Хигиената при татковците ;-)

  • 9 762
  • 62
  •   1
Отговори
  • Мнения: 1 363
бръснетеи подстригвате ли си "срамните части"

аз лично си бръсна "топките" и подмишниците
и над "оная работа" се бръсна на черта (да съм в тон с жената) и на чертичката оставям дължина макс 2 см..
иначе гъза ми е.. като делиормана Wink

иначе.. брадата май по-редко си бръсна от срамните части

вие как сте?

макарче.. гледам сега съвременната младеж си бръсне и краката (без да са педерасти) което мен лично ми звучи.. мноу педалско.. ама кво да правиш..
а мен в казармата ме обвиниха в педерастлък - като видяха, че си бръсна мишниците..
като им обясних.. че просто по-малко мирише потта.. всички се избръснаха и в спалното миришеше на Уволнение (т.е. пролет)

# 1
  • До хладилника, който обичам
  • Мнения: 22 824
Пиша вместо моя татко - бръсне се, подстригва се, бръсне подмишниците... не чак всичко.

# 2
  • Мнения: 4 068
И аз ще пиша вместо мъжо/то тук май практика си стана това/.
Аз лично си му скубя мишниците с кола маска щото съм си козметичка.Другаде не маха нищо щото няма кой знае колко много.Пък и аз не искам да го тормозя.
Има много брада и мустаци обаче.Там бръсне ама оставя катинар щото иначе не ме кефи. Wink
Ами това е.
Аз най-много държа на мишниците и там ппроблема е решен.Другаде проблем няма.
И понеже съм козметичка да си кажа.....много са ми странни тия мъже дето идват да им скубя краката,гърба и гърдите.
Луда работа.Доста женствени ми изглеждат така.
Мое мнение не искам никой да обидя.

пп.Обаче ще ви споделя че хич не търпят.Чудят се как издържали жените.

# 3
  • Мнения: 2 006
Ренци,може да са плувци,бре Wink А,по темата мъжо го обработвам аз Embarassed

# 4
  • Мнения: 1 497
Цитат
бръснетеи подстригвате ли си "срамните части"

аз лично си бръсна "топките" и подмишниците
и над "оная работа" се бръсна на черта (да съм в тон с жената) и на чертичката оставям дължина макс 2 см..
иначе гъза ми е.. като делиормана  

иначе.. брадата май по-редко си бръсна от срамните части

вие как сте?


Битзи, не си в ред мой човек. Laughing
 И да сте в час с модата- храсталаците са пak sa на мода.Wink даже така го и наричат- "bushy style"

# 5
  • Мнения: 3 562
Цитат на: Теодора

 И да сте в час с модата- храсталаците са пak sa на мода.Wink даже така го и наричат- "bushy style"


В такъв случай половинката е демоде  Flushed  Flushed  Flushed

# 6
  • Мнения: 6 323
Цитат на: Теодора
И да сте в час с модата- храсталаците са пak sa на мода.Wink даже така го и наричат- "bushy style"


А мерси за такваз мода - предпочитам моят мъж да е съвсем демоде.

# 7
  • Sofia
  • Мнения: 3 028
Цитат на: BeaZtiE
......вие как сте?


 Sunglasses добре съм.
По построение съм лишен от тази декорация по ръце, гърди , гръб етц. По краката има някой, но тъй като съм светъл тип, не се брои. Бръсненето на брадата си е ежедневно. По "срамните части" и подмишниците се нулирам регулярно.
Колкото до bushy стила, някъде е въпрос на вкус, другаде - на оправдание. Мода беше преди време по която определено не си падам. Толкова за мен.
По принцип мъжът би трябвало да се съобразява и с индивидуалните си дадености, 'щото има и странни гледки приличащи на горила по потник, но с бръснати мишници Shocked

# 8
  • Sofia
  • Мнения: 6 235
аз избрах последния отговор - баси тъпия въпроссссс

# 9
  • Мнения: 8 769
Цитат на: DEianaZ
аз избрах последния отговор - баси тъпия въпроссссс

Ако се чудите кой е вторият дето го е избрал-аз ссссссссъм......

# 10
  • Sofia
  • Мнения: 6 235
Цитат на: Туфи
Цитат на: DEianaZ
аз избрах последния отговор - баси тъпия въпроссссс

Ако се чудите кой е вторият дето го е избрал-аз ссссссссъм......

 Wink

# 11
  • Мнения: 3 569
Махам срамни косми и такива под мишниците. Другото расте на воля. По гърдите няма голяма нужда, по гърба-никаква. И отново подходящия отговор го няма. Не съм гласувал!

# 12
  • Мнения: 1 363
Цитат на: Туфи
Цитат на: DEianaZ
аз избрах последния отговор - баси тъпия въпроссссс

Ако се чудите кой е вторият дето го е избрал-аз ссссссссъм......


хехе
може би ви харесва да си лягате с урангутани Wink Monkey
аз лично - като по-млад съм гонил девойка от леглото си да се "првеведе в ред"

иначе и аз за гърдите и гърба - нямам нужда (т.е. гърдите ми понаха да "буринясват" последните 3-4 години. ама съм светъл и не стои прекалено грозно.. по нататък може би ще започна да ги "подстригвам" ама за сега расте на воля)

# 13
  • Мнения: 3 205
Цитат на: Теодора
[
 И да сте в час с модата- храсталаците са пak sa на мода.Wink даже така го и наричат- "bushy style"


Гадост.

# 14
  • До хладилника, който обичам
  • Мнения: 22 824
Асъл гадост.
Когато живеех в Студентски град и придвижването ми по неволя ставаше няколко пъти на ден в градски транспорт, лятото беше моят кошмар.
Станеш сутрин към 9-10 (ма хич не бързах за лекции и много ми беше гот...сега никой не ме пита кога съм легнала и в колко искам да стана, ех), пиеш едно кафе, изкъпеш се, оправиш се, излезнеш на свеж въздух, дойде автобуса и ЪГХ! се озовеш с муцуна, набутана в нечия потна, немита, космата, бръснач не видяла мишница, е т'ва вече си е гадно. В крайна сметка, ако не ти пука за себе си, поне за околните трябва да се мисли... май.

# 15
# 16
  • Мнения: 1 363
нема "фешън", братчет Wink у наше село му викаме "хигиена" - ти случайно "целувал" ли си космата катерица - дето ти се заплитат косми в зъбите и се чудиш тая дали се е бърсала, последния път като си е вършила физиологичните нужди..
по същия начин действат и нашите косми на любимата ни..
ако не от уважение към себе си, то от уважение към половинката си трябва да го направиш....

# 17
  • Мнения: 6 029
Цитат на: BeaZtiE
нема "фешън", братчет Wink у наше село му викаме "хигиена" - ти случайно "целувал" ли си космата катерица - дето ти се заплитат косми в зъбите и се чудиш тая дали се е бърсала, последния път като си е вършила физиологичните нужди..
по същия начин действат и нашите косми на любимата ни..
ако не от уважение към себе си, то от уважение към половинката си трябва да го направиш....


брей, не знаеш колко си прав:)

# 18
  • Мнения: 1 497
Битзи, ти както си почнал още малко и ще ми поискаш ключа от квартирата.  Wink По темата- не ми харесват бразилските изпълнения и това е. Има си места за бразилска, обаче да ми се ощавиш като гол охлюв си е направо перверзно. Не говоря да няма естетика, но от горе до долу си е пълна липса на фантазия. Иначе за "косматата катерица" както ти се изрази, явно си палувал по къмпинги, щото аз не познавам нормална жена, дето да не се сеща за хигиената преди секса. А дали си с бразилска прическа, или с храст, ако хигиената ти е на място, нямаш проблем.


(за непросветените, или по-скоро за негледащите "Sex&the City",
бразилска=нула номер)

# 19
  • Мнения: 5 500
Теодора, явно наистина не познаваш такива жени, ей тия дето BeaZtiE говори за тях. Ама има. И то не къмпингови жени, а разбирай интилигентни жени, които на пръв поглед не мож повярва, че не се поддържат.

# 20
  • Мнения: 5 500
Цитат на: BeaZtiE
нема "фешън", братчет Wink у наше село му викаме "хигиена" - ти случайно "целувал" ли си космата катерица - дето ти се заплитат косми в зъбите и се чудиш тая дали се е бърсала, последния път като си е вършила физиологичните нужди..
по същия начин действат и нашите косми на любимата ни..
ако не от уважение към себе си, то от уважение към половинката си трябва да го направиш....

Ако знайш колко такива гадни разкази съм чувала от приятели на мъжа ми....

# 21
  • Мнения: 5 500
По темата, понеже на моя мъж господ като му давал косми....той няколко пъти се нареждал, за разлика от мен Wink добре, че е рус поне Wink Като бях бременна се майтапихме, че ако е момиче цял живот за лазерна епилация трябва да работи Laughing  Laughing  Laughing Та, на темата де, всичко му чистя с машинка, с бръснача само по топките и около тях, и няма чертички-мертички, всичко под ножа.

# 22
  • Мнения: 1 975
моят мъж се минава с машинката «отдолу», и под мишниците. иначе на гърдите и по краката има маааааалко косми  Wink  ..... а пък дупето му е като бебешко..... гладко и без никакви косми................  Laughing  Laughing  Laughing

# 23
  • Мнения: 1 975
Цитат на: Теодора
Битзи, ти както си почнал още малко и ще ми поискаш ключа от квартирата.  Wink По темата- не ми харесват бразилските изпълнения и това е. Има си места за бразилска, обаче да ми се ощавиш като гол охлюв си е направо перверзно. Не говоря да няма естетика, но от горе до долу си е пълна липса на фантазия. Иначе за "косматата катерица" както ти се изрази, явно си палувал по къмпинги, щото аз не познавам нормална жена, дето да не се сеща за хигиената преди секса. А дали си с бразилска прическа, или с храст, ако хигиената ти е на място, нямаш проблем.


(за непросветените, или по-скоро за негледащите "Sex&the City",
бразилска=нула номер)


защо пък трябва да се прави хигиена само преди секса  Confused:
хигиената си е хигиена ..... това е нещо което се поддържа ежедневно.. А и на мен ми се струва че един космясъл мъж въобще не е секси.............  Close ......бббббббрррррррр....................
а пък да не говорим за космясала жена ....  Close   Sick

# 24
  • Мнения: 1 363
абе аз си говоря по дефаулт..
иначе 2-3 пъти реших да се избръсна тотално.. ама се появиха гадни леки възпаления (тип пъпчици - навярно от обърнати косми) и се отказах..
що се отнася до хигиената.. ами секса е една от най-силните карти за да се спазва по един или друг начин.
а това дали ще видя жена близките 2-3 месеца или не... не ме кара да се оставя да вълнясам или да се "вмириша"
Теодора, това че ти не познаваш "нормални жени" да се оставят да вълясат... хъхъ.. чудя се колко жени си провелила лично Wink
аз наситина не се майтапя - два пъти (преди години...) ми се е случвало да откажа секс поради причина, че не ми харесва "прическата" на партньорката... а уж не съм гнуслив..
а да.. до сега нито една жена не е имала нещо против, че съм "гол охлюв"  (макарче има малко козинка де Wink) ама се чудя, ако се "зарежа" месец-два.. да пуснем косми, нокти, зъби етц неща - дали някоя ще ми върже.. естетсвено това няма да стане - защото може би само след седмица ще получа устно оплакване... след това може би и писмено+призовка за развод Wink майтапя се де.. несъм пробвал, но мисля, че изобщо няма да е приятно на 1/2 ми да бъде с мен когато съм вълнясал като селкси бек стийт бой...
ПС
AFRODDITA, машинка за подстригване... или епилатор.. че имам един приятел, който се "третира" с такова чудо.. аз само при мисълта че оная гадост ще ми скъбе космите и настръхвам..

а иначе задника ми е като мироносна овца... ама много педерастко ми се види си бръсним гъзо Wink

# 25
  • Мнения: 5 500
Цитат на: BeaZtiE

AFRODDITA, машинка за подстригване... или епилатор.. че имам един приятел, който се "третира" с такова чудо.. аз само при мисълта че оная гадост ще ми скъбе космите и настръхвам..

а иначе задника ми е като мироносна овца... ама много педерастко ми се види си бръсним гъзо Wink


Не, не, не епилатор. Машинка за бръснене, само че с джаджата дето е за изравняване на бакенбардите. Не знам дали ме разбра Cry Ако го оскубя с епилатор ще ме заточи на балкона моя мъж Grinning
А да знайш много си е готино за дупето пробвай, жена ти на 100% ще се накефи Winkа и на теб нЕма ти е зле.

# 26
  • Мнения: 1 363
Цитат на: AFRODDITA

Не, не, не епилатор. Машинка за бръснене, само че с джаджата дето е за изравняване на бакенбардите. Не знам дали ме разбра Cry Ако го оскубя с епилатор ще ме заточи на балкона моя мъж Grinning
А да знайш много си е готино за дупето пробвай, жена ти на 100% ще се накефи Winkа и на теб нЕма ти е зле.


хехе.. аз се чудя - като косъмчетата на гъзо станат 0,5 мм как ще се чеша като крастав.. хаха не, мерси Wink
иначе те разбрах... машинка за поддържане на брада -има разни накрайници 0,5 мм 1 см 2 см етц..
а жена ми незнам дали ще се накефи може ме обяви за педал - тя непрекъснато ми разправя, че щом съм бил дизайнер (а аз съмбил поне 2-3 дизайнери) трябвало да има нещо обратно в мен Wink а аз твърдя - че не пробвам - щото земе ми хареса.. и тогаа си еба мааата Wink

# 27
  • Мнения: 1 497
Ами Битзи, аз мойте приятелки не съм ги проверявала, ама нали знаеш,че ние жените като седнем да приказваме си разкриваме и майчиното мляко.
Това за обърнатите косми е много актуално, наистина, но не ми е ясно защо мъжете трябва да се епилират навсякъде. разбирам на определени места, но останалото ми се вижда като вманиачаване. Отдавам го на промяната във вкусовете. През 60те, никой и не е помислял за бразилска. Сега пък това е актуално. Ще се обърне обаче модата пак, ще видите.

Афродита, къде се изгуби бе скъпа?

# 28
  • Мнения: 1 975
Цитат на: Теодора
Ами Битзи, аз мойте приятелки не съм ги проверявала, ама нали знаеш,че ние жените като седнем да приказваме си разкриваме и майчиното мляко.



Аз пък нищо не казвам  Wink  Laughing  Laughing  Laughing .....   Wink

# 29
  • Мнения: 5 500
Цитат на: Теодора


Афродита, къде се изгуби бе скъпа?

Тука съм, тебе те нямаше доста време Rolling Eyes на почивка ли беше Wink

# 30
  • с/у ОколоМръсТното
  • Мнения: 19 148
Цитат на: BeaZtiE
...ти случайно "целувал" ли си космата катерица - дето ти се заплитат косми в зъбите ....


а заседнал косъм между зъбите(мъжките) при целуването на 'цица'(женска)??? Shocked  Shocked  Shocked

 Laughing  Laughing  Laughing  Laughing  Laughing
За протокола - ами нека 1/2рата да си каже...  Wink

ПП:Бизти-пак ма умори от смях...  tooth  Joy  Joy

# 31
  • София
  • Мнения: 2 856
Цитат на: AFRODDITA
По темата, понеже на моя мъж господ като му давал косми....той няколко пъти се нареждал, за разлика от мен Wink добре, че е рус поне Wink Като бях бременна се майтапихме, че ако е момиче цял живот за лазерна епилация трябва да работи Laughing  Laughing  Laughing Та, на темата де, всичко му чистя с машинка, с бръснача само по топките и около тях, и няма чертички-мертички, всичко под ножа.


da ama moq ne e rus ela da vidi6 i kat ne moga go nakaram ....dobre 4e pone deteto se rodi mom4e

# 32
Под мишниците и гениталиите епилация,останалото подрязано или обезцветено.  remybussi Two Hearts

# 33
  • Popovo
  • Мнения: 571
Кажете как да накарам нашият татко за срамните косми , направо си ме отряза не бил гей и толкоз. Аз съм за махането по принцип , ако не за друго за хигиената поне.

# 34
  • Мнения: 871
Цитат на: koketka
Кажете как да накарам нашият татко за срамните косми , направо си ме отряза не бил гей и толкоз. Аз съм за махането по принцип , ако не за друго за хигиената поне.

Ами, направо му кажи че, харесваш такива мъже.

# 35
  • Мнения: 2 006
Цитат на: dani75
Цитат на: koketka
Кажете как да накарам нашият татко за срамните косми , направо си ме отряза не бил гей и толкоз. Аз съм за махането по принцип , ако не за друго за хигиената поне.

Ами, направо му кажи че, харесваш такива мъже.
и 4е *е ти е по приятно Grinning

# 36
  • Мнения: 2 641
Еи много ме изкефи темата сте се включа и аз Grinning Мажът ми не си маха нищо щото аз неискам. Не че тои е заритал да си махне нещо. Той е доста по светъл от мен, няма косми по гърба и гърдите..Що се отнася до интимните части там си ги има, но не са прекалено много и на мен ми е много приатно да ме гадилкат, стото аз почти нямам - махам си ги но не изцяло. За махането - само с кола маска другото не си е работа. А за подмишниците никога досега не сам установила да му миришат. И двамата изполваме стикчетата на Rock и нямаме проблеми.

# 37
Хмммм, ами мъжът ми не маха нищо. Аз такъв си го харесвам. Не, не е рус, нито е кьосе. Мъжете ги харесвам натурални.
Не мисля, че мирише или нещо такова, а и ако човек си се къпе, мие и т.н. какъв е проблема.
А и какво толкова ако след като се прибере след цял ден работа малко се е изпотил. Не ми пречи! Той също не се оплаква ако мириша на лук, чубрица и пот примерно след като съм му сготвила любимата манджа посред лято и няколко часа над котлона! Simple Smile
Честно мъжете които се бръснат отдолу малко ми приличат на голи охлюви   Animal Snail Не искам да обидя никого!
А иначе подстригвам му брадата и мустаците, същински Фигаро съм  thumbsup

# 38
  • Мнения: 3 569
Цитат на: Ashlie
Хмммм, ами мъжът ми не маха нищо. Аз такъв си го харесвам. Не, не е рус, нито е кьосе. Мъжете ги харесвам натурални.
Не мисля, че мирише или нещо такова, а и ако човек си се къпе, мие и т.н. какъв е проблема.
А и какво толкова ако след като се прибере след цял ден работа малко се е изпотил. Не ми пречи! Той също не се оплаква ако мириша на лук, чубрица и пот примерно след като съм му сготвила любимата манджа посред лято и няколко часа над котлона! Simple Smile
Честно мъжете които се бръснат отдолу малко ми приличат на голи охлюви   Animal Snail Не искам да обидя никого!
А иначе подстригвам му брадата и мустаците, същински Фигаро съм  thumbsup

Абе не одобрявам написаното от теб, но малката принцеска вляво на екрана е супер сладка ! Wink

# 39
  • anywhere
  • Мнения: 3 303
Не мога да понасям мъже с косми под мишниците (тип "бръснач не виждали"). Мъжът ми си го тренирах вече и си знае - машинка навсякъде. Наистина е въпрос на уважение към партньора!  Rolling Eyes
А и с една приятелка се хилих веднъж, като ми разправяше за някакъв космат, пък с много малък - "не можеш", казва - "да го откриеш, разгръщаш, разгръщаш..."  Mr. Green   Сори, това беше гадно!  Embarassed  Laughing

# 40
  • Мнения: 3 926
Страшна тема!! Поздравления! На мен това ми е болно място отдавна. В смисъл, че съм от Бургас пък и вие , дори да не сте надали не сте виждали онези гигантски космати германки, дето са се метнали по монокини и прашки и като излязат от морето отдолу им се събира на снопче и капе вода -  Sick  Да се издрайфаш!!! Та откакто съм минала пуберитета си ходя на кола маска, а откакто водя полов живот не си спестявам и "удоволствието" от гладка "сладурана" (както се изразява една приятелка). Нищо не бръсна - или епилатор или козметик. Виж мъжа ми не го тероризирам - само да си бръсне мишниците. Иначе той дори брада много няма. По принцип не харесвам само такива дето си махат космите на краката - честно казано са ми като голи охлюви. Пък важно и човек да се къпе!!! Поне да не мирише на спарено!

# 41
  • Sofia
  • Мнения: 6 235
ние през зимата си ходим с косми, за да ни е топло

# 42
Имам машинка за подстригване и редовно подстригвам малкия приятел - като е обраснал не ми е конфортно  Stuck Out Tongue  И се бръсна под мишниците - особено през лятото често "гоня пуделите"  Twisted Evil

# 43
  • Мнения: 2 232
Цитат на: Darth_Vader
Имам машинка за подстригване и редовно подстригвам малкия приятел - като е обраснал не ми е конфортно  Stuck Out Tongue  И се бръсна под мишниците - особено през лятото често "гоня пуделите"  Twisted Evil


Е тенекиите не ти ли пречат Laughing  Laughing

# 44
  • Мнения: 3 146
Баси тъпата тема!

# 45
Цитат на: mama kenga
Баси тъпата тема!
Четенето не теми не е задължително Simple Smile А още по-малко отговарянето  #Cussing out

# 46
  • Мнения: 3 146
OOO Вейдъре - тук съм старо куче и не ги гризкам такива.Обичам по-сочни заяждания, това е бая анемично.Слава богу, че мъжа ми не си маха космите като някой гей.И хигиената няма общо с космите, тъпата тема е неправилно зададена.

# 47
  • Мнения: 1 975
Цитат на: mama kenga
OOO Вейдъре - тук съм старо куче и не ги гризкам такива.Обичам по-сочни заяждания, това е бая анемично.Слава богу, че мъжа ми не си маха космите като някой гей.И хигиената няма общо с космите, тъпата тема е неправилно зададена.


абе не е чак толкова тъпо зададена ..  Confused  айде сега  Stuck Out Tongue


  bigdance2

# 48
  • Мнения: 1 363
Цитат на: mama kenga
OOO Вейдъре - тук съм старо куче и не ги гризкам такива.Обичам по-сочни заяждания, това е бая анемично.Слава богу, че мъжа ми не си маха космите като някой гей.И хигиената няма общо с космите, тъпата тема е неправилно зададена.


ъ...
аз нали съм тъпичко... и не умея да се изказвам.. нито мога да "задавам правилно" теми.. искам да те помоля ти да я "зададеш" правилно "тъпата" тема и да ми обясниш защо аджеба мислиш по този начин. според мен, когато някой изказва крайно становище - излага аргументите си.. ако ли не... е пордния спам.. празнословие.. или както искате го наричайте.

# 49
  • Мнения: 5 539
И аз свързвам хигиената преди всичко с редовното къпане, а обезкосмяването при мъжете е въпрос на личен избор. Не гледам на косъма като на нещо особено гнусно, което трябва моментално да се елиминира.
И пак казавам, за един мъж не е задължително да се прави на гол охлюв. Всъщност приемам и двата варианта.

# 50
  • Мнения: 1 363
може би човек ако се къпе редовно може да си отглежда нокти, косми, ушна кал.. да не си мие зъбите и т.н.
къпането стига.. така ли?..
може и да имаш право.. ама аз не смятам така  Thinking

# 51
  • Мнения: 51
Цитат на: BeaZtiE
може би човек ако се къпе редовно може да си отглежда нокти, косми, ушна кал.. да не си мие зъбите и т.н.
къпането стига.. така ли?..
може и да имаш право.. ама аз не смятам така  Thinking


че то направо ще приличаме на тарзан...
мисля, че отдавна отмина ерата на пещерните мъже...
"аз набора редовно го пращам войник", а  подмишниците същата работа...

# 52
  • Мнения: 5 539
Цитат на: BeaZtiE
може би човек ако се къпе редовно може да си отглежда нокти, косми, ушна кал.. да не си мие зъбите и т.н.
къпането стига.. така ли?..
може и да имаш право.. ама аз не смятам така  Thinking


Ехе, ти къде отиде при ушната кал и ноктите... Laughing
А космите по главата махаш ли си ги?
Айде да не се вманиачаваме толкова. Всъщност ако мъжът ми беше по-космат може би щях да съм на друго мнение Thinking

# 53
  • Мнения: 3 146
Цитат на: lilita
Цитат на: BeaZtiE
може би човек ако се къпе редовно може да си отглежда нокти, косми, ушна кал.. да не си мие зъбите и т.н.
къпането стига.. така ли?..
може и да имаш право.. ама аз не смятам така  Thinking


Ехе, ти къде отиде при ушната кал и ноктите... Laughing
А космите по главата махаш ли си ги?
Айде да не се вманиачаваме толкова. Всъщност ако мъжът ми беше по-космат може би щях да съм на друго мнение Thinking
 202uu

# 54
  • Мнения: 1 363
Цитат на: lilita

А космите по главата махаш ли си ги?


нямам полови органи на главата Wink нито отделителна система Wink /ти имаш ли?/
макарче си "махам" брадата ПОНЕ 1 път седмично.. и косата си  подстригвам.. познай ако откак съм се родил да не си избръсна брадата и косата.. дори и неандерталците биха ми завидили

# 55
  • Мнения: 46 511
Mъжа ми бръсне само долу, подмишниците - и там ги махаше, ама аз не му давам, така ми харесва Embarassed , сега като му писне ги реше малко с ножичка! Grinning

# 56
Цитат на: mama kenga
OOO Вейдъре - тук съм старо куче и не ги гризкам такива.Обичам по-сочни заяждания, това е бая анемично.Слава богу, че мъжа ми не си маха космите като някой гей.И хигиената няма общо с космите, тъпата тема е неправилно зададена.
Thinking Мъжът ти да не е Буги Барабата случайно  ooooh!

# 57
  • Мнения: 3 146
не е - не понасям такива свръхкосмати мъже.Виж , ако той ми беше мъж със сигурност щях да го карам да си маха поне някои косми.Може би защото мъжа ми е доста "безкосмест" не съм фен на обезкосмяването при мъжете.Педерастее ми и това си е.В никакъв случай не казвам, че тези които си правят коламаска или се обезкосмяват по друг начин са гейове.Просто такова ми е вътрешното усещане.А пък познавам и доста обратни и като съм ги слушала как се вайкат за всяко косъмче......

# 58
Цитат на: mama kenga
не е - не понасям такива свръхкосмати мъже.Виж , ако той ми беше мъж със сигурност щях да го карам да си маха поне някои косми.Може би защото мъжа ми е доста "безкосмест" не съм фен на обезкосмяването при мъжете.Педерастее ми и това си е.В никакъв случай не казвам, че тези които си правят коламаска или се обезкосмяват по друг начин са гейове.Просто такова ми е вътрешното усещане.А пък познавам и доста обратни и като съм ги слушала как се вайкат за всяко косъмче......
Е ти от там трябваше да започнеш - че мъжът ти няма косми а ти искаш да има  Twisted Evil  Аз имам един такъв приятел - има три косъма на кръст по тялото, 5-6 на брадата и в никакъв случай не е педераст! И човека се бръсне изцяло  Tada  А ако имаш в предвид половата ориентация на повечето татковци тука(понеже повечето си обезкосмяваме поне членовете(гати думата културна) и подмишниците) - в голяма грешка си изпаднала! Няма да ти обяснявам защо - отговори си сама!  ooooh!

# 59
Цитат на: BeaZtiE
бръснетеи подстригвате ли си "срамните части"

аз лично си бръсна "топките" и подмишниците
и над "оная работа" се бръсна на черта (да съм в тон с жената) и на чертичката оставям дължина макс 2 см..
иначе гъза ми е.. като делиормана Wink

иначе.. брадата май по-редко си бръсна от срамните части

вие как сте?

макарче.. гледам сега съвременната младеж си бръсне и краката (без да са педерасти) което мен лично ми звучи.. мноу педалско.. ама кво да правиш..
а мен в казармата ме обвиниха в педерастлък - като видяха, че си бръсна мишниците..
като им обясних.. че просто по-малко мирише потта.. всички се избръснаха и в спалното миришеше на Уволнение (т.е. пролет)



Тук ми намирисва на педерастия.................................
Женооооооо, къв мъж си си взела................................
Космите нямат нищо общо с ХИГИЕНАТА.
И КОТКИТЕ ИМАТ КОСМИ АМА................
Ако не се миеш цял месец............да ти ..... на хигиената и бръсненето и обезкосмяването и.......

# 60
  • Sofia
  • Мнения: 6 235
Бизти е мъж....

# 61
  • Му Кинд Оф Плаце
  • Мнения: 4 033
Цитат на: DEianaZ
Бизти е мъж....

 Joy   201uu   202uu  Joy   201uu   202uu
Това е постингът на седмицата според мен.
Аз си признавам, че първо отворих тази страница и после другата, та затова ми стана по-смешно, отколкото трябваше.

# 62
  • Германия
  • Мнения: 8 099
Цитат на: Ina Sebieff
Цитат на: DEianaZ
Бизти е мъж....

 Joy   201uu   202uu  Joy   201uu   202uu
Това е постингът на седмицата според мен.
Аз си признавам, че първо отворих тази страница и после другата, та затова ми стана по-смешно, отколкото трябваше.



хахахахахаха и аз се разкикотих тука
напомни ми за "Бате Гойко ти си мъж" Laughing  Laughing  Laughing  Laughing

Общи условия

Активация на акаунт