Виж майката, за да разбереш каква ще е дъщерята!

  • 6 498
  • 112
  •   1
Отговори
  • Мнения: 7 474
Важи ли това правило за вас?

Последна редакция: пн, 20 ное 2006, 12:42 от Tаня

# 1
  • София-Лагера
  • Мнения: 2 662
Аз съм пълна противоположност ма майка.Това доколкото знам важи за визията newsm78

# 2
  • Мнения: 2 407
По характер грам не си приличам с майка ми!

# 3
  • Мнения: 5 228
Скоро си мислех за същото. С майка ми сме много близки, имаме еднакви разбирания за много неща и характерите ни са доста сходни. Има неща, за които съм си казвала, че никога не бих постъпила като нея (примерно в отношения с баща, родители и т.н.), но все по-често постъпвам като нея (нямам предвид нещо негативно, а по принцип). Обяснявам си го с това, че човек има някакъв модел, на който несъзнателно подражава. Мъжът ми примерно изобщо не е близък с родителите си, но и той прилича на тях в много отношения.

# 4
  • Linz
  • Мнения: 11 619
По много малко неща си приличам с майка ми. Тя е много по-лигава от мен, а аз съм прекалено сдържана- това е основната ни разлика.

# 5
  • Мнения: 7 186
При мен важи виж бащата и ще разбереш каква е дъщерята. Wink
С майка ми сме коренно различни.

# 6
  • Мнения: 1 489
При мен важи виж бащата и ще разбереш каква е дъщерята. Wink
С майка ми сме коренно различни.
И при нас е така.

# 7
  • Мнения: 46 535
Въобще не си приличаме, нито външно, нито като характер, обаче съм абсолютно копие на баща ми  Mr. Green

# 8
  • Мнения: 2 910
Има нещо такова Wink
Аз съм взела и от двамата си родители по- малко, като характер. Улавям се, че някои неща правя точно, както майка ми, а други действия, както баща ми Simple Smile

# 9
  • Все на втория етаж
  • Мнения: 5 894
Ами при мен това не важи.  На външен вид съм й копие, но по харектер се различаваме.

# 10
  • Кацнала на едно дърво.
  • Мнения: 3 192
Аз приличам на баща си, но често се улавям, че подражавам несъзнателно на майка си.  Колкото и да подражавам обаче, пак не мога да я стигна. Чудя се как възпита три деца без караници, без уговорки, без бой, без непрекъснат контрол (имам предвид: "Написа ли си домашните?" , "Я да проверя изчисти ли си стаята?" и пр.) На един авторитет само караше, пък ние всичко си правехме и през ум не ни е минавало да не го направим и да се скатаем.  newsm78

# 11
  • При хората, които обичам
  • Мнения: 3 192
И като външност, и като характер приличам на баща си.
Децата попиват от нас, както ние, малко или много, подражаваме на родителите си. Когато бях дете, понякога съм си казвала "Като порасна, няма да правя така". Да, но го правя.

# 12
  • Мнения: 1 202
Не
Има нещо такова Wink
Аз съм взела и от двамата си родители по- малко, като характер. Улавям се, че някои неща правя точно, както майка ми, а други действия, както баща ми Simple Smile
newsm78 newsm78

# 13
  • Мнения: 4 668
Аз съм пълна противоположност ма майка.Това доколкото знам важи за визията newsm78

И при нас е така . Изобщо не може и дума да става за сравнение на характерите ни !

# 14
  • Мнения: 2 910
Не
Има нещо такова Wink
Аз съм взела и от двамата си родители по- малко, като характер. Улавям се, че някои неща правя точно, както майка ми, а други действия, както баща ми Simple Smile
newsm78 newsm78

 Thinking Thinking

Общи условия

Активация на акаунт