"Kara Para Aşk"с участието на Туба Бюйюкюстюн и Енгин Акюрек-21

  • 25 451
  • 745
  •   1
Отговори
  • Мнения: 10 240
 

Актьори:










Кликнете върху снимката на актьора и ще видите повече информация за него!
 

Продуцентска къща: Ay Yapım
Сценаристи: Sema Ergenekon, Eylem Canpolat
Режисьор: Ahmet Katıksız
Музика: Toygar Işıklı
ТВ канал: ATV
 
Резюме:
Когато полицаят Юмер, чиято годеница се е самоубила, научава, че може тя да е била жертва на престъпление, той започва да гори от желание да научи истината. Сключва споразумение с държавата. Ще намери изгубените диаманти и в замяна на това ще научи кой е убиецът.
Елиф, която е загубила баща си при катастрофа, ще научи, че идеалният и баща всъщност е бил пропаднал мафиот, който се е занимавал с изпиране на мръсни пари. Сега тя е принудена да изкарва прехраната на семейството си и едновременно с това да изплаща дълг от 200 млн. долара за диамантите.
И на всичко туй отгоре сестра й е в ръцете на лошите мъже.
Таййар, от когото са били откраднати диамантите, е решен да си ги върне обратно, дори и със цената на проливане на кръв.
Не само Таййар знае за съществуването на диамантите.
Всички тръгват по следите на ослепителния блясък, който заслепява очите.
В тази история някои ще станат роби на този блясък.
Други ще станат роби на любовта си, трети на тайните си.
Някои пък ще станат жертви на истината.
Ще има и такива, които ще робуват на амбициите си.
Превод: LiLiSy
 

Сериалът "Kara Para Aşk" в You Tube:
 
Сериалът "Kara Para Aşk" във facebook и twitter:
       
     
     
Сериалът "Kara Para Aşk" се излъчва всяка сряда от 20.00 часа по ATV.
Кликнете на логото на канала и изберете вашият линк!
           
     
Повече за сериала може да откриете тук:



     
Българските страници на Туба и Енгин във Facebook
 
     

 
     

   
     

     
     
 
     
Темите:
 
Родствени връзки в сериала:

   

              
 

Добре дошли на всички фенове
на Туба, Енгин и целия актьорски състав!

В края сме на първи сезон!
Героите ту ни радваха, ту ни ядосваха, но тръпнехме за тях и с тях!
На екипа на сериала приятна почивка
за да ни радват наесен с още вълнуващи епизоди!
Приятни минути в темата на всички, които следят проекта!  
 

# 1
  • Мнения: 162
Добро утро прекрасни. newsm51 Страхотни постове сте публикували снощи. Simple Smile Честити титли на всички.Трея,остави в мен горчив привкус,но се надявам серията да е супер.Убиецът може да се окаже всеки,но и аз в определени моменти съм се съмнявала във всички,дори и в Левчо и се надявам да позная. Mr. Green
Най-хубавото е,че Ел май ще признае на Йо за това че не му е казала истината.Надявам се това да е след ашка и колкото и да му е гадно на Йо да се опита да и прости.Ако наистина има сцена в която Елиф попада в клопка вместо комисаря, и това води до тежък инцидент с нея,прошката ще е много бърза,а това обещава драматичен,чувствен,интересен и красив от любов втори сезон,а и спокойно лято за мен. Grinning Остават по-малко от 36 часа,така че любопитството ни скоро ще бъде задоволено.Спорен ден на всички. txtloves
Рина,благодаря за прекрасната тема. smile3525 Мале,първа съм. newsm35

# 2
  • Мнения: 2 229
Добро утро на всички детективки Hug
Малко остана до финала,но как бавно тече времето ooooh!
Моля се само СЦ да не ни ошашавят съвсем накрая-досега винаги успяваха да ни изненадат Peace
И ако има изненада,да не ни остава горчив вкус в устата Tired
Нашите гълъбчета изстрадаха любовта си-нека ги оставят да и се насладят Peace
Слънчев и спокоен ден,гюзелинки Hug

# 3
  • Сливен
  • Мнения: 3 118
Добро утро!  Ринка,  Hugблагодаря за новата тема! Красива както винаги!  bouquet
С нетърпение чакам срядата.
 Приятен ден на всички!  bouquet Hug

# 4
  • Мнения: 5 591
Добро утро!

Ринка  newsm51 благодаря за новата тема.

Ana Sinnona  Hug boyana05  Hug

Хубав ден,елмазки!

# 5
  • Мнения: 10 030
Здравейте!  Hug

Благодаря за темата, Ринка Hug!
Да се запиша и аз, че да мога да ви следя, защото с тази визия на форума никак не ми се пише!  Naughty

Приятен ден и от мен!  Hug

Последна редакция: вт, 17 юни 2014, 10:52 от lina_4

# 6
  • Мнения: 7 904
Добро утро, детективки! Hug Hug Hug

Ринка Hug, как винаги успяваш навреме да ни събереш в нова тема- голямо благодаря!!!

Не стига, че не мога да ви догоня, ами и новият вид на бгмамата ми разказа играта. Нейсе, ще трябва да свикваме.

Само да се изкажа и аз за убиеца (кой ли ме пита Simple Smile)
Винаги съм си мислела, че Тайяр, въпреки уверенията му, е поне поръчителят, ако не и физическият убиец, но сега тези ръце много ми приличат на женски и аз започнах да подозирам Зерин ханъм. Според мен от чиста женска омраза- не беше ли споменала за негови забежки в миналото. newsm78 Може да е разбрала и за фалита и да е изпаднала в дива ярост. Joy Малко звучи наивно моето мнение, но по- сериозни мотиви при нея не ми идват на ума newsm78

# 7
  • В Града на Липите
  • Мнения: 5 073
Добро утро  Hug желая ви прекрасен ден.

Ринка  newsm51 мерси за зеленото оазисче.

Ани, много интересно предположение. Харесва ми. Дано познаеш  Peace
И на мен на трудна дилема - "да кажа или да не кажа", ми прилича, но да видим  Thinking


# 8
  • Мнения: 825
Привет диамантчета!  Hug
Снощи Ви четох до късни доби и повече няма да правя така, събудих домочадието с хиленето си  Grinning!
Още като видях подсказката, че ще има още една разкрита тайна предположих, че ще е за прането на пари, въпреки огромното ми желание и тайната с татуировката да бъде разкрита  Mr. Green
По-важно е Ел да си каже, каквото и да става после, трябва да каже на Йо!
От трея и подсказките преди него съвсем се обърках и нямам време да правя разследване, да систематизирам фактите и каквото там правят разследващите, но си мисля, че няма да е Зерин убиеца! Верно, че много бързо преживя смъртта на мъжа си, гледаше го странно докато той пишеше смс на рождения ден на Ел, не го разпозна в моргата, разстрои се когато разбра, че е бил с жена в колата, ходи да види семейството на жената, чудеше се дали не му е дъщеря.... Реакциите й не бяха като на човек убил ги преди това, ама и аз не трябва да очаквам да си сложат табелка "убиец" Grinning
Към този момент "усещането ми" за убиеца клони към Бахар, вече сте казали за възможните й мотиви, само да добавя, че тя има хладнокръвието за подобно нещо, а сигурно е събрала и още много мотиви от миналото, за които още не ни е разказано.

Наистина нямам търпение за сряда!  Hug

# 9
  • Мнения: 162
нианта има голяма логика в това което пишеш за Зерин. thumbsup Да,Бахар е кучка и би натиснала спусъка без душевни терзания.
Що се отнася до тайната на татуто,ще се изненадам приятно комисаря ако го разчете само за една нощ. Embarassed Е,то все пак не е Розетският камък,но на Шамполион са му били необходими около 15 години за да го разчете и от там да открие принципите за дешифриране на йероглифното писмо на древните египтяни и определя последователността в развитието на египетската писменост - йероглифна, йератична, демотична.  Peace
Леле как съм се набълбукала в този сериал Mr. Green ,щом започнах да правя такива шантави сравнения между Йо и Шо!? ooooh!  Joy Joy Joy

# 10
  • В Града на Липите
  • Мнения: 5 073
Ани, все си мисля, че Брайловата азбука е доста по-лесна и популярна от египетските йероглифи  Grinning Обаче пък ако Йо, реши да ги разчита тия точки 15 години, лично аз нямам нищо против. Да си чете, ако иска всяка вечер  Joy  Joy и през деня също, ако вечер му е тъмно  Grinning

Нианта, Бахарчето си я представям много добре как застрелва хладнокръвно Ахмет и Сибел и после духва в пищова драматично, обаче и тя трябва да е имала помощник, твърде дребна е да сурне Сибел. Пък и мотива ми убягва  newsm78 Не че не може да се измисли, но засега не ни е представен.
За диамантите разбра от Ел  Thinking

# 11
  • Мнения: 2 229
КОЙ Е УБИЕЦА?
Има анкета-засега води Маман Peace

# 12
# 13
  • Мнения: 3 114
Здравейте Ветеранки ,пристрастени и...
Мислих мислих и накрая какво измислих.
Така си представям нещата ,Зерин в комбина с градинаря -Тя убива Ахмед,  Сибел побягва към колибата ,градинаря взима оръжието тръгва да догони Сибел и я тръшва в колибата ,довлачва я до колата,но Танер и Пънар стават свидетели ,а маман побягва с колата/дали можеше да шофира не знам /.
Другия вариант Бахар -градинаря ,по-логично .Бахар кара кола,и градинаря в тъмното може да е бил блъснат от колата на Танер
Танер убива градинаря ...
Друго не мога да измисля

Последна редакция: вт, 17 юни 2014, 11:46 от Maya@

# 14
  • Разград
  • Мнения: 8 243

X Реклама

Общи условия

Активация на акаунт