Използвате ли сгъваеми бебешки легла?

  • 4 929
  • 53
  •   1
Отговори
# 15
  • Мнения: 535
  animal037 Аз сега за бъдещето бебче си взех такова легло,като пътуваме някъде мисля,че наистина ще е функционално и удобно!

# 16
  • Мнения: 3 089
мисля, че вече нямате нужда - ще го израсте много бързо. ние имаме и сега дървеното е в спалнята до нашето легло, а сгъваемото е в хола, където работя. много по-удобно е, за да не се разкарвам непрекъснато до спалнята. но за вас не мисля, че има особен смисъл. може да питаш дали някой продава 2-ра употреба в другия форум - така хем ще имаш, хем няма да дадеш 150 лв..

# 17
  • Мнения: 1 014
Ние спим в легло с решетки, а сгъваемото ползваме за игра и когато сме по почивки. Много съм доволна от инвестицията струваше 80 лв на Чиполино (само кошара без горно ниво). Твоето бебче е вече голямо и едва ли ще иска да играе в нея, а само заради гостито или морето, не знам дали си струва. Е, ако имаш пари за харчене...А, и да ти кажа в повечето хотели, където сме ходили на почивка предлагат такива кошари безплатно за престоя. Изключение прави морето, в Слънчев бряг ми поискаха 5 лв. на ден за кошара. Като си направих сметката и ... хайде в магазина.
Както и леглото, така и кошарата ми са на 120 см., т.е. ще може да спи до около 4-5 год. в нея, а за да не пада като се прехвърля през мрежата - ами повечето от тези кошари имат отвор с цип на едната страна и детето може да влиза и излиза от нея без проблем.

# 18
  • Мнения: 3 760
Мои познати ми казаха, че до 3-4 години може да спи в него, а и на децата им харесва. Така, че си купихме. Лятото ще ходим на море, на планина - необходимо ни е.

# 19
  • Мнения: 2 407
Не ,ние сме с дървено ,което става поне до 5 годишна възраст!

# 20
  • там където ме зове сърцето!!!
  • Мнения: 2 092
Ние си купихме за бебчо и съм много доволна.Видях същите на ТСМ само че без горното ниво ,което на вас не ви трябва и струваха само 42лв.Мисля че за тези пари си струва инвестицията

# 21
  • Мнения: 1 564
За бебето купихме такова легло и изобщо не съжалявам.

# 22
  • Sofia
  • Мнения: 70
Мисля, че ще ви е от голямя полза, особено ако обичате да пътувате и за почивките. Пък и става за кошарка за игра, ако детенце стои на едно място  Grinning

# 23
  • Мнения: 523
Аз имам такова, на Бертнони и съм много доволна. Дани си има дървено легло, в което си спи в къщи. Но лятото когато бяхме на море и после на селото на мъжът ми  си купихме сгъваемото. Сега винаги когато ходим на гости или когато го давам на някоя от бабите, дори за 1 нощ  го носим . Така не се чудим той къде да спи и няма ли да се претарколи от обикновено легло. Случвало се и наши приятели с дете да останат да спят в къщи и тогава пак влиза в употреба.
Прецени си колко ще го ползваш, за да разбереш дали си заслужава инвиситицията.  btw, то е достатъчно голямо, последно дете на 4 г., сина на една наша приятелка спа в него и мисля, че нямаше проблем... Както и доста мои приятелки го ползват за кошара за игра, макар че аз лично малко съм го ползвала по този начин, з-тото беше в хола и нещо ми стана прекалено тясно Mr. Green

# 24
  • Мнения: 3 478
Ами ние имаме такова, но тепърва ни предстои да го ползваме, иначе ми се струва супер. Само дето си мисля, че вашето детенце е вече станало големичко тепърва да му купувате такова, вероятно няма да може да го ползва много дълго от тък нататък. И въпреки че се намират ефтино си е инвестиция, преценете си колко често ще го ползвате и дали наистина има смисъл от него. Аз нашето все си мисля, че няма да може да го ползваме много ( да не казвам въобще) след 18 месеца за спане. Виж за игра да, но на тази възраст вече ще спим на дървено или поне така съм го замислила.

# 25
  • Мнения: 7 430
Мисля, че е доста практично, когато се ходи на почивка или на някой на гости за повечко дни. Ние тепърва купихме Peace

# 26
  • Мнения: X
Да и съм много доволна,още го ползваме за баткото,но май трябва да го освобождаваме вече за бебо.

# 27
  • Мнения: 46 511
Незаменимо е!
Ние имаме и все още го ползваме, София е на 1 г. и 6 месеца, но като отидем на гости е най-удобно да си спи в него.
Не знам колко кила издържа, но ми се струва, че до 3-4 години все ще ни върши работа  Grinning

# 28
  • Мнения: 4 629
Имаме такова отначалото. На нас ни въши работа точно като ходим на гости и като пътуваме някъде. Според мен ще върши работа до около 3 години

# 29
  • Smolyan
  • Мнения: 1 400
Това легло е страхотно  Peace - мобилно, леко, сгъваемо, лесно за поддържане и т. н. Ползваме го за основно, не за случаи на пътуване. Изключително съм доволна, че можеш да си го местиш в други стаи, може да се люлее бебето, а и дъската за обличане ми свърши голяма работа, още я ползвам.
Аз мисля, че ще върши работа за по - дълго време, но ще видим  Rolling Eyes
Мисля ,че няма да ти е излишно, нито пък безмислена инвестиция.

Общи условия

Активация на акаунт