Нагряващ уред за кола маска

  • 1 308
  • 4
  •   1
Отговори
  • Мнения: 221
Здравейте момичета,

В ДМ видях на промоция този нагревател за кола маска. Цената му е 20лв До сега не съм ползвала такъв уред и ще ви помоля за мнение дали е добър и заслужава ли си или да дам повече парички и да си взема нещо по-хубаво.  Ще съм ви благодарна за всякакви мнения и препоръки и за други уреди ако според вас този не е добър.

Благодаря ви   bouquet

# 1
  • Пловдив
  • Мнения: 744
Здравей, Baby Mon!
Аз ползвам този нагревател и съм страшно доволна. Не мисля, че ще сгрешиш, ако го купиш!

# 2
  • Мнения: 425
Аз също го имам,ползвам го,но не бих казала ,че успява да нагрява кола маската така както в козметичните салони.Аз лично слагам кола маската в микровълнова и после в този уред ,след 10 мин е готово за работа.

# 3
  • Мнения: 221
Благодаря ви момичета  Hug

Може ли да се ползва със всякакви патрончета или трябва да са само на марката(в смисъл, по-различни ли са от останалите). Изключвате ли я по време на работа или трябва непрекъснато да работи? И не на последно място, от къде си купувате консумативите  Grinning

# 4
  • Мнения: 425
Аз ползвам  различни патрони на различни марки.Тук в Бургас от доста места могат да се снабдят  ,всички стават за уреда.Лично аз не изключвам от тока докато го ползвам  Peace

Общи условия

Активация на акаунт