Постригвахте ли се ....бременни?

  • 4 741
  • 121
  •   1
Отговори
# 60
  • При хората, които обичам
  • Мнения: 3 192
И се подстригвах, и кичури правих, а в деня преди раждането на Васи се и боядисах.
Ама те затова ли са момичета?

# 61
  • Мнения: 7 430
Не съм се съобразявала с никакви бабини деветини Peace
Подстригвах, боадисвах и какво ли още не правих - ела да видиш сега пишанката му Wink

# 62
  • Мнения: 3 010
Не съм била бременна все още, но смятам нищо да не смути и да го направя, т.е да се постригвам де. Няма да ходя като лудата Мара я  Mr. Green

# 63
  • Мнения: 1 193
Аз също не съм спряла тези процедури то и без това кво ни остава? Това било вредно,  онова баба казала....Не мисля, че като сме бременни трябва да изглеждаме зле. Mr. Green

# 64
  • Мнения: 146
да и даже се боядисвах 2 пъти

# 65
  • вляво от асансьора
  • Мнения: 1 262
Разбира се, че се подстригвах. Mr. Green

# 66
  • Мнения: 505
и боядисване и постригване...че каквито косища имам щях за изгоня хората около себи си .... Sick #Crazy Sick

# 67
  • Мнения: 1 313
даже се боядисвах, последния път в 8ми месец

# 68
  • Мнения: 3 611
Не,не съм се подстригвала ама не заради това, че ще му  "клъцна от пишлето" (знаехме , че ще е момче), ми щото единствено майка ми ме подстригва, а аз цялата си бременност я изкарах в ДЕ.
Подстригах се чак, когато бебето беше на 4 месеца. (тогава се прибрахме в БГ).

Btw това суеверие е пълна глупост - хем не съм се подстригвала, хем малкият не се отличава с кой знае какви размери.  Thinking

# 69
  • Мнения: 1 259
 Аз се подстригвах и даже се направих на кичури Wink

# 70
  • Мнения: 5 140
Да подстригвах се, правих си кичури но само 2 пъти за цялата бременност, а тя трая само 8 месеца. Mr. Green

# 71
  • София
  • Мнения: 39 783
Подрязвах я, а след раждането съвсем я орязах Simple Smile Имах коса до кръста, а после си правех прически с гел за ушите Simple Smile

# 72
  • Мнения: 1 866
Както ти обещах в първа страница, вчера се постригах съвсем късо и днес отидох на ехограф. Пишката е още там. Така че давай смело!

И по принцип бих те посъветвала да не се връзваш на каквито и да било суеверия, с които сигурно ще те засипят през цялата бременност и след това като родиш. За мен тези неща само усложняват живота, всяват излишни страхове и понякога дори и напрежение.  Hug

# 73
  • Мнения: 3 216
Аз винаги сьм била суеверна ,моят мьж сьщо.Още като разбрахме,че сьм бременна решихме ,че няма да се подтригвам.Не ме питайте защо,щото и аз не мога да си обясня конкретната причина.И така от юли месец не сьм се подстригвала,но нямам тьрпение да родя и да постоя няколко часа при фризъорката. 4470

# 74
  • Мнения: 1 999
Подстригвах се естествено! Laughing 

Общи условия

Активация на акаунт