МБАЛ Дева Мария, кв. Ветрен, Бургас - тема 16

  • 50 787
  • 736
  •   1
Отговори
# 525
  • Мнения: 28
Момичета, бихте ли ми препоръчали добър хирург от МЦ "Света София". Похвалиха ми д-р Димчева, имате ли впечатления?

# 526
  • Бургас
  • Мнения: 121
Дават витамин К. Първия прием е при престоя в болницата, а втория се дава, когато стане около месец. В епикризата пиша, че бебето има право на 2 прегледа за първия месец. На второто посещение дадоха втората доза на сина ми.

# 527
  • Мнения: 5 128
Момичета, бихте ли ми препоръчали добър хирург от МЦ "Света София". Похвалиха ми д-р Димчева, имате ли впечатления?

С двете ръце горещо препоръчвам д-р Димчева - страхотен професионалист е, с отлично отношение към пациента! За останалите хирурзи нямам лично впечатление  Wink

# 528
  • Мнения: 196
Момичета, бихте ли ми препоръчали добър хирург от МЦ "Света София". Похвалиха ми д-р Димчева, имате ли впечатления?

Предполагам не става въпрос за детето,иначе аз лично имам добри впечатления.

# 529
  • Мнения: 28
Момичета, бихте ли ми препоръчали добър хирург от МЦ "Света София". Похвалиха ми д-р Димчева, имате ли впечатления?

Предполагам не става въпрос за детето,иначе аз лично имам добри впечатления.

Не, не е за детето. Става дума за мен и е за нещо рутинно, поне така си мисля.

# 530
  • Бургас
  • Мнения: 304
На някой да му е определяна дата за секцио за уикенда или плановите операции са само от понеделник до петък?

# 531
  • Burgas, Bulgaria
  • Мнения: 3 534
Сина ми е роден в неделя , а щерката в събота  и двамата планови Simple Smile .

# 532
  • Мнения: 110
Здравейте, днес бях на преглед при д-р Костова и останах с добри първи впечатления. Отдели ми доста време, след като и обясних, че тепърва ще правим опити за бебе. Разпитах я от до за всичко, което ми беше на ума, а тя ми отговаряше с подробности, което ми хареса  Simple Smile

# 533
  • Мнения: 182
Здр . Може ли  някой да ми каже ориентировъчна сума ,колко излиза едно нормално раждане в ДВ , когато не си здравно осигурен . Без избор на екип .

# 534
  • Бургас
  • Мнения: 631
в сайта на ДМ има форма на заявление по която можеш да изчислиш всичко което искаш. Там най-добре провери , ето линк http://www.devamaria.com/bg/medical/birthcalculator/

# 535
  • Мнения: 182
Там никъде няма опцията осигурен или не , като въведа каквото искам ми излиза крайна сума около 400 лв, но не вярвам това да е цената за неосигурени пациенти. Затова попитах ако някой може да ме ориентира по конкретно.

# 536
  • Бургас
  • Мнения: 631
Ами звънни на регистратура, мисля че ще ти кажат най ясно

# 537
  • Мнения: 70
Здравейте, днес бях на преглед при д-р Костова и останах с добри първи впечатления. Отдели ми доста време, след като и обясних, че тепърва ще правим опити за бебе. Разпитах я от до за всичко, което ми беше на ума, а тя ми отговаряше с подробности, което ми хареса  Simple Smile

Аз раждах при д-р Костова. След раждането ходих на контролен при нея, ведър и приятен човек, добра е и като специалист, препоръчвам я Wink

# 538
  • Мнения: 4
Здр . Може ли  някой да ми каже ориентировъчна сума ,колко излиза едно нормално раждане в ДВ , когато не си здравно осигурен . Без избор на екип .

Доколкото знам цената важи за всички български граждани, без значение дали да здравноосигурени или не. За да си на 100% сигурна звънни в болницата и попитай, но аз съм на 99% че е така както ти казвам, защото и преди се беше коментирала тази тема във форума.

# 539
  • Мнения: 184
Здравейте,
 въпросът ми може да е елементарен, но ще се радвам на отговор. Кога след секцио бебчето се дава на майката за кърмене (ако всичко е наред и с майката и бебето) и стои ли то в стаята с мама или само на определен период го носят при нея?
Благодаря:)

Общи условия

Активация на акаунт