Nail art 63 тема

  • 121 452
  • 622
  •   1
Отговори
# 450
  • Мнения: 639
Много хубав маникюра с розичките   bouquet


# 451
  • Мнения: 777
Мерси, Дес Simple Smile Трябва да сменя тия рози с други китки вече...  Joy За твоите - няма какво да казвам - вече знаеш...  Crazy

# 452
  • Мнения: 8
Здравейте, момичета. Записвам се за темата с последната си работа Heart Eyes




Последна редакция: пн, 29 юни 2015, 05:11 от simora

# 453
  • Мнения: 9
Много хубави маникюри, момичета!  bouquet
Ето и от мен няколко:


Много красиви работи, наистина много !  Heart Eyes Heart Eyes  Може ли името на последния син лак ?  Confused

# 454
  • Мнения: 556
...
Много красиви работи, наистина много !  Heart Eyes Heart Eyes  Може ли името на последния син лак ?  Confused
Благодаря!

Лака е Kiko Cupcake 654 Anice. Peace

# 455
  • Мнения: 321
Здравейте момичета!
Преди около 5 год. работих като маникюристка, но след това спрях поради разни причини. Сега отново обмислям да се завърна към тази професия. Много ще сте ми полезни ако ме насочите-тези от Вас, които се занимават професионално с какви точно лакове работите. Аз преди работих с OPI и ESSI, чудя се дали отново да не се спра на тях или има нещо ,което е на добра цена и да има качество? За гел лаковете се двоумя между OPI и BLUESKY.
Много ще съм благодарна на всяка от вас. bouquet

# 456
  • На плажа
  • Мнения: 1 107
Аз работя с  Misa и Vinylux-доволна съм,лесно се нанасят,съхнат добре...държат на всеки различно.
От гел лаковете ползвам CND ,Клариса и Блускай-всички са хубави,ако някой ми беше дал съвет в началото нямаше да бързам да зареждам много голям асортимент,сега повечето цветове ми седят,а клиентките търсят друго  Peace

# 457
# 458
  • Мнения: 8
Аз работя с Gelish и Морган Тейлър на Harmony. От Морган Тейлър не съм доволна, съхне прекалено бързо  и на дълъг маникюр е трудно да се работи с него. Ползвам го основно при педикюр. Vinylux на CND е много добър продукт. Препоръчвам го силно.  newsm03





# 459
  • София
  • Мнения: 1 113
simora, чудесна работа, много ми хареса! Сега и аз искам такова Grinning

# 460
  • На плажа
  • Мнения: 1 107
simora каква основа си ползвала и тази красота на ръка ли я прави или е печат?

# 461
  • Мнения: 8
simora каква основа си ползвала и тази красота на ръка ли я прави или е печат?

Основата е телесен бежов на Morgan Taylor, декорацията е с акрилна бяла боичка запечатано с топ. Не е печат, има доста неравности, рисувано е.  Flowers Bouquet pletka

# 462
  • Мнения: 8
Благодаря ви момичета! Ето новото ми предложение  Heart Eyes



Последна редакция: чт, 02 юли 2015, 21:51 от simora

# 463
# 464
  • sf
  • Мнения: 10 144
А тези какво са и как се използват?  Thinking
Що не съм сложила снимка вчера, никой не знае, пък сега не я намирам  hahaha
Както и да е, имам следния проблем- купих си шаблони , уж спазвам инструкциите, но като мина със стъргалката върху печата, не се маха само излишния лак, а и този от печата. Аз ли не правя нещо както трябва или? Много се изнервих

Последна редакция: сб, 04 юли 2015, 17:49 от donsita

Общи условия

Активация на акаунт