Фоликулит / врастнали косми

  • 1 731
  • 1
  •   1
Отговори
  • Мнения: 0
Здравейте момичета,
направих тази темичка с цел да намерим решение на този проблем - гадни подкожни косми!
Аз лично имам и то доста около бикини зоната - появиха се от некадърна козметичка, която така ме наскуба.... 2 години по-късно и още не е минало....
Към момента се правя сама - имам котлон за топла кола, обаче вчера се разчоплих и ... стана мноого страшно.
Моля, споделяйте вашите начини за лечение на тия гадове...че лятото дойде и....
Днес ис купих Акне аут активен лосион пък да видим...

# 1
  • Мнения: 821
Аз имах подобен проблем преди 2 години, само че беше в следствие от използване на епилатор и врастналите косъмчета бяха по целите ми крака... ужасно неприятно  Cry тогава карах и курс за козметик и пробвах какви ли не начини, за да се отърва, не можех да нося нито къси гащи през лятото, нито да се появя на плажа - варих кафе, за да си правя ексфолиация с утайката, ползвах сода бикарбонат, пробвах с игличка да вадя по забитите - НИЩО
Най-накрая си поръчах един ексфолиант за тяло от AVON без дори и да имам идея че може да ми помогне, просто така... и в един момент започнах да виждам как раните започнаха да намаляват и да се появяват косъмчета , които задължително започнах да бръсна с бикче, за да може да се втвърдят, намаляваха постепенно и зачервените участъци ... и в един момент всичко си дойде на мятото и няма и следа от врастналите косъмчета, които по едно време имах чувството че са милиони
Успех, дано се справиш  Simple Smile

Общи условия

Активация на акаунт