ГОСПОЖО семеен консултант ????? :)

  • 2 449
  • 28
  •   1
Отговори
  • софия
  • Мнения: 109
ЗДР.искам да споделя с вас за моя проблем в градината,и ако някой има предложение как да постъпя да пише.
Детето ми сега е в (сборна ) група (при ВЪПРОСНАТА г-жа ,която пък е надувка)имаме трета сливица,и затова,когато времето е променливо носим потниче.Отивам един ден и детето без,клинчето,без чорапи,без потник,само по туника и гащички.Казах на г-жата да не се повтаря,след което тя ми отг,че така се каляват децата и при тях децата не се разболяват.понеже съм на работа и не мога да я водя на градина ,сутрин ми я водят мой приятелки(а преди тях една друга майка аз пък взимах нейното дете след обяд), който госпожата настройвала да не ми водят детето и така аз съм щяла да си подобря отношението с майката с майката.не комуникираме по сем.причини,сега пък тя от своя страна тормози госпожата да й води детето до тях.не знам къде и е работа на г-жата да оправя мойте отношения с другите майки.КАК да постъпя според Вас,да се оплача ли от нея.Споделете мнение...

Последна редакция: ср, 25 юни 2014, 23:13 от danielamarinova

# 1
  • Мнения: 10 547
Коя е детската градина?

# 2
  • Пловдив
  • Мнения: 18 386
След ринита нищо не разбрах-водене,взимане,отношения с някаква друга майка  Crazy

В топлите дни чорапи и потник ми се струва много.Ако детето се поти,госпожата го е съблякла.След като си й казала да не го прави,не трябва да го прави

# 3
  • Мнения: 10 547
Да, бе, няма да го съблече! Как ли пък не! Ти би ли оставила от дете да тече вода, само защото майка му е решила, че то, изпотено няма да има шанс да се разсополиви?

# 4
  • Пловдив
  • Мнения: 18 386
След като майката е казала да ходи така,така да ходи.Тези решения се взимат от родителите все пак,защото после те берат плодовете.Госпожите могат да поговорят и посъветват майката,разбира се.В нашата ясла и ДГ се уважава желанието за обличане от страна на родителите.Затова едни са с вълнените блузи,а други по къс ръкав
Не мисля,че ринита и третата сливица ще се оправят с обличане,обаче майката като мисли така.

# 5
  • Мнения: 10 547
Ааа, не, учителката бере плодовете, прощавай. Аз като такава не бих си сложила главата в торбата и да допусна, както писах в предния си пост от дете да тече вода, защото много по-опасно за него е това да се дехидратира, отколкото за мен да се спречкам с майка му. Както стана ясно от една друга тема, задници не бърша, но преобличам без проблем.
А на авторката, и не само, ще кажа- не си интимничете с учителките и проблеми няма да имате. Или поне не от подобно естество.

# 6
  • софия
  • Мнения: 109
В левски е градината.за чорапите ни задължават.от детето не е текло пот.и не несмятам че един потник или чорап би оправил суполите.просто се пазим.но пък и да съблече всичко.ок нищо явно не им се работи нормално.мисля че като отидете за детето си и го видите така...няма да ви стане приятно.и после ако се разболеете.но на чужд гръб и 100 тояги са малко.

# 7
  • Мнения: 30
Няма да се разболее,спокойно.Наистина,децата се каляват,а сополите в този сезон са най-вероятно или от недоизлекувана инфекция или са алергичен ринит.И двете нямат много общо със събличането на детето.

# 8
  • Мнения: 3 535
Та онзи ден температурите си бяха летни, какви потници.
Доволна съм като отида и я взема и е разсъблечена. 

# 9
  • София
  • Мнения: 9 517
Много често съм заварвала дъщерята в двора на детската есен или пролет без суитчър - никога не съм правила проблем. Няколко пъти госпожите ми казват /явно притеснени, че ще направя проблем/, че са се опитали да я облекат, но тя не е искала. Не очаквам от тях да я облекат на сила. Така че не разбирам това обвиняване на госпожите за дрехите на децата.

В момента е лято - времето е много топло, децата ми ходят по потници и къси панталонки на занималня, не разбирам това навличане. Ако съм госпожа обаче и имам дете, навлечено като за зима, ще го съблека, още повече ако и детето казва, че му е топло. Като майка няма да се разочаровам ако съм навлякла детето и го намеря съблечено /горе вече го писах, де/.

Само това разбрах от поста на авторката, останалото за воденето, взимането, майки, деца, отношения - пълна мътна индия...

# 10
  • софия
  • Мнения: 109
За дрехите ок.но защо г-жата настройва мойте приятелки да неми водят детето сутрин.това според вас влиза и в задълженията като педагог.и на кого да се оплача...

# 11
  • Мнения: 30
За дрехите ок.но защо г-жата настройва мойте приятелки да неми водят детето сутрин.това според вас влиза и в задълженията като педагог.и на кого да се оплача...
Ако действително има някакъв проблем с междуличностни отношения,е редно да се оплачете на директора.Не е работа на госпожата кой води детето,по скоро би трябвало да има притеснения за това кой го взима,ако в декларацията не е посочено изрично че може да бъде предадено на вашата приятелка.Ако детето обаче прави проблем когато не го водите вие/плаче,не иска да влиза и пр./е редно вие да поемете тези си задължения и да осигурите безпроблемно приемане в градината.

# 12
  • софия
  • Мнения: 109
 В декларацията са написани имената на мойте приятелки.детето ходи с желание на децка.не реве даже и първия ден не е ревало-никога.не се бие.слуша само похвали получаваме.но каква е тази злоба от госпожата незнам.по скоро да си идва нашата госпожа Simple Smile че ще полудея.и да мисля да говоря с директора.уж педагози.но приличат на сем.консул

# 13
  • Sunshine state
  • Мнения: 12 086
Почти никога не си позволявам забележки от този сорт,но изказванията и правописът ти са ужасни.  no Аз не бих впрегнала приятелки да ми водят детето където и да било,но това са си лични отношения. Малко ми прилича на правене напук-нека да му е жега,ама на моето да е.  ooooh!

# 14
  • софия
  • Мнения: 109
Почти никога не си позволявам забележки от този сорт,но изказванията и правописът ти са ужасни.  no Аз не бих впрегнала приятелки да ми водят детето където и да било,но това са си лични отношения. Малко ми прилича на правене напук-нека да му е жега,ама на моето да е.  ooooh!
       

Ако имате по 2-3 баби около вас- да.но ако сте сами,мисля че друго ще мислите.ще се чудите- на работа ли да отидете.или детето да си заведете.смятам че си познавам детето и дано никога децата не са ви болни.че тогава вашата тема ще я прехвърлят към моята.

Общи условия

Активация на акаунт