ПОМОЩ!!! Моминско парти!

  • 106 689
  • 153
  •   1
Отговори
  • Хасково
  • Мнения: 15
След 3 седмици трябва да организирам моминско парти. Аз съм кумата. Имам вече някаква визия за организацията, но не е пълна.
У нас имаме помещение като механа направено за събирания. Мисля да се съберем там (частно парти).
Идеята ми е да украсим с балони и някакви надписи. Много искам гривни за всички еднакви, но не мога да реша какви сватбени или гумени с надпис. Тези гривни ще са закрепени към поканата и задължително гостите трябва да ги носят.
Искам и стриптизьор, но не съм много веща и не знам къде да намеря такъв. Очаквам предложения освен за това и за парито. Всякакви идеи ще са ми от полза Simple Smile
Споделяйте и неща които са ви направили впечатление на други момински партита, както приятни така и неприятни (не искам да се издъня с нещо).

Последна редакция: пт, 01 авг 2014, 10:36 от Редактор*

# 1
  • София
  • Мнения: 3 184
Трябва ти хубав бар/кръчма/дискотека, алкохол и телефоните на приятелките й. Оттам нататък веселяшки подаръци,  тениски, корони, може и някой мъничък воал да подготвите, игри ако ще има нужда... Но аз например на торта пен**  изобщо не бих се зарадвала, така че не го препоръчвам, нищо че е модерно за момински партита.

# 2
  • Мнения: 957
Аз хич не харесвам такива американщини. Изрично бях забранила да ми се прави такова нещо....
Но има много идеи по принцип в нета или по фирми организатори.

# 3
  • Мнения: 76
по-добре в по-населено заведение,аз също съм против торта в такива форми; тениски еднакви с надписи и за нея различна? за нея мини коронка с мини було   Peace

Последна редакция: чт, 26 юни 2014, 17:49 от Betty^

# 4
  • София
  • Мнения: 3 184
Аз хич не харесвам такива американщини. Изрично бях забранила да ми се прави такова нещо....
Но има много идеи по принцип в нета или по фирми организатори.
Че не е бг традиция - не е, но аз не виждам нищо лошо в още едно парти. И без това сватбата е 5 месеца нерви за 5 часа иху. Със сигурност ще имам. В някоя рок кръчма примерно, задължително с идиотско мини було и до сутринта.

# 5
  • Мнения: 609
И аз изрично забраних подобни неща от сорта на - стриптийзьори,голи мъже и т.н.Естествено,никой не ме послуша и сега ще трябва да го изтърпя.  Rolling Eyes Направих моминското парти на сестра ми - първо в ресторант,съвсем цивилизовано и после я заведохме на дискотека,имахме еднакви топове и поли,само тя беше с различен топ ,имаше голяма коронка с малко було и това е .Тя беше доволна,ние бяхме доволни,никакво суетене,нищо кой знае какво,но все пак приятно.Успех с начинанието.  Peace

# 6
  • Мнения: 76
Принципно и аз съм против,но няма ергенско парти на което да няма гола жена,дори и мъжът да не иска,така че защо не?  Flutter

# 7
  • Мнения: 1
 Здравейте момичета и на мен ми предстои организация на моминско парти. Всички приятелки на булката сме обединили усилия, но за жалост нямаме много съществени идеи... Като цяло сме избрали морски град за място, все още нямаме конкретни заведения, но това ни е най-белия кахър, както се казва... Естествено имаме идеи за разни гривнички, було, торта и тем подобни джунджории. Нашата булка много иска партито и да е незабравимо и ние уж се стараем но нищо не ни раждат лозаците :  D Много ще се радвам да споделите всякакви идеи, игри и т.н. и предварително много благодаря Simple Smile

# 8
  • Мнения: 29
Идеята за стриптизйор на моминско парти е хубава само като идея.
В повечето случаи изпълнението не е това което очаквате... bowuu

# 9
  • Мнения: 1
Здравейте момичета,

има много и интересни подаръци и идеи за моминско парти , но в чуждестранните сайтова. Знаете ли някой , който има и доставка до БГ?

# 10
  • Хасково
  • Мнения: 15
Моминското, което организирах мина и булката беше много доволна. Бяхме в двора на едното момиче. Държа да кажа, че двора им е много хубав с навеси, райграс и т.н. Украсихме го целия в балони (имаше много балони, купихме и такива дълги, които направихме на цветя, във vbox7 има клипчета как става).
Тортата не беше с такава форма а имаше само снимка отгоре с едни мъфинчета със шарени П****та отгоре, които бяха захарни и бяха смешни и сладки.
За храната купихме сирене, чери доматчета, сос песто, сладко от боровинки, сирене гауда и пушено пилешко филе. Направихме хапки от сирене с песто и забодено чери доматче отгоре, другите бяха панирано сирене със сладкото, и другите роле от кашкавал и филе.
За алкохол купихме шампанско, 2 бутилки розе и 2 бутилки водка. Розето не го отворихме, защото си правихме ние коктейли с водката. Купихме и Монин това е смес за коктейли и много видове натурални сокове. Чадърчета и банани за украса и се получи супер.
Имахме и фотограф и диджей, брата на едното момиче, той е по-мъничък, но му се отдава.
На булката много и хареса, стояхме до 5 часа сутринта танцувахме, пяхме беше супер. Мога да пратя снимки ако някой иска да вземе идеи Simple Smile
Аз съм много доволна как се получи.

# 11
  • Хасково
  • Мнения: 15
Здравейте момичета,

има много и интересни подаръци и идеи за моминско парти , но в чуждестранните сайтова. Знаете ли някой , който има и доставка до БГ?

Пробвай в http://www.ioffer.com/ или в http://www.buyincoins.com/ даже е безплатна доставката Wink

# 12
  • Мнения: 76
Моминското, което организирах мина и булката беше много доволна. Бяхме в двора на едното момиче. Държа да кажа, че двора им е много хубав с навеси, райграс и т.н. Украсихме го целия в балони (имаше много балони, купихме и такива дълги, които направихме на цветя, във vbox7 има клипчета как става).
Тортата не беше с такава форма а имаше само снимка отгоре с едни мъфинчета със шарени П****та отгоре, които бяха захарни и бяха смешни и сладки.
За храната купихме сирене, чери доматчета, сос песто, сладко от боровинки, сирене гауда и пушено пилешко филе. Направихме хапки от сирене с песто и забодено чери доматче отгоре, другите бяха панирано сирене със сладкото, и другите роле от кашкавал и филе.
За алкохол купихме шампанско, 2 бутилки розе и 2 бутилки водка. Розето не го отворихме, защото си правихме ние коктейли с водката. Купихме и Монин това е смес за коктейли и много видове натурални сокове. Чадърчета и банани за украса и се получи супер.
Имахме и фотограф и диджей, брата на едното момиче, той е по-мъничък, но му се отдава.
На булката много и хареса, стояхме до 5 часа сутринта танцувахме, пяхме беше супер. Мога да пратя снимки ако някой иска да вземе идеи Simple Smile
Аз съм много доволна как се получи.



Покажи? Звучи много добре   Hug

# 13
  • Мнения: 372
Приятелките ми имат намерение да ми организират такова парти и явно ще е тайно, защото за него се говори с половин уста.
Много се надявам на нещо сдържано и в чисто дамски състав. Да се отпуснем и да изкараме приятна вечер.
Ще ми се да пропуснем гнусните торти и останалото пошло.    Stop
Те... някои ми знаят потребителското име, та...    Mr. Green

# 14
  • София
  • Мнения: 3 184
Приятелките ми имат намерение да ми организират такова парти и явно ще е тайно, защото за него се говори с половин уста.
Много се надявам на нещо сдържано и в чисто дамски състав. Да се отпуснем и да изкараме приятна вечер.
Ще ми се да пропуснем гнусните торти и останалото пошло.    Stop
Те... някои ми знаят потребителското име, та...    Mr. Green
Идеално, тъкмо може да видят и да се съобразят. Laughing

Общи условия

Активация на акаунт