Кауфланд / Kaufland- тема 7

  • 81 221
  • 732
  •   1
Отговори
# 330
  • Sunshine state
  • Мнения: 12 107
И аз съм го ползвала наред с този на ДМ,но не знам дали чистят,понеже го пускам само профилактично-нямам оплаквания от миризма или нещо подобно. Надявам се,че си върши работата. Peace

# 331
  • Мнения: 1 860
Луканката Лотус дето е на цена 17 лв. е ужасна  Sick

# 332
  • Mediterraneo
  • Мнения: 38 390
Взех от големия кетчуп, струва ми се на идеална цена за грамажа си. Дано е хубав!

# 333
  • Мнения: 299
За Heinz говориш ,нали ,страхотен е ,аз взимам по няколко бутилки,у дома е на почит,а и аз кетчуп не ям по принцип,но този ми харесва и го ползвам от време на време

# 334
  • Sunshine state
  • Мнения: 12 107
Кетчупът е страхотен. Ние само го дебнем да е на промоция и взимаме. Другият,който харесвам,е на Дерони.  Peace
Днес бяхме до Кауфланд и взех диня,сирене,моцарела,солети и тям подобни дреболии. Направи ми впечатление,че нещата от Италианската седмица си стоят на същите цени.

# 335
  • София
  • Мнения: 9 850
Италианската 'седмица' е всъщност две седмици при тях - до 27.07. пишеше в брошурата им...

# 336
  • Sunshine state
  • Мнения: 12 107
Не съм обърнала внимание,благодаря! Това ме радва,понеже много обичам песто.. Blush  Simple Smile

# 337
  • Мнения: 1 860
Последните дини от Кауфланд се оказаха жилави  Sick

# 338
  • Мнения: 127
Да питам и аз някой вземал ли е от този препарат за почистване на перални?Дали върши някаква работа аз го виждам за пръв път досега не съм обръщала внимание. newsm78
Ползвам го, но дали почиства няма как да разбера, на мен колежка ми го препоръча.

На мен не ми хареса препарата, снощи го изпробвах и ми се вмириса пералнята  Close newsm78 , сега съм пуснала наново пералнята с препарата от ДМ с който до сега съм нямала проблеми Peace

# 339
  • Мнения: 444
Да питам и аз някой вземал ли е от този препарат за почистване на перални?Дали върши някаква работа аз го виждам за пръв път досега не съм обръщала внимание. newsm78
Ползвам го, но дали почиства няма как да разбера, на мен колежка ми го препоръча.

На мен не ми хареса препарата, снощи го изпробвах и ми се вмириса пералнята  Close newsm78 , сега съм пуснала наново пералнята с препарата от ДМ с който до сега съм нямала проблеми Peace
Снощи го купих още не съм пробвала ,а какво вземаш от ДМ-а би ли го показала.Моля!

# 340
  • Мнения: 3 950
И в Кауфланд ли има Италианска седмица? Или става въпрос за ЛИДЛ, защото там имаше до скоро. Бях на почивка и не съм следила много брошурите и промоциите. Какво предлагаха, има ли още актуална брошура?

# 341
  • Мнения: 2 820
Като сте заговорили за кетчуп, препоръчайте ми хубава майонеза? Иначе от кетчупите взимаме само Heinz  Peace

# 342
  • Мнения: 127
Kristalin в ДМ-а са два вида препарати за почистване на пералня- поне при нас във Видин, и от двата съм доволна.
Но за съжаление днес изхвърлих шишенцето и в момента нямам друго, за да го снимам. Утре ще отида до ДМ, ще ги снимам и ще покажа за кои препарати става дума  Peace

# 343
  • София
  • Мнения: 9 850
За Кауфланд става дума, и тук има италианска седмица. Има отделна тема за Лидл. Виж в сайта на Кауфланд, аз там разгледах брошурката, онлайн.
star in the sky, майонеза не ям, но МП беше намерил хубава за него - от Пикадили, тяхната марка, но нали се продадоха, и сега вече я няма. Сега е минал на домашната майонеза на Олинеза, изглежда ето така. Според него е хубава.
Скрит текст:
Kristalin, ето това е препаратът за почистване на перални от ДМ
Скрит текст:

# 344
  • Мнения: 550
Идвам да се оплача от заека  Sick Сигурно е стоял една година в магазина  #2gunfire  Та наготвих го аз в гювеча с лук, морковчета и едно доматче, без подправки без нищо и какво беше учудването като го кусахме. Сядаме на вечеря и имаме гости слагам аз порциите и хората ми викат че горчи, кусах го аз ами той горчи та не се трае  #Cussing out Добре че гостите са наши хора че не се изложих много само останахме без вечеря, а заека отиде в кофата  #Cussing out

Общи условия

Активация на акаунт