Закъснение и странни резултати от тестове

  • 1 450
  • 8
  •   1
Отговори
  • София
  • Мнения: 63
Здравейте, мили мами!По принцип избягвам да пускам теми, провокиращи читателките на форумите да гадят Simple Smile , но вече наистина тотално се обърках и ми се иска да чуя мнение на някого с повечко опит.На лекар ще отида, но съм в сесия и ми се иска да си се прибера в моя град и да си отида при моята гинеколожка.Та сега по същество - по принцип съм си с доста нередовен цикъл, преди 2 години не ми идваше по 5-6 месеца и много рядко идваше няколко последователни месеца.На прегледа ми казаха, че съм много слаба и от това било - щяло да се нормализира.Действително така си стана, явно организма ми се нагласи към тези килограми и за щастие вече втора година съм с що-годе редовна менструация - не ми идва като по часовник, но си идва всеки месец.Да обаче този път трябваше да ми дойде около 30-ти май...още никакво го няма.Приех, че може да ми прескочи - я от стрес покрай изпитите, я от променливото време, аз съм си податлива на такива външни фактори.Обаче преди като не ми е идвало не съм имала и ПМС симптоми, а сега...гърдите ту ме болят, ту не ме болят - само ги чувствам подути и някакви вени ми изпъкнаха по тях ( а по принцип при ПМС ме болят винаги много), това което най-много ме притеснява е че ме болят постояно яйчниците и ниско долу корема - ту в ляво ту в дясно ту по средата, сутрин и следобед ми се гади, спи ми се доста и ми се вие свят от време на време  ( с изключение на болките в яйчниците всичко може и от стрес да е май).Щях да съм сигурна, че съм бременна, ако не беше почти невъзможно.С приятеля ми винаги се пазим - използваме презерватив и не е имало фалове , уж не е бил скъсан, пукнат и т.н.По странното беше с тестовете - направих 4 - два Sure check и един Престо.На първия Sure chek - беше писалка в началото се оцвети половината в розово на мястото където е тестовата черта и се появи първо тя...контролната се появи чак след 2-3 минути, като и двете бяха много бледи, после погледнах теста след 30 минути някъде и тестовата беше изчезнала, а беше останала само контролната, напълно ясна една черта.Оттам до аптеката - взех престо - направих ги двата - уж отрицателни.Обаче сутринта видях, че на единия има много много бледа втора чертичка - трудно се забелязва на дневна светлина.На другия ден купих втори Surecheck, който вече си беше категорично отрицателен.Е добре, успокоих се уж...обаче цикъла ми продължава да не идвам, коремът продължава упорито да ме боли и днес сутринта се събудих с гадене...Ще отида на лекар при първа възможност, но дотогава бих се радвала на каквито и да е съвети Simple Smile Благодаря ви и се извинявам за огромния пост

П.С. Тестовете ги правих около 12 дни след закъснение ,а преди Престо бях пила доста голямо количество вода...и беше късни следобед

Последна редакция: вт, 17 юни 2014, 11:41 от brider

# 1
  • София/Севлиево
  • Мнения: 11 017
Моят съвет е да си направиш кръвен тест за бременност.Той със сигурност ще ти покаже дали си бременна или не.При мен когато забременях със сина ми положителният Шуър чек излезе положителен след 20-тата минута ,което по принцип значи , че е отрицателен, но аз не си губих времето с други , а направо си направих кръвен тест.

# 2
  • Мнения: X
Направи си кръвен тест, но най-вероятно не си бременна.

# 3
  • Мнения: 8 939
Имала съм тестове престо, които са ставали положителни след половин час, това са някакви изпарителни линии.
Първият ти Шуър чек не е бил валиден, а вторият ти е показал според мен верния резултат, че не си бременна.
Както са те посъветвали и другите, направи кръвен тест и отиди на лекар.

Успех!

# 4
  • Мнения: 2 153
Може би виждаш изпарителни черти. На мен също ми се е случвало!!!

# 5
  • Мнения: 2 850
Щом не можеш да идеш на лекар -кръвен тест за бременност. Да не вадя топката, но мисля, че ще е отрицателен.

# 6
  • Мнения: 2 153
Кръвен тест, или след два-три дена нов уринарен. Ако има бременност би трябвало да има бледа, но видима черта по това време.

# 7
  • Мнения: 35
или имаме голями надежди или тестовете неса  наред днес ми се случи сащото с престо с много бледа втора черта

# 8
  • София/Севлиево
  • Мнения: 11 017
 vania1213  , ако имаш надежда за бебе ти го пожелавам от сърце.Опитай пак след няколко дни или както казах и по напред -кръвен тест , не боли и е най-точен

Общи условия

Активация на акаунт