Glide 150 000 импулса!


Поради непрекъснато нарастващия интерес към фотоепилаторите за домашна употреба, решихме да отворим тази тема. Тук ще отговорим на всички ваши въпроси относно ефективността, качеството, предимствата, техническите характеристики и начина на работа на различните модели фотоепилатори.

За целта ще ни помогнат експертите от Арива Груп – вносител на една от доказалите се като най-ефективни марки фотоепилатори за домашна употреба, a също така едни от първите, които предлагат на пазара подобни уреди – Silk'n. Тук, освен че ще дискутираме всичко онова, което ви интересува и ви е любопитно, що се касае до фотоепилаторите и всички уреди за разкрасяване в домашни условия, по забавен начин всеки участник в темата ще може да се включи в интересната игра. Може да спечелите един от най-новите модели фотоепилатори Silk'n Glide: Glide 30.000 импулса и Glide 150.000 импулса.

За играта:
Всеки ден ще ви задаваме различен въпрос, свързан с фотоепилаторите и всички уреди за разкрасяване в домашни условия. Отговорите на всеки един от въпросите са скрити в сайта www.krasivotialo.com. Открийте ги!

За да се включите в играта, е необходимо поне веднъж да сте коментирали в темата и да сте отговорили вярно на поне един от въпросите на деня.

Темата ще бъде отворена за коментари в периодите 29.05.2014 – 12.06.2014 г. и 26.06.2014 – 10.07.2014 г.

Участвайте активно в нашата тема! Не забравяйте да отговаряте на интересните въпроси на Арива Груп!

След края на всеки период, на томболен принцип, ще бъде изтеглян по един победител от всички вас, които са публикували в темата и отговорили правилно на въпросите на ''Арива Груп'' и Silk'n.
Общо ДВАМА от вас ще спечелят големите награди от Silk'n. Участвайте и можете да бъдете един от късметлиите, които ще спечелят един от новите модели фотоепилатори Glide!


Успех!

Последна редакция: чт, 10 юли 2014, 17:10 от Адри́

# 1
  • София
  • Мнения: 5 656
Чудесна е възможността човек да притежава подобен уред у дома  Peace Очаквам въпросите ви с нетърпение!

# 2
  • GYM
  • Мнения: 814
Eх, че хубаво Hug Аз също ще очаквам с нетърпение игрите Hug

# 3
  • Мнения: 1 967
Страхотно! Чакам първия въпрос с нетърпение!  Simple Smile

# 4
  • Мнения: 107
и аз да се включа в чакането на въпроса

# 5
  • Мнения: 520
Току-що разгледах сайта.....нещата са страхотни...много искам да си спечеля един фотоепилатор, защото трудно бих отделила средства да си взема или дълго бих събира средства...чакам и аз въпроса в сайта.... Simple Smile

# 6
  • Мнения: 33
Здравейте,
ние знаем,че гладката кожа е ключът към доброто самочувствие!

Радваме се,че предизвикахме вашият интерес ,надяваме се информацията за нашите уреди за фотоепилация,подмладяване,разкрасяване,антицелулит и др. ще ви бъде полезна!Ще отговорим на всички ваши запитвания!
http://www.krasivotialo.com/

ЕТО И ПЪРВИЯТ НИ ВЪПРОС ЗА ДНЕС:
1. Колко различни модела фотоепилатора предлага марката ''Silk`n и ''Арива Груп''?

Не забравяйте да отговаряте на нашите въпроси,включете се в предизвикателството и спечелете страхотен фотоепилатор Silk`n Glide!

# 7
  • Мнения: 105
Здравейте, включвам се в играта с интерес и удоволствие:

Цитат
ЕТО И ПЪРВИЯТ НИ ВЪПРОС ЗА ДНЕС:
1. Колко различни модела фотоепилатора предлага марката ''Silk`n и ''Арива Груп''?

Отговор: 6 модела фотоепилатори.или 5+1 /демо?/

/въпросът не е формулиран съвсем ясно...надявам се това да е добър отговор/

Последна редакция: чт, 29 май 2014, 14:02 от Мишана

# 8
  • Пловдив
  • Мнения: 967
17 модела

# 9
  • София
  • Мнения: 5 656
ЕТО И ПЪРВИЯТ НИ ВЪПРОС ЗА ДНЕС:
1. Колко различни модела фотоепилатора предлага марката ''Silk`n и ''Арива Груп''?
5 модела фотоепилатори  Peace

Последна редакция: чт, 29 май 2014, 13:00 от Атти

# 10
  • Мнения: 107

ЕТО И ПЪРВИЯТ НИ ВЪПРОС ЗА ДНЕС:
1. Колко различни модела фотоепилатора предлага марката ''Silk`n и ''Арива Груп''?

8 модела

# 11
  • Мнения: 18
Добър ден, и аз желая да се включа в предоставената от вас игра и най вече да спечеля една от обявените награди  bouquet

Моя отговор на първия ви въпрос, който е:

1. Колко различни модела фотоепилатора предлага марката ''Silk`n и ''Арива Груп''? - е съответно 6(шест) модела

И аз имам един въпрос към вас Rolling Eyes, ще се казва ли отговора на всеки зададен въпрос?

Благодаря за предоставената възможност, и успешен ден.

# 12
  • Мнения: 33
Прочетете внимателно въпросът Simple Smile

Питаме колко са на брой предлаганите фотоепилатори само с марката Silk'`n ?

Надяваме се да сме ви улеснили и помогнали Simple Smile,успех на всички!

# 13
  • Мнения: 107

Питаме колко са на брой предлаганите фотоепилатори само с марката Silk'`n ?


6 модела фотоепилатори само с марката Silk'`n

# 14
  • Мнения: 47 988
1. Колко различни модела фотоепилатора предлага марката ''Silk`n и ''Арива Груп''?
Аз мисля че са 5 вида
Скрит текст:
1, 125 000 импулса
2, 50 000 импулса
3, 150 000 импулса
4, 65 000 импулса
5, 30 000 импулса
и един ползван за демо, според мен не се брои като отделен вид

Общи условия

Активация на акаунт