Избелване на умъртвени зъби?

  • 13 977
  • 20
  •   1
Отговори
# 15
  • Мнения: 413
Не е ли по-редно да се слагат коронки на такива зъби? В крайна сметка, те са мъртви вече и от тях е останала някаква външна "фасада"... Те така се рушат още повече, а коронката ги пази  Rolling Eyes Това с лекуваните канали и после вътре слагането на избелващ гел, ми звучи страшно направо  Shocked Shocked Shocked

# 16
  • Мнения: 5 892
На мен точно така ми правиха- първо лекуваха каналите, после избелваха  Peace

# 17
  • Варна
  • Мнения: 630
Момичета и аз преди 3 години опитах с това избелване-резултатът беше:на третата процедура 1 час по-късно имах силни болки и чувство,че в зъбът има някакво налягане.Махнахме гела и до там-не бях доволна от резултата.Миналата година моята зъболекарка ми направи коронка,а не фасета(обясни ми,че фасетите са само за живи зъби),,.Многоооо съм доволна от резултата!Чак ме доядява като се сетя за това избелване .

# 18
  • Мнения: 1
Привет! Малко късно   се включвам по темата ,но сега я изнамерих ,че ме вълнува за момента този въпрос за вътрешно избелване на преден умъртвен зъб. Правила съм тази процедура , но не в БГ а в Щатите. Процедурата беше както при избелване на зъбите , но специално на проблемният зъб се прави допълнително избелване, като се отвори зъба и се сложи от избелващата паста вътре ,след  това с лазер се третира около 20 мин , накрая резултата беше удивителен ,  тъмният зъб беше по -бял от всички други ,въпреки ,че  всички зъби се изелваха с лазер.Забравих да спомена една подробност, правиха ми процедурата с  упойка , защото макар и умъртвен имаше мн силна болка при слагането на избелващата паста. Но за съжаление след 8 год близо има потъмняване ,макар незбележимо ,но искам усмивката ми да е снежно бяла ,затова търся стоматолог в София ,който прави такова избелване .

# 19
  • Мнения: 413
Аз искам да ми препоръчате фасети.. искам да са качествени и да не се занимавам с тях в близките 10 години, не ме интересува цената..  Peace

# 20
  • Мнения: 2
Здравейте, и мен ме вълнува тази тема , защото имам един тъмен зъб , мъртъв, от детството ми още, и много искам да го преоблека някак.Говорила съм с много специалисти, всички ми препоръчват коронка, като най- стабилно решение, на мен не ми се иска много , но за фасетите , много от специалистите не залагат на тях като стабилно решение .

Общи условия

Активация на акаунт