"Kara Para Aşk"с участието на Туба Бюйюкюстюн и Енгин Акюрек-22

  • 35 206
  • 743
  •   1
Отговори
  • Мнения: 10 240
 

Актьори:










Кликнете върху снимката на актьора и ще видите повече информация за него!
 

Продуцентска къща: Ay Yapım
Сценаристи: Sema Ergenekon, Eylem Canpolat
Режисьор: Ahmet Katıksız
Музика: Toygar Işıklı
ТВ канал: ATV
 
Резюме:
Когато полицаят Юмер, чиято годеница се е самоубила, научава, че може тя да е била жертва на престъпление, той започва да гори от желание да научи истината. Сключва споразумение с държавата. Ще намери изгубените диаманти и в замяна на това ще научи кой е убиецът.
Елиф, която е загубила баща си при катастрофа, ще научи, че идеалният и баща всъщност е бил пропаднал мафиот, който се е занимавал с изпиране на мръсни пари. Сега тя е принудена да изкарва прехраната на семейството си и едновременно с това да изплаща дълг от 200 млн. долара за диамантите.
И на всичко туй отгоре сестра й е в ръцете на лошите мъже.
Таййар, от когото са били откраднати диамантите, е решен да си ги върне обратно, дори и със цената на проливане на кръв.
Не само Таййар знае за съществуването на диамантите.
Всички тръгват по следите на ослепителния блясък, който заслепява очите.
В тази история някои ще станат роби на този блясък.
Други ще станат роби на любовта си, трети на тайните си.
Някои пък ще станат жертви на истината.
Ще има и такива, които ще робуват на амбициите си.
Превод: LiLiSy
 

Сериалът "Kara Para Aşk" в You Tube:
 
Сериалът "Kara Para Aşk" във facebook и twitter:
       
 
 
Сериалът "Kara Para Aşk" се излъчва всяка сряда от 20.00 часа по ATV.
Кликнете на логото на канала и изберете вашият линк!
           
 
Повече за сериала може да откриете тук:



 
Българските страници на Туба и Енгин във Facebook
 
 

 
 

 
 

 
 
 
 
 
Темите:
 
Родствени връзки в сериала:

 

              
 

Добре дошли на всички фенове
на Туба, Енгин и целия актьорски състав!

Първи сезон завърши!
Екипът си спази обещанието!
Обещаха ни изненади - изненадаха ни!



Сега да почиват пълноценно, защото ги очакваме с нетърпение наесен!
Приятни минути в темата на всички, които следят проекта!  
 

# 1
  • Мнения: 162
Рина,след страхотната розово криминална серия снощи,страхотна розова тема,в унисон с розовото настроение в мен.Благодаря. newsm51

# 2
  • София
  • Мнения: 9 294
Ринка  Hug  Hug  Hug   bouquet

# 3
  • Мнения: 13 291
Да сложа на розовата тема и моите розови китки.  Wink

Тези са за Рина -

# 4
  • Мнения: 3 217
amore incondizionato-ще я бъде ли,как ще я бъде и къде ще я бъде? newsm78

# 5
  • Мнения: 293
Благодаря за новата тема !    bouquet

Все още не съм изгледала официално серията, но да споделя какво мисля за убиеца.
Смятам, че Ахмет му е поверил диамантите да ги пази, което означава, че  Хюсеин действа и помага в прането на пари. Сибел е възникнал проблем и Ахмет е споделил с Х. за срещата и вероятно се е уговорил да я убие. Х. е видял възможност да се отърве и от двамата и така тези диаманти остават за него. Пък кой ще се усъмни, че има нещо общо. Винаги може да скрие улика, да следи нещата отблизо. Не знам дали щеф Али знае за това. Според мен - не.
Та очаква ни сезон, изпълнен с още тайни и въпроси. И кой знае кога Йо ще научи за това.

# 6
  • Мнения: 3 217
Май по-добре така да се стекат нещата,че Йомер да не разбере що за човек е брат му. Praynig
Момичета,мисля,че рейтингът ни в съревнование със световно първенство по футбол и финал на сървайвър е добър.

# 7
  • Мнения: 13 291
Рейтингът като се има предвид, че е по време на световно по футбол е нормален.  Peace Всички дизита имат спад вече. Дори и Кюкук ага, който беше редовно с дфуцифрен рейтинг във вторник падна до едноцифрени стойности.  Peace

# 8
  • Мнения: 824
БУ
Цитат
Нианта yavaş казва Йо - бавно!
hızlı/çabuk - бързо

Благодарско мила   bouquet Hug!
Значи чуденката ми остава  newsm78 Кое се случва бавно? Кое е толкова хубаво, пък се случва бавно?  newsm78

Мисля си и друго, колко пъти Хюсеин се изправи лице в лице с Ел и колко спокойно си я гледаше в очите, че и брат си така спокойно си го гледаше и прегръщаше.....  Rolling Eyes Чак такова хладнокръвие ... ей това ми е нелогично в образа

Ринка, страхотна тема  newsm51, липсваше ни снощи, дано и ние сме ти липсвали  Grinning  Peace

# 9
  • Мнения: 293
А може да погадаем сега как е долетяло едно розово диамантче до Танер. Сигурно някое гълъбче го е закачило с краче и Танер го е хванал докато се разхожда в парка newsm78

# 10
  • Мнения: 13 291
А може да погадаем сега как е долетяло едно розово диамантче до Танер.

Хю го е пробутал като са ходили в къщата на Денизер. За да прехвърли вината на Танер.  Peace А онзи гургулик като едното нищо го е намерил в нещата на Аслъ както твърдеше.  Thinking

# 11
  • Мнения: 3 114
Благодаря за новото розово кътче.
Още съм под емоционалното въздействие на епизода от снощи..Нета ми забиваше и го изгледах отново до 2часа ...
Страхотен епизод
по шестобалната
На сценаристите -6
На актьорите     -6
на Режисьора -4

"Чудесни бяха двамата влюбени, нищо, че ръцете на комисарио бяха като отделени от тялото му на моменти"
И аз това забелязах

Последна редакция: чт, 19 юни 2014, 11:45 от Maya@

# 12
  • Мнения: 3 114
А може да погадаем сега как е долетяло едно розово диамантче до Танер.

Хю го е пробутал като са ходили в къщата на Денизер. За да прехвърли вината на Танер.  Peace

Аз съм убедена в това..

# 13
  • Мнения: 824
selfie, това е напълно възможно и логично. Някъде при ареста на Аслъ, нали тя му беше първата мишена за намиране на убиеца и като нищо може да го е сложил в нещата на Аслъ. Някой помни ли дали е имал тази възможност Хю, че да не се връщам на епизода? Те не бяха ли тримата с Арда и Пельо в кабинета на Ел?

Вече сте го написали ...  Grinning

# 14
  • София
  • Мнения: 9 294
Диаманта може наистина да е бил в нещата на Аслъ,  тъй като тя обича да си взима по нещо, може да го е намерила в офиса или в нещата на баща си и да го е взела и скрила, а Танчо-Сладуранчо да го е гепил. Може да се е случило преди арестуването и, защото полицаите са претърсили нещата и! Той каза, че е след това, но не вярвам, излъгал е кога го е намерил, но не е излъгал къде го е намерил!

Мая снимката не се вижда!

Общи условия

Активация на акаунт